Репетитор шведській мові – Ярослав Т.

Місто:

Предмети:

Ставка:

300 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2018)

Ступінь:

Бакалавр

Рівні:

Репетитор для дітей, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:


Hej!
Мене звати Ярослав, і я викладаю шведську мову протягом трьох років. Моя стихія - це дистанційні заняття, але, крім цього, я працюю в мовній школі, де проводжу заняття в групах.

У 2016 році мені вперше пощастило побувати у Швеції, коли я проходив курс шведської мови в Billströmska folkhögskolan. З тих пір бажання ділитися своїми знаннями та враженнями про цій прекрасній країні стає тільки сильніше.
На даний момент я є студентом КНУ ім. Шевченка, де шведська мова - моя основна спеціальність. З серпня 2017 за січень 2018 року я проживав у місті Växjö у зв'язку з навчанням у Linnéuniversitetet. Двічі мені вдалося отримати стипендію на навчання у Швеції від Svenska Institutet.

Отже, трохи про мою роботу і методикою.
Використовую тільки найкращі шведські підручники і матеріали (наприклад, Rivstart, Mål, Form i Fokus), різні граматичні курси. Постійно поповнюю свою бібліотеку, щоб йти в ногу з часом і користуватися актуальними і популярними в Швеції підручниками. Російськомовні самовчителі - просто не визнаю!

У процесі роботи роблю ставку на вивчення сучасного, живого мови, тому невід'ємною частиною занять є читання і перегляд новин. Люблю працювати з художньою літературою. Хіба не цікаво дізнатися, як, стали афоризмами, фрази Карлсона звучать в оригіналі?

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Шведська мова

Про Ярослава Володимировича у нас тільки позитивні відгуки. Хоч заняття і по скайпу, але в нього виходить добре викласти матеріал, зацікавити дочку в навчанні. Зразу видно, що він професіонал. Рекомендуємо.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Ярослав Т. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Шведська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
  • Ділова та бізнес мова
  • Підготовка до вступу за кордон
  • Граматика
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.

Схожі анкети