Репетитор - Маргарита А. id:9286

300 грн/год

Досвід більше 5 років

«Репетитор корейского языка»

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний лінгвістичний університет

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2016

Вік:

18-25

Рівні викладання

10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадРозмовна моваДілова та бізнес моваНосій мовиРепетитор для початківцівГраматикаРівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Підготовка до вступу за кордонДля іноземців

Про себе:

Я намагаюся не вантажити сухою теорією, а розбавляти уроки іграми, спрямованими на розвиток мови, словникового запасу, пам'яті. Також роблю наголос на творчі завдання, так як вважаю, що це один із способів зацікавити учня, а також підключити до роботи і стимулювати не тільки ліве, але і праве півкуля мозку, що підвищить продуктивність роботи.
Я вважаю, що необхідною умовою для вивчення мови, як і будь-якого іншого предмета, є особисте бажання, інтерес і прагнення безпосередньо студента. Змусити вчитися не можна – можна тільки захотіти. Так, спочатку, як правило, може бути дуже важко, але після деякого часу наполегливої праці починають ставати помітними перші успіхи, а як тільки чоловік бачить, що у нього виходить, у ньому спалахує інтерес. Отже, важливо напрацювати «стартовий капітал», щоб почати на всіх парах мчати вперед, підвищуючи рівень своїх знань. Але напрацювати його можна тільки поставивши перед собою чітку мету. Як говорилося в старому радянському фільмі «Чародії»: «Бачиш мета – не бачиш перешкод».
На своїх уроках я намагаюся зацікавити студентів, намагаюся поділитися з ними усіма знаннями, якими володію, і прагну знаходити індивідуальний підхід до кожного учня. І звичайно ж, намагаюся зацікавити студентів не тільки в мові, але і в культурі країни, мову якої вони вивчають. Адже мова – це невід'ємна частина культури. З його допомогою можна зрозуміти традиції та менталітет народу. Мова – дзеркало культури. Червона нитка, що тягнеться з глибини століть в наш сучасний світ. Давайте вирушимо в довгу подорож, міцно схопившись за нашу червону нитку і збираючи частинки знань, що припливають до нас з глибини часів.

Відгуки клієнтів

Корейська мова

Чудовий викладач, усим задоволена. За незначний час помітний прогрес. Уроки цікаві та усі складні для мене моменти пояснюються та повторюються. Буду продовжувати навчатися. Оцінка 5/5)

Корейська мова

Адулова Маргарита Олексіївна - дуже талановитий викладач. Її програма розрахована на вивчення мови з різних боків. На уроках репетитор приділяє увагу як граматиці, розмовній мові, так і ознайомленню з культурою країни. Заняття з Маргаритою Олексіївною завжди цікаві та насичені. Тому я досі займаюсь саме з нею. З вчителем дуже приємно працювати та спілкуватися. Мову я вивчаю з самих азів і вже вмію читати, писати та говорити. Всім, хто прагне вивчите корейську мову, рекомендую мого репетитора!

Схожі анкети Київ

Дар'я Я.

200 грн/год

Катерина В.

250 грн/год

Юлія К.

200 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Маргарита А. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Російська мова
 3. Китайська мова
 4. Корейська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Для іноземців
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.