Репетитор англійської мови, корейської мови – Маргарита А.

Маргарита А.

id: 9286

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Репетитор для дітей

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Оболонський (Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив)

Подільський (Куренівка, Виноградар, Вітряні гори)

У репетитора: Київська обл., Київ, Виноградар, Краснопольская 20/15

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний лінгвістичний університет (2016)

Ступінь:

Бакалавр


Я намагаюся не вантажити сухою теорією, а розбавляти уроки іграми, спрямованими на розвиток мови, словникового запасу, пам'яті. Також роблю наголос на творчі завдання, так як вважаю, що це один із способів зацікавити учня, а також підключити до роботи і стимулювати не тільки ліве, а й права півкуля мозку, що підвищить продуктивність роботи.Я вважаю, що самим необхідною умовою для вивчення мови, як і будь-якого іншого предмета, є особисте бажання, інтерес і прагнення безпосередньо студента. Змусити вчитися не можна - можна тільки захотіти. Так, спочатку, як правило, може бути дуже важко, але після деякого часу наполегливої ​​праці починають ставати помітними перші успіхи, а як тільки людина бачить, що у нього виходить, в ньому загоряється інтерес. Отже, важливо напрацювати «стартовий капітал», щоб почати на всіх парах мчати вперед, підвищуючи рівень своїх знань. Але напрацювати його можна тільки поставивши перед собою чітку мету. Як говорилося в старому радянському фільмі «Чародії»: «Бачиш мета - не бачиш перешкод».На своїх уроках я намагаюся зацікавити студентів, намагаюся поділитися з ними всіма знаннями, якими володію, і прагну знаходити індивідуальний підхід до кожного учня. І звичайно ж, намагаюся зацікавити студентів не тільки в мові, а й у культурі країни, мова якої вони вивчають. Адже мова - це невід'ємна частина культури. З його допомогою можна зрозуміти традиції і менталітет народу. Мова - дзеркало культури. Червона нитка, яка тягнеться з глибини століть в наш сучасний світ. Давайте ж відправимося в довгу подорож, міцно схопившись за нашу червону нитку і збираючи частинки знань, що припливають до нас з глибини часів.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Корейська мова

Адулова Маргарита Олексіївна - дуже талановитий викладач. Її програма розрахована на вивчення мови з різних боків. На уроках репетитор приділяє увагу як граматиці, розмовній мові, так і ознайомленню з культурою країни. Заняття з Маргаритою Олексіївною завжди цікаві та насичені. Тому я досі займаюсь саме з нею. З вчителем дуже приємно працювати та спілкуватися. Мову я вивчаю з самих азів і вже вмію читати, писати та говорити. Всім, хто прагне вивчите корейську мову, рекомендую мого репетитора!

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Крістіна
Крістіна

Досвід: більше 3 років

Ставка: 170 грн/год

Предмети: Англійська мова, Живопис, Малювання, Няня для дітей

Показати профіль
Ганна
Ганна

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Іспанська мова

Показати профіль
Олена
Олена

Досвід: більше 2 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль
Євгеній
Євгеній

Досвід: менше 1 року

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль
Ірина
Ірина

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль
Вiталiна
Вiталiна

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль