Михайло К.

id: 8610

Місто:

Донецьк

Предмети:

Математика, Програмування, Молодші класи

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Донецька обл., Донецьк: Ворошиловський, Калінінський, Київський, Ленінський, Кіровський, Куйбишевський, Будьонівський, Петровський, Пролетарський

У репетитора: Донецька обл., Донецьк, пр. Ватутина 23 - 26

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Донецький національний технічний університет (1973)

Дипломи, відзнаки та інше:

Описание школы В.М.Глушкова при обучении математики и программирования.
Фундаментальные научные тематики, в которых был ответственным исполнителем.
Одна из научных статей по дидактике изложения математики и основ алгоритмизации и программирования.
Одна из ключевых научных статей, где изложены принципы обучения информатике и математике.
Изложение уникальной методики обучения.

ОСВІТА
• 1968 - 1973 Донецький національний технічний університет (Д П І - ДОННТУ) (денне відділення) – факультет обчислювальної техніки, інженер – математик,
( Группа ВТ-4А )
ДОДАТКОВА ОСВІТА
• 1976 – 1979 аспірантура Інституту Кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України. (денне відділення)
ДОСВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ понад 30 років:
• 1973 – 1976 робота у підрозділі АСУ Сумського машинобудівного об”єднання ім. М.В. Фрунзе.
• 1979 – 1983 робота у підрозділі операційних систем Інституту Кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України на посаді інженера та молодшого наукового співробітника.
• 1983 – 1988 робота у Сумський філії Харківського політехнічного інституту (зараз Сумський Державний університет ) на посаді старшого наукового співробітника, керівник цільових комплексних програм 0.Ц.025 та 0.Ц.027 на замовлення Інституту Кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України з проблем комп”ютерної графіки, САПР та Автоматизованих систем керування наукових досліджень.
• 2005 – 2011 провідний науковий співробітник Інституту Проблем Штучного Інтелекту МОН і НАН України підрозділу комп”ютерних підручників.
• 2011 – 2013 старший науковий співробітник науково – дослідної частини ДОННТУ.
ІНШІ НАВИЧКИ
• Володіння мовами: англійська (зі словником), російська мова (вільно), українська мова (рідна).
• Професійний програміст, розробник прикладного та загальносистемного програмного забезпечення, високопрофесійний спеціаліст у галузі проектування систем дистанційного навчання по напрямку IT технологій, інформатики та програмування.
• Маю понад 50 наукових статей у галузі машинної графіки, проектування та розробки моделей систем навчання з інформатики, програмування та загальних питань дистанційного навчання.
• Двічі доповідав на розширених засіданнях науково – технічної ради МОН і НАН України (м.Київ) про результати робіт, що проводилися за фінансової підтримки Міністерства освіти і науки в рамках державної програми “Інформаційні та комунікаційні технології в освіті та науці” за напрямами “Розробка багатофункціональної системи проектування комп”ютерних засобів навчання” та “Дослідження, проектування та розробка алгоритмів та моделей функціональних модулів програмної реалізації Електронних навчальних засобів” у грудні 2009 та грудні 2010 років. Ці роботи у галузі систем дистанційного навчання отримали високу оцінку та підтримку з сторони фахівців у галузі свого подальшого продовження.
ОСОБИСТІСНІ ЯКОСТІ
Психологічно стійкий, відповідальний, сумлінно ставлюсь до професійних та громадських доручень, здатний до плідної роботи з командою, маю багатий досвід у викладанні наук у галузі інформатики.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Михайло Олександрович - висококваліфікований спеціаліст. Відразу знайшов з моєю донькою спільну мову. Використовує особливі методи, має індивідуальний підхід. Вихований та відповідальний педагог. Дитина дуже задоволена. На заняття йшла з великою радістю. На жаль, ми переїхали, і більше не займаємося з репетитором. Але впевнено можу рекомендувати його як репетитора іншим.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Тетяна
Тетяна

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Математика, Вища математика