Ольга С.

id: 8246

Місто:

Київ

Предмети:

Математика, Фізика, Англійська мова, Вища математика, Диференціальні рівняння, Теоретична механіка, Лінійна алгебра, Електрика і магнтизм

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон, Програма Росток, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, ВДНГ, Вул.Ломоносова

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

студентський квиток
Відзнака за успіхи у навчанні
диплом МАН

Студентка 4 курсу факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем. Входжу до 10-ки кращих студентів курсу. Результати ЗНО 2013 року: математика - 197, фізика - 194. Можливість викладання математики та фізики англійською мовою (4 місяці практики мови у США, до цього 12 років вивчення мови).

Призер ІІ етапу МАН. Вхожу до складу університетської команди з СТФ (студентский турнір фізиків, 2013 рік - ІІ місце на турнірі в м. Харків)

Маю особистий підхід до кожного учня, проводжу заняття у дружній атмосфері.

Головною метою роботи є гарний результат успішності учнів.

Вважаю, що 51% успіху - це бажання учня .

Моїм завданням є допомогти дитині розібратися в незрозумілих речах, показати, що точні предмети насправді зовсім не складні, а цікаві і корисні для розвитку логічного мислення.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Ольга Валентинівна пунктуальна, обов'язкова дівчина. Хороший викладач. Оцінки за 2 місяці занять підвищилися на 5 балів! Вона швидко зрозуміла, де саме були прогалини в знаннях, взяла на контроль виконання домашніх завдань. Дуже вдячні вашій компанії за допомогу.

Юлія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Мою доньку Ольга Валентинівна готує до вступу у коледж. Займаємося з нею вже тривалий час. Цей репетитор гарний математик та педагог. Думаю, що результатом ми будемо задоволені. Робота Вашої компанії цілком влаштовує.

Рузанна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Підготовка до ЗНО

Спершу мені призначили іншого репетитора, з яким я не змогла знайти контакт. Я відразу перетелефонувала менеджеру, і мені знайшли іншого репетитора, що було дуже приємно. Другим репетитором математики і виявилась Савенко Ольга Валентинівна. Сказати, що я була задоволена нею, це нічого не сказати. Адже вона Репетитор з великої літери. Відразу знайшла спільну мову, по максимуму готувалась до занять і працювала на результат. ЗНО я здала не на дуже високий бал, бо дуже розгубилась та було небагато часу на підготовку. Але Ольга зробила все, що від неї залежало, за що я їй дуже вдячна.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Владислав
Владислав

Досвід: більше 1 року

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Математика, Фізика