Репетитор математики, фізики, астрономії – Віолетта С.

Віолетта С.

id: 9449

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Теремки 1, Теремки

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2011)

Ступінь:

Магістр астрофізики, викладач


Освіта: закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка фізичний факультет.Працюю репетитором з 2007 року. Маю досвід підготовки до ЗНО та ДПА, проведення дослідів з фізики. Кожного учня намагаюся зацікавити та розвинути у нього/неї бажання отримувати нову інформацію. На заняттях з фізики використовую велику кількість прикладів, дослідів та відео для виникнення асоціативної пам’яті в учня.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Віолетта Василівна дуже тямущий викладач. Змогла знайти підхід до моєї Юлі. Моя дочка була ученицею 4 класу. Зараз ми перейшли в 5 клас, але продовжуємо брати уроки у Віолетти. Завжди уважна до вимог дитини. Репетитор хороший фахівець і людина. І заслуговує найкращі відгуки.

Яна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Нам важко було знайти репетира математики, який зацікавив би нашого сина. Величезне спасибі компанії Букі за репетитора Віолету Василівну. Вона не тільки знайшла підхід до нашого сина Івана, а й зуміла заохотити його до навчання. Ми успішно закінчили 7 клас. Оцінки покращилися вже після декількох занять. Ми дуже задоволені результатом. Рекомендую Віолету Василівну і вашій дитині!

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Астрономія, Підготовка до олімпіад

З Віолеттою Василівною займались починаючи з літа, та нажаль припинили заняття, вже в грудні- вона переїхала. Але це просто супер репетитор. Кваліфікований спеціаліст. Знайдено підхід до дитини. Заняття проводились дуже цікаво - хороша методика. Рекомендую

Марина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети