Предмети:

Досвід:

більше 20 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (1975)

Рік закінчення:

1975

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класиУніверситетські курсиПідготовка до вступу за кордонСпеціалізовані курси

Про себе:

На заняттях в першу чергу визначаю основні проблеми учня і працюю з їх усуненням. Враховую психологічні та вікові особливості учня, вибираючи для кожного індивідуальний темп навчання, спосіб подачі матеріалу і його зміст, використовую додаткову літературу. При підготовці до зовнішнього тестування (ЗНО) проробляю з учнем усі теми програми. Предмети, з якими працюю: алгебра, геометрія, всі основні розділи вищої математики. Працюю з дітками 8-го классу та старше. Працюю на виїзд тільки по Троєщині або приймаю на своїй території.

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Зараз заняття припинилися, бо ми пройшли з репетитором проблемні теми. Дякуємо!

Математика, Підготовка до ЗНО

Дуже задоволені репетитором. Пояснює дохідливо,грамотно. Донька із задоволенням ходить на заняття. Зміни в оцінках в кращу сторону помітили. Велике спасибі Ользі Павлівні. Будемо з нею готуватись до ЗНО з математики.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор, якого Ви нам обрали, одразу змогла знайти підхід до доньки. У викладача цікава методика викладання, надає багато потрібної та нової інформації. Разом з донькою готуються до ЗНО з математики.

Математика, 10 - 11 класи

Дитина у 6-ому класі. Роботою репетитора дуже задоволені. Зауважень і нарікань немає.

Математика, 10 - 11 класи

Донька займається з репетитором з задоволенням. Ольга Павлівна - дуже добрий репетитор. Заняття завжди починаються вчасно і проходять невимушено. Ми залишилася дуже задоволена підбором репетитора.

Математика, 10 - 11 класи

Ольга Павлівна допомогала мені зі шкільним матеріалом по математиці. Заняття проходили чудово, я дуже задоволена. Педагог дуже професійно ставиться до своєї справи.

Математика, 7 - 9 класи

Дякую Вашій компанії за те, що підібрали нам дуже гарного викладача з математики. Уроки завжди починаються в назначений час. Репетитор знайшла індивідуальний підхід до дитини. Великий вибір різних методичних матеріалів. Репетитор приємна та тактовна людина. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Математика

Ольга Павлівна чудовий викладач. Тільки позитивні враження. Володіє на високому рівні своїм предметом, має підхід і гарну методику викладання. Син підтягнув знання і оцінки в школі. Вже не займаємося, так як вибрали факультети, де математика не потрібна, але з впевненістю рекомендуємо Ольгу Павлівну всім.

Математика

Нам була необхідна інтенсивна підготовка до перездачі ДПА, на яку у нас було всього 3 дні. Ольга Павлівна нам дуже допомогла. Звичайно, важко об'єктивно оцінити роботу викладача за такий короткий проміжок часу, але наші перші враження від Ольги Павлівни тільки позитивні. Сину заняття сподобалися. Будемо звертатися ще.

Математика, 7 - 9 класи

Моя дитина задоволена роботою з Ольгою Павлівною, тому будемо продовжувати працювати. ДПА з математики здали на 9 балів, для нас це чудовий результат. Можемо її порадити іншим учням.

Математика, 7 - 9 класи

Ольга Павлівна грунтовно і ретельно підходить до своєї справи. Впевнені, що в кінці навчального року учениця Анастасія успішно здасть ДПА. Репетитор завжди цікавиться, хвилюється за оцінки своїх учнів. Співпрацею ми задоволені.

Математика, 7 - 9 класи

Ольга Павлівна - репетитор дуже хороший, ніяких претензій немає, але, на жаль, мій син Андрій не хоче займатися, тому були змушені припинити заняття з цим педагогом. Проте, не можна не помітити її великий досвід та професійність.

Математика, 7 - 9 класи

Ольга Павлівна - грамотний та пунктуальний репетитор. Завжди відповідально ставиться до занять, матеріал викладає прозоро та систематизовано. Репетитором та результатом задоволені

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Ольга К. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • Університетські курси
  • Підготовка до вступу за кордон
  • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 200 грн/год.