Ярослав Т.

id: 7589

Місто:

Київ

Предмети:

Шведська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Ступінь:

Бакалавр

Hej!
Мене звати Ярослав і я викладаю шведську мову протягом двох років. На даний момент являюсь студентом кращого університету України. Влітку 2016 року закінчив літній мовний курс в Billströmska Folkhögskolan (Kållekärr, Västra Götalandska län, Sverige).

Отже, трохи про мою роботу і методику.
У своїй роботі намагаюся в першу чергу організувати приємну, дружню атмосферу, щоб навчання такої прекрасної мови проходило в комфорті.
У процесі роботи намагаюся робити ухил на вивчення сучасної, живої мови, тому часто використовую художню літературу і пресу. Використовую тільки найкращі шведські підручники і методики (Svenska Utifrån, Rivstart, Mål), граматичні курси.

Гарантую, що на заняттях нудьгувати Ви не будете! Враховую усі побажання та прохання і знаходжу індивідуальний підхід до кожного, враховуючи цілі і можливості.

Якщо ви хочете пізнати красу цієї, сучасної шведської мови і стати частиною дивовижної культури - välkommen!

Розвиток навичок активного слухання та комунікації - один з найважливіших аспектів мови. Іноді буває важко подолати мовний бар'єр, але за допомогою хорошої методики, занурення в мовне середовище, наприклад, з допомогою перегляду серіалів, постійного спілкування шведською мовою, читання газет, можна досягти відмінних результатів вже дуже скоро!

З допомогою власної програми допоможу освоїти основи мови в найкоротші терміни, як граматику, так і словниковий мінімум. Наприклад, для навчання в Швеції або туристичної поїздки.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Шведська мова

Про Ярослава Володимировича у нас тільки позитивні відгуки. Хоч заняття і по скайпу, але в нього виходить добре викласти матеріал, зацікавити дочку в навчанні. Зразу видно, що він професіонал. Рекомендуємо.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі