Маргарита А.

id: 9286

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Корейська мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Репетитор для дітей

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ, Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате)

Печерський (Печерськ, Звіринець, Клов, Липки, Чорна гора)

Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця)

Дніпровський (Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, ДВРЗ, Стара Дарниця)

Деснянський (Лісовий масив, Троєщина)

Оболонський (Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив)

Шевченківський (Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Сирець, Нивки)

Солом'янський (Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка)

Святошинський (Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко)

Подільський (Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори)

У репетитора: Київська обл., Київ, Виноградар, Гречка 24а

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний лінгвістичний університет (2016)

Ступінь:

Бакалавр

Я намагаюся не вантажити сухою теорією, а розбавляти уроки іграми, спрямованими на розвиток мови, словникового запасу, пам'яті. Також роблю наголос на творчі завдання, так як вважаю, що це один із способів зацікавити учня, а також підключити до роботи і стимулювати не тільки ліве, а й права півкуля мозку, що підвищить продуктивність роботи.
Я вважаю, що самим необхідною умовою для вивчення мови, як і будь-якого іншого предмета, є особисте бажання, інтерес і прагнення безпосередньо студента. Змусити вчитися не можна - можна тільки захотіти. Так, спочатку, як правило, може бути дуже важко, але після деякого часу наполегливої ​​праці починають ставати помітними перші успіхи, а як тільки людина бачить, що у нього виходить, в ньому загоряється інтерес. Отже, важливо напрацювати «стартовий капітал», щоб почати на всіх парах мчати вперед, підвищуючи рівень своїх знань. Але напрацювати його можна тільки поставивши перед собою чітку мету. Як говорилося в старому радянському фільмі «Чародії»: «Бачиш мета - не бачиш перешкод».
На своїх уроках я намагаюся зацікавити студентів, намагаюся поділитися з ними всіма знаннями, якими володію, і прагну знаходити індивідуальний підхід до кожного учня. І звичайно ж, намагаюся зацікавити студентів не тільки в мові, а й у культурі країни, мова якої вони вивчають. Адже мова - це невід'ємна частина культури. З його допомогою можна зрозуміти традиції і менталітет народу. Мова - дзеркало культури. Червона нитка, яка тягнеться з глибини століть в наш сучасний світ. Давайте ж відправимося в довгу подорож, міцно схопившись за нашу червону нитку і збираючи частинки знань, що припливають до нас з глибини часів.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Корейська мова. Оцінка: 5+

Адулова Маргарита Олексіївна - дуже талановитий викладач. Її програма розрахована на вивчення мови з різних боків. На уроках репетитор приділяє увагу як граматиці, розмовній мові, так і ознайомленню з культурою країни. Заняття з Маргаритою Олексіївною завжди цікаві та насичені. Тому я досі займаюсь саме з нею. З вчителем дуже приємно працювати та спілкуватися. Мову я вивчаю з самих азів і вже вмію читати, писати та говорити. Всім, хто прагне вивчите корейську мову, рекомендую мого репетитора!

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Ірина
Ірина

Досвід: більше 10 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Математика, Англійська мова

Юлія

Досвід: більше 5 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Англійська мова, Підготовка до школи