Репетитор математичного аналізу, математики – Максим З.

Місто:

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Навчальний заклад:

Донецький національний університет (1998)

Ступінь:

аспірант

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Підготовка до вступу за кордон

Місця проведення занять:


Я професійний репетитор з математики. Мені 39 років.
Закінчив з відзнакою математичний факультет ДонНУ в 1999 році. У 1995 році став Соросівським стипендіатом . У 2003 році закінчив аспірантуру за спеціальністю " теорія ймовірностей і математична статистика . З 1999 по 2008 рік працював старшим викладачем в ДонНУ, ДонНАБА, Доннует. 2014-2015 рік викладав у ДДФА. 2015-2016 рік викладач Дніпропетровського університету митної справи та фінансів. Співпрацюю з центром розвитку "Діалог" і "Успіх". Викладав вищу математику, эконометрию, теорію ймовірностей і математичну статистику, математичне програмування. Веду курси підготовки до ЗНО в центрі довузівської підготовки.
Приватною викладацькою практикою займаюся з 18-ти років. За 20 років преподавтельской практики навчив понад 500 учнів. Завдяки великому педагогічному досвіду 100% моїх учнів, що вступають до Вузів Росії, України та Білорусії.
Займаюся з дітьми і студентами різного рівня знань і підготовки. Пояснюю математику на життєвих прикладах. Упор на терпіння, комунікабельність та індивідуальний підхід у навчанні. Завдяки професіоналізму та великому педагогічному досвіду знаходжу підхід до учня будь-якого рівня і незалежно від поставлених цілей і завдань навчання. Пояснюю складне простою мовою!
Поглиблене і базове вивчення шкільної математики і фізики, підготовка до ЗНО (Україна), ЄДІ (Росія), ЦТ(Білорусь).
Мої учні навчаються у багатьох ВУЗах Росії, України і Білорусі
З 1995 року займаюся приватною викладацькою діяльністю. Зареєстрований як СПД за видом діяльності репетиторство. Викладаю математику дітям різного рівня підготовки та здібностей з 5 по 11 клас. Заняття за шкільною програмою і поглиблено, в тому числі підготовка до олімпіад. Проводжу навчання російською та українською мовами.
Працюю зі студентами. Викладаю вищу математику, эконометрию, теорію ймовірностей і математичну статистику, математичне програмування.
5-річний досвід онлайн навчання по скайпу. Використовуємо віртуальну електронну дошку Idroo. При навчанні використовую графічний планшет, застосування якого дозволяє наочно і мобільно проводити заняття з ефективністю, не поступається "живому" уроку.
У роботі використовую велику електронну бібліотеку навчальної літератури та наочні графічні заготовки.
У тому числі є досвід віддаленого навчання математики англійською мовою.
Величезний досвід допомоги виконання контрольних і курсових робіт, а також наукових розрахунків з математики.
Люблю свою роботу.

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Максим З. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Математичний аналіз
  2. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.

Схожі анкети