Юлія Ж.

id: 9199

Місто:

Бориспіль

Предмети:

Англійська мова, Українська мова та література, Німецька мова, Молодші класи

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, TOEFL, IELTS, До співбесіди в посольстві, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Молодші класи 1-4, Репетитор для дітей, Розмовна мова

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Бориспіль, Центр, Новопрорізна, 2

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка (2006)

Ступінь:

магістр

5 років стажування в Америці, викладач Києво-Могилянської академії в декреті, індивідуальний підхід до кожного учня
Підготовка пілотів та диспетчерів до 6 рівня від 200 грн за годину
Підготовка до здачі міжнародних екзаменів від 200 грн за годину
Розмовний рівень за 48 год, 100 грн за годину

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Німецька мова

Так склались сімейні обставини, що ми змінили навчальний заклад доньки (школу на гімназію), відповідно рівень викладання та вимоги до німецької мови зовсім різні. Перед нами стояло завдання на літо - максимально, за короткий термін, покращити свої знання, і в цьому нам допомогла Юлія Станіславівна. Дякуючи роботі менеджера компанії (швидке реагування на заявку) та професіоналізму репетитора - завдання виконано. Дякуємо Вам.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ДПА

Разом з Юлією Станіславівною наша донька Тетяна готується до складання ДПА. І дитині, і нам подобається те, як репетитор зуміла налагодити навчальний процес: вона оразу знайшла підхід до учениці, зрозуміло пояснює матеріал, пропонує цікаві завдання. Оцінки доньки у школі значно покращилися. Ми продовжуємо нашу співпрацю з репетитором, бо вважаємо її результативною та успішною.

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ДПА

Маючи чималий досвід роботи з індивідуальними репетиторами та викладачами мовних курсів, можу впевнено сказати, що Юлія Станіславівна дуже досвідчений та успішний викладач: вона вимоглива, завжди вміє знайти правильний підхід до учня, має індивідуальну методику викладання, володіє гарною вимовою і прекрасними знаннями свого предмету. Спершу я планував зосередитися лише на говорінні. Однак репетитор зуміла так побудувати урок, що у нас вистачає часу і на граматику, і на письмо, і на читання та аудіювання. Там, де я мав прогалини у знаннях, зараз почуваюся впевнено. Мій рівень знань значно покращився, зо що я дуже вдячний Юлії Станіславівні.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі