Олена Ч.

id: 8556

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Оболонь, Оболонский проспект 28а.

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Міжнародний науково-технічний університет ім. академіка Ю. Бугая (2006)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

диплом

Я кваліфікований викладач англійської, з досвідом роботи більше 10 років. Маю диплом магістра за спеціальністю, досвід проживання та роботи в Англії. Працюю не тільки викладачем, а також перекладачем, завдяки чому володію хорошою, живою англійською мовою. Але, найголовніше в цьому те, що я зможу навчити Вас. Просто, зрозуміло і результативно.
Доступне і зрозуміле викладання граматики і практичне закріплення. Також робиться акцент на розмовній мові і практиці, всі теми доповнюються аудіо- і відеоматеріалами. Книги, на основі яких я працюю: Бонк, Мерфі, Качалова, Ізралевич, Каушанський, видання Oxford і Cambridge.
Програма розробляється під кожного студента індивідуально, залежно від потреб, термінів і завдань студента.
Рівні, з якими я працюю: (Upper-Elementary, Pre-intermediate; Intermediate; Upper-intermediate).
- Проводиться підготовка до співбесіди на роботу (складання резюме англійською, і правильні відповіді на можливі каверзні запитання інтерв'юера, які допоможуть Вам підвищити шанси отримання даної вакансії);
- Підготовка до презентацій, виставок і конференцій;
- Російська мова для іноземців.
Освіта:
Перші Київські державні курси іноземних мов, 2001 р.
Міжнародний науково-технічний університет, факультет "Лінгвістики і права". Спеціальність: «Перекладач і викладач англійської та французької мов» (диплом магістра, 2006 р).
Мої студенти покращують свої оцінки у школі, вступають у філологічні класи, набирають вищі бали на ЗНО, легко подорожують, здають TOEFL та IELTS, готуються до презентацій і виставок, надалі збільшуючи прибуток компанії і свій дохід; готуються до співбесід, отримуючи роботу і багато іншого.
Якщо ви дійсно готові працювати і отримувати конкретний результат, я ваш викладач!

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова

Робота з Оленою Анатоліївною була організована так, що все сприяло якісному і приємному навчанню: доброзичливе ставлення репетитора до учня, готовність піти назустріч, допомогти, підказати, надихнути, бути наставником і помічником. Репетитор надала цікавий додатковий навчальний матеріал. Тільки хороші відгуки і рекомендації про цього репетитора.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова

Усе, про що б ми не говорили з Оленою Анатоліївною, ми проговорювали тільки англійською. Репетитор дає прекрасні знання і впевненість! Мені дуже подобалося, що вона ретельно перевіряла те, що задавала зробити. Для вивчення пропонувала цікаві і потрібні теми. Одним словом, працювати з Оленою Анатоліївною - цікаво і корисно.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Лариса
Лариса

Досвід: більше 10 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова

Богдан
Богдан

Досвід: більше 3 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова, Російська мова