Репетитор - Ілона С. id:7201

«Маю багаторічний досвід успішної підготовки до ЗНО, ДПА, українських та міжнародних програм, займаюсь за програмами звичайного і поглибленого рівнів»

250 грн/год

Ілона С.

id: 7201

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова

Ступінь:

Перша освіта: магістр фізико-математичних наук; друга освіта: викладач математики, вчитель фізики та інформатики

Рік закінчення:

2018

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Підготовка до олімпіад Університетські курси Підготовка до вступу за кордон Спеціалізовані курси

Про себе

У 2018 році закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» Фізико-математичний факультет, спеціальність (Фінансова та актуарна математика) та Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, спеціальність (Середня освіта. Математика).

Маю багаторічний досвід підготовки учнів до ЗНО та ДПА. Займаюсь підготовкою до вступу за кордон: Канади та країн Європи за міжнародними як шкільними так і університетськими програмами навчання.

Займаюсь з учнями 7 та старших класів за програмами від рівня стандарту до поглибленого вивчення математики. На заняттях в першу чергу визначаю основні проблеми учня і працюю з їх усуненням. Враховую психологічні та вікові особливості учня, вибираючи для кожного індивідуальний темп навчання, спосіб подачі матеріалу і його зміст, використовую додаткову літературу. При підготовці до зовнішнього тестування (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) проробляю з учнем усі теми програми.

Маю особисту платформу для підготовки учнів до ДПА та ЗНО.

Математика - деталі про досвід викладання:

Призер обласних олімпіад з математики, маю особисту платформу для підготовки учнів до ДПА та ЗНО.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

10 відгуків з середньою оцінкою 5

Математика, 10 - 11 класи

Ілона швидко знайшла спільну мову з дитиною, в школі підвищились оцінки, вона привила любов до предмета, репетитор нам дуже допомогла, хоча працювали ми з нею всього пару місяців!

Математика, 7 - 9 класи

Ілона добре пояснює, є результат.

Математика, Підготовка до ЗНО

Шукали репетитора з метою покращення та вдосконалення знань з математики, а також для підготовки до ЗНО. Педагог має досвід роботи з школярами, заняття завжди продумані, матеріал подає структуровано та доступно. Оцінки в школі стали кращими, тому, впевнена, що скласти ЗНО буде легко. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Математика, 7 - 9 класи

Репетитор Ілона Ігорівна займалась з моєю донькою, яка навчається в 8 класі. Дуже хороший викладач. Оцінка 5+.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Мій син навчався в 9 класі і нам був потрібний репетитор з математики. Треба було готуватися до ДПА. Нам у компанії Букі підібрали дуже гарного репетитора - Ілону Ігорівну. Педагогом цілком задоволені. Результат роботи був помітний відразу. Компетентна та терпелива. Дякую Вашій компанії.

Математика, Підготовка до ЗНО

Ілона Ігорівна чудовий викладач, готує мою доньку до здачі ЗНО з математики. Ми дуже задоволені тим, як вона веде заняття: матеріал подає доступно, при необхідності пояснює ще і ще, ніколи не підвіщує голосу. Ми її рекомендували усім нашим знайомим, Ілона Ігорівна просто молодець!

Математика

Ілона Ігорівна хороший репетитор. Ми задоволені тому продовжуємо працювати. Вона працює з моєю дитиною за поглибленою програмою 9 класу.

Математика, 7 - 9 класи

Ілона Ігорівна - хороший репетитор, з яким було комфортно працювати. ЗНО я здала на 140 балів, для мене це хороший результат, тому я дуже вдячна репетитору за допомогу. Без неї я б не отримала цього результату.

Математика

Це найкращий репетитор, який у нас був. Маші дуже подобались заняття з Ілоною Ігорівною. ДПА донька написала на 11 балів. Дякую Вам за те, що знайшли нам такого вчителя.

Математика, Підготовка до ЗНО

Нам репетитор дуже-дуже сподобалася! У сина Кості просто море емоцій. Репетитор уважна, розумна дівчина. З нею приємно займатися і легко спілкуватися. Дуже доступно пояснює математику, синові вже легше вирішувати задачі. Роботою компанії дуже задоволені, тому що у вас є такі хороші репетитори!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Світлана Б.

Репетитор з математики. Готую до ЗНО, ДПА.

5
250грн/год

Ніка Ф.

- Відповідальна; - відкрита і легко знаходжу спільну мову з дітьми; - стресостійка, терпляча; - багатофункціональна; - винахідлива

180грн/год

Владислав Г.

Сертифікований STEM - педагог. Даю уроки з фізики, математики та програмування.

350грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Ілона С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Підготовка до вступу за кордон
  • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться в учня, онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.