Репетитор вищої математики, математики – Наталія Б.

Місто:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Навчальний заклад:

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (2018)

Ступінь:

Бакалавр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Університетські курси

Місця проведення занять:


Студентка Київського національного економічного університету. Закінчила гімназію "Троещина", яка посідає 17 місце за рейтингами навчальних закладів середньої загальноосвітньої освіти. Вчуся на третьому курсі, бюджетна форма навчання. Отримую стипендію. Найбільше люблю математику, ЗНО з математики - 185, екзаменаційні роботі з вищої математики та теорії ймовірності: 4 (по 5-ти бальній системі, 82 та 87 балів з 100 по двох семестрах). Вивчаю Психологію та навчальний менеджемент, проходила практику в 189 школі: проводила декілька уроків у 8-их 9-их класів з економічної теорії. З приводу досвіду роботи з дітьми: маю молодшу сестру (зараз 14 років), працювала рік тому нянечкою. Займаюся з молодшою сестрою математикою. Шукаючи роботу, вирішила, що це найкращий варіант. Адже навчаючи інших, навчаєшся і сама, вдосконалюєшся. В якісь мірі сувора і ідеалістка. Відповідальна та чуйна. Насправді хочу допомагати людям, дітям , оскільки на собі відчула як деякі методи виховання вчителів старшого покоління можуть не підходити і відбивати бажання від того чи іншого предмета.
Щодо ЗНО: маю багато цікавих матеріалів по підготовці саме формату ЗНО.
Я люблю математику і бачу в ній сенс. Інтегралами ми розраховуватися в магазині не будемо, звичайно, АЛЕ: це найчудовіший метод забезпечити розвитком мозок, аналітичну здатність, яка необхідна для фахівців будь-якої сфери.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Математика, Підготовка до ЗНО

Замовники задоволені роботою репетитора, хоча співпраця була не тривалою. Замовники рекомендують репетиторську компанію "БУКІ" всім.

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Підготовка до ДПА

З Наталею Миколаївною було декілька уроків, так як ми звернулися до неї за допомогою в травні місяці для того, щоб підготуватися до ДПА в 9 класі. Моя донька відмінниця, але не завжди впевнено почуває себе в своїх знаннях. Тому ми й звернулися за допомогою до додаткових занять с математики. Результатом тесту залишилися задоволені. Репетитор повторила з Людою все, що було потрібно. Дякуємо за допомогу.

Валентина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Наталія Б. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Вища математика
  2. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Університетські курси
Заняття проводяться у репетитора, в учня, вартість уроку – 100 грн/год.

Схожі анкети