Ілона С.

id: 7201

Місто:

Київ

Предмети:

Математика

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Печерський (Печерськ, Звіринець, Клов, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту)

Дніпровський (Дарниця)

Шевченківський (Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Сирець, Нивки)

Солом'янський (Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора)

Святошинський (Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко)

Подільський (Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори)

У репетитора: Київська обл., Київ, КПІ, Металістів, 8

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (2016)

Ступінь:

Бакалавр фізико-математичних наук

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом про отримання ступеня бакалавра у 2016 році в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю

Студентка 5-го курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Фізико-математичного факультету, спеціальність (Фінансова та актуарна математика) та Національного педагогічного університету, спеціальність (Середня освіта. Математика).
Займаюсь з учнями 8-11 класів. На заняттях в першу чергу визначаю основні проблеми учня і працюю з їх усуненням. Враховую психологічні та вікові особливості учня, вибираючи для кожного індивідуальний темп навчання, спосіб подачі матеріалу і його зміст, використовую додаткову літературу. При підготовці до зовнішнього тестування (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) проробляю з учнем усі теми програми.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Математика, Підготовка до ЗНО

Нам репетитор дуже-дуже сподобалася! У сина Кості просто море емоцій. Репетитор уважна, розумна дівчина. З нею приємно займатися і легко спілкуватися. Дуже доступно пояснює математику, синові вже легше вирішувати задачі. Роботою компанії дуже задоволені, тому що у вас є такі хороші репетитори!

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Підготовка до ЗНО

Це найкращий репетитор, який у нас був. Маші дуже подобались заняття з Ілоною Ігорівною. ДПА донька написала на 11 балів. Дякую Вам за те, що знайшли нам такого вчителя.

Віка (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Ілона Ігорівна - хороший репетитор, з яким було комфортно працювати. ЗНО я здала на 140 балів, для мене це хороший результат, тому я дуже вдячна репетитору за допомогу. Без неї я б не отримала цього результату.

Надія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі