Володимир

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Навчальний заклад:

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (1986)

Ступінь:

Спеціаліст

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:


Дві вищі освіти: вчитель історії та правознавства; вчитель географії, організатор краєзнавчо-туристичної діяльності. Тридцятирічний стаж роботи в школі. Член Національної спілки краєзнавців України. Наукова робота (дослідження) в галузі краєзнавства. Учасник наукових конференцій та конкурсів. Надаю всі види репетиторства з історії України, географії, правознавства. Якісно підготую Вас до незалежного тестування, підсумкової атестації, олімпіади. Маю власну оригінальну методичну літературу. Індивідуальний підхід. Маю кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії" і педагогічне звання "старший вчитель". Протягом останніх 15 років мої учні займають призові місця на районних та обласних рівнях у захисті робіт МАН, турнірах "Юних істориків", у конкурсах знавців краєзнавства. Результативність складання ЗНО моїми учнями 180 - 198 балів. Окремі мої наукові та методичні роботи опубліковані у фахових виданнях.
Володіння мовами:
Українська – рідна мова, володію вільно.
Російська – володію вільно.
Англійська – середній, розмовний рівень.
Професійне володіння комп'ютером.

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Володимир П. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Кам'янець-Подільський і проводить заняття з таких предметів:
  1. Правознавство
  2. Географія
  3. Історія України
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Шкільна програма 10-11 класи
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 80 грн/год.

Схожі анкети