Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2019)

Ступінь:

кандидат наук (PhD) із вересня 2019 р.

Рік закінчення:

2019

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО10 - 11 класиУніверситетські курсиГраматикаРівень B1-B2Рівень C1-C2Спеціалізовані курсиДля іноземців

Про себе:

До кінця осені 2019-го маю пройти захист дисертації, досвід роботи - 6 років. Результати учнів, для яких українська мова рідна (180-198 балів). Пропоную власну програму, інтерактивне навчання у групах по троє. Даю такі матеріали: презентації, онлайн-квести, ігри, аудіоцитати, роздатковий матеріал. Результат - уміння розв'язувати тести та писати твір. Щомісяця повторення вивченого і контрольний тест. Робота над помилками. Інформування батьків про успішність. Підтримка у день ЗНО, за потреби оформлення апеляції. Перше заняття безкоштовне. Графік зручний для вас; тривалість заняття - 2 год.; періодичність - двічі на тиждень. Успіх кожного абітурієнта - це для мене особисте. Люблю свою роботу, ставлюсь до неї натхненно та відповідально.
Про себе. Починала з благодійного проекту "Соціальне репетиторство". Маю досвід викладання у великих групах (15-30 осіб). Також можу викладати для російсько-, польсько- та англомовних абітурієнтів. У 2015 р. закінчила магістратуру ЛНУ ім. І. Франка з червоним дипломом (прикладна лінгвістика). На осінь 2019 року заплановано захист дисертації з мовознавства на матеріалі української, польської й англійської художньої прози другої половини ХІХ ст. Маю публікації у фахових українських та міжнародних виданнях. Взяла участь у 9 наукових конференціях в Україні та Польщі. Я активно провесійно розвиваюся. Вважаю невід'ємною частиною свого покликання допомогти учням не лише здобути знання й успішно скласти іспит, а також - самоствердитися, знайти себе у такий складний період їхнього становлення.

Українська мова - деталі про досвід викладання:

Мотивую повірити в себе, навчаю вчитися і отримувати від нових знань задоволення. Учні, для яких українська мова рідна, а в школі мали не менше 7, здають ЗНО на бали від 180 до 198. Активно професійно розвиваюся: готуюся до захисту дисертації, пишу статті, беру участь у конференціях, займаюся літературним редагуванням.

Відгуки клієнтів

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Продовжуємо займатися, подобається підхід і пояснення матеріалу. Всім задоволені.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Роботою репетитора задоволені: викладач творчо використовує сучасні засоби навчання, прекрасно володіє предметом. Впевнений, результат складання ЗНО буде супер!

Українська мова, 7 - 9 класи

Завдяки індивідуальним заняттям з Вірою Володимирівною, син успішно склав ЗНО з української мови та літератури. Як репетитор вона відповідальна та досить компетентна. Результатом задоволені

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Віра Володимирівна дуже хороший репетитор. Якісно підготувала сина Віталія до ЗНО з української мови. Результатом ми задоволені. Рівень знань покращився, син став грамотніше писати. Прочитали багато творів. Репетитор вміє доступно подати матеріал, роз'яснити все. Ми вдячні Вірі Володимирівні за співпрацю.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Репетитор Віра Володимирівна урівноважена та вихована людина. Заняття значно покращили знання доньки Юлії, їй вони подобались. Роботу продовжувати не будемо, адже викладач зараз набирає учнів тільки на українську мову.

Англійська мова, Розмовна мова, Граматика

Я змінював свій напрямок праці, тому хотів підтягти трішки свої знання з англійської мови. Компанія "БУКІ" підібрала мені викладача по заданих мною умовах. Це була Бурак Віра. Репетитор мене цілком задовольнила. Одразу знайшла ті теми, які треба підтягти та покращити. Були деякі прогалини в граматиці та вимові. Але репетитор швидко виправила ці недоліки. Я задоволений уроками.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Віра Володимирівна займалася з групою дітей англійською мовою. Дуже відповідальний, дисциплінований та пунктуальний викладач. По 10-бальній шкалі, оцінюю її роботу на 9. Вона прекрасно ладить з дітьми, знаходить індивідуальний підхід до кожного. Прекрасний фахівець. Рекомендую!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Львів

150 грн/год

Показати профіль

90 грн/год

Показати профіль

100 грн/год

Показати профіль

Коротка інформація про репетитора

Віра Б. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • 10 - 11 класи
  • Університетські курси
  • Граматика
  • Рівень B1-B2
  • Рівень C1-C2
  • Спеціалізовані курси
  • Для іноземців
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 120 грн/год.