Ярослав С.

id: 9306

Місто:

Бровари

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Бровари: Масив, Торгмаш, Провузол, Старий центр, Оболонь

Київська обл., Київ: Шевченківський, Голосіївський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський

У репетитора: Київська обл., Бровари, Масив, вул Короленка 53-А

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Центрально-європейський університет (2016)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

диплом
диплом

Лише нещодавно отримав вищу освіту. Працюю репетитором уже 4 роки. В основному займаюся за шкільною програмою, але можливі виключення. Ясно і зрозуміло поясню все, що учень не розуміє. Працюю 24\7, можу проводити заняття по скайпу. Фіксована ціна - 100 гривень за годину, але завжди можемо домовитись.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова

Займаюся з Ярославом з квітня місяця. Мені дуже подобається його підхід до проведення уроків. З ним дуже комфортно себе почуваю. Бо ми приблизно одного віку і легко знаходимо спільну мову. Ярослав приїжджає до мене в Київ з Броварів. Мені також дуже подобається те, що з ним можно домовитися про гнучкий графік проведення уроків. Рекомендую мого репетитора всім!

Сергій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ДПА

Ярослав Сергійович готував мою доньку до ДПА з англійської мови. Діана почала займатися з педагогом за місяць до здачі екзамену, але навіть за такий короткий проміжок часу рівень володіння мовою підвищився і ми успішно його здали. Уроки проходили легко, цікаво, педагог зумів чітко та ясно викласти матеріал, що і дало нам такий результат. Якщо треба швидко та якісно вивчити англійську, то сміливо можете звертатися до репетитора.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Тетяна
Тетяна

Досвід: більше 5 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Англійська мова

Яна

Досвід: більше 10 років

Ставка: 90 грн/год

Предмети: Англійська мова