Наталія Л.

id: 7477

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Українська мова та література, Німецька мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

менше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Репетитор для початківців

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ, Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама)

Шевченківський (Лук'янівка)

Печерський (Палац спорту)

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Ступінь:

Бакалавр

Я на 3 курсі навчання в інституті філології. Спеціальність - українська мова, література та іноземна мова, зокрема німецька. Я знаю, як правильно, а головне - як ґрунтовно підготуватися до ЗНО з української мови. Мови - це те, чим я живу. Впевнена, успіх там, де є щоденні тренування. Мозок треба загартовувати, не давати йому зупинятися. Математику необхідно розуміти, а мову треба постійно вчити. Як би ти не володів мовою, знайдеться місце, яке треба довершувати, вивчати.
Я - комунікабельна, щира, відкрита для спілкування, а також цікава і позитивна людина. Вашій дитині уроки не здаватимуться нудними. Адже кожен день - це нова тема, новий розділ, новий досвід і нові знання і навички.

Коментарі

Схожі анкети

Олена
Олена

Досвід: більше 20 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Українська мова та література

Галина

Досвід: більше 10 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Українська мова та література