Репетитор англійської мови, польської мови – Тетяна К.

Тетяна К.

id: 9416

Місто:

Червоноград

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Рівень C1-C2, Підготовка до вступу за кордон, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Львівська обл., Червоноград

У репетитора: Львівська обл., Червоноград, Набережна

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (2015)

Ступінь:

Бакалавр


Працюю репетитором більше трьох років. Працюю з студентами різних вікових груп, від дітей до дорослих, і від усіх рівнів від початківців вивчати мову до прогресивних студентів, готую до міжнародних іспитів IETLS, TOEFL, TOIEC. Викладаю загальний курс английскої, бізнес английский, а также IT курс.Вважаю що учням потрібен індивідуальний підхід і тому складаю індивідуальний план для своїх учнів, грунтуючись на їх потребах та інтересах, вмію знаходити спільну мову з будь-яким ученем. При навчанні мови особлива увага приділяється комунікативній частині та застосуванню отриманих знань у практиці. Використовую сучасні британські та американські видання, доповнюючи їх різними аутентичними матеріалами (фільми, книги, статті), роблячи процес навчання ще цікавіше. Уроки завжди проходять у дружелюбній та приємній атмосфері.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Польська мова

Про талант педагога і викладача Тетяни Русланівни говорить незліченна кількість її учнів, які дуже шанобливо ставляться до свого наставника. Вона заслуговує лише на найкращі слова та відгуки, бо старанна, досвідчена, працьовита, вміє вчити і зацікавити. Найбільше мене тішить те, що я відчуваю результат після кожного заняття з нею. Дуже вдячний репетитору за її наполегливість і терпіння.

Сергій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)