Анна Р.

id: 8389

Місто:

Суми

Предмети:

Англійська мова, Російська мова, Світова література

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика, Розмовна мова, Носій мови

Місця проведення занять:

У репетитора: Сумська обл., Суми, Ковпака, ул. Романа Атаманюка, 43-А

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренко (2013)

Ступінь:

Магістр

Спеціальність "Російська мова та зарубіжна література, англійська мова". Високоморальна, культурна, відповідальна, пунктуальна, творча. Прагну реалізувати творчі ідеї. Російська та українська мови на професійному рівні, тому проводити заняття можу як російською, так і українською мовою. Уміння підготувати методичні та роздаткові матеріали. Добре володіння англійською мовою.

Бiльше 3 рокiв займаюся репетиторством з англійської та російської мови. Головним у заняттях з учнями є: заповнення прогалин у знаннях, проведення занять за шкільною програмою, розвиток англійської письмової та усної мови, читання англійською, тренінг з написання творів і докладів англійською, ведення ігрової англійської мови для дітей, підготовка до ЗНО, консультація батьків. Творчий підхід до навчання, комунікабельність, відповідальність, вміння підбирати додаткові та індивідуальні матеріали для занять. Знання сучасних освітніх і виховних технологій. Вмію в ігровій формі подати матеріал для дітей. Маю досвід роботи з дітьми від 5 років до студентів 2-го курсу.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Анна Павлівна - дуже хороший та відповідальний репетитор. Вона допомогла мені значно підвищити рівень знань. Я полюбила внглійську і далі продовжую займатися з репетитором. Уроки дуже цікаві та пізнавальні. Рекомендую!

Христина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Оксана
Оксана

Досвід: більше 3 років

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Англійська мова, Українська мова та література, Світова література

Дарина
Дарина

Досвід: більше 5 років

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Англійська мова