Репетитор англійської мови, німецької мови – Юлія Г.

Юлія Г.

id: 8856

Місто:

Тернопіль

Предмети:

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Університетські курси, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика, Підготовка до школи, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Рівень C1-C2, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (2015)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом магістра
Практика в Німеччині
Сертифікат


Займаюся репетиторством ще з першого курсу університету. На даний момент можу викладати німецькою або англійською мовами.Допускаю заняття з учнями-іноземцями. Допоможу з перекладами та ділової листуванням німецькою мовою.Викладаю бізнес-німецький.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Українська мова та література

В роботі Юлії Ігорівни нас все влаштовувало, хороший репетитор. Готувала сина до ЗНО. Українську мову добре підтягнули, а з літературою виникли проблеми, бо він не читав твори, але це не вина репетитора. Проте Юлія Ігорівна швидко це побачила і виправила ситуацію. Результат нас влаштовує.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Німецька мова, Рівень А1-А2

Мій син Денис - студент, йому необхідна була допомога при вивченні німецької мови і ми звернулися до Юлії Ігорівни. Про неї як про людину і про викладача можу сказати лише позитивне: сумлінно готувалась до уроків, доступно пояснювала граматичний, лексични матеріал, залучала наочність. Зараз у Дениса сесія, тому поки заняття припинилися, але невдовзі звернемося до Юлії Ігорівни по допомогу.

Руслан Валентинович (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети