Маргарита

Місто:

Ставка:

600 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Навчальний заклад:

Київський національний лінгвістичний університет (2016)

Ступінь:

Бакалавр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:


wettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttwettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttwettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttwettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttwettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttwettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttwettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttwettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttwetttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Корейська мова

Адулова Маргарита Олексіївна - дуже талановитий викладач. Її програма розрахована на вивчення мови з різних боків. На уроках репетитор приділяє увагу як граматиці, розмовній мові, так і ознайомленню з культурою країни. Заняття з Маргаритою Олексіївною завжди цікаві та насичені. Тому я досі займаюсь саме з нею. З вчителем дуже приємно працювати та спілкуватися. Мову я вивчаю з самих азів і вже вмію читати, писати та говорити. Всім, хто прагне вивчите корейську мову, рекомендую мого репетитора!

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Маргарита А. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Болехів і проводить заняття з таких предметів:
 1. Корейська мова
 2. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Репетитор для початківців
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 600 грн/год.