Денис

Денис З.

id: 847

Місто:

Одеса

Предмети:

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:

У репетитора: Одеська обл., Одеса, Великий Фонтан, 6-та станція Великого Фонтана

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Педагогічний університет (1971)

Ступінь:

кандидат фіз-мат наук


Досвід роботи з учнями - понад 40 років. В основному, це студенти та учні школи старших класів. а також "дорослі", яким знадобився математичний апарат по роботі (цікаво, що таких "дорослих" стає в останні роки помітно більше). Зростає і кількість студентів зарубіжних вузів, яким допомагаю освоювати різні розділи вищої математики. Є досвід роботи з 11 - 12 річними школярами з числа "вундеркіндів", які стали професійними математиками. Заняття проводив російською, українською та англійською мовами. Знання англійської достатньо для читання спеціальної літератури з математики.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 10-11 класи

Я готувався до вступу у ВНЗ та займався математикою з Денисом Захарович. Заняття були інформативні, учитель доступно пояснював матеріал, формули, наводив докази. Дуже дякую, я задоволений! Репетитора рекомендую!

Ed Izotov (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 16.08.2017


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Дуже гарний репетитор, чудовий викладач! Мій син займався з Денисом Захаровичем близько двох місяців, але після літніх канікул знову плануємо співпрацювати. Знання з алгебри та геометрії у сина значно покращилися. Син відвідував уроки із задоволенням. Маємо тільки найкращі відгуки!

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 06.07.2017


Математика, Вища математика, Математичний аналіз, Підготовка до вступу за кордон

Заняття були по скайпу, я не сподівалася, що можливо пояснити дитині через інтернет, але після декількох занять з Денисом я була спокійна. Репетитор зміг зацікавити дитину предметом. Терпеливий, відповідальний та дитині не скучно.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 30.06.2017


Схожі анкети

Антон
Антон

Досвід: більше 10 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Математика, Інформатика

Показати профіль