Освіта:

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (1993)

Ступінь:

Доктор філософії

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця занять:

В учня:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

Доктор філософії, кандидат філософських наук, доцент кафедри економічної теорії, член-кореспондент Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, завкафедри психології та початкового навчання Національного педагогічного університету, заступник директора приватної гімназії "Освіта" з науково-методичної роботи, вчитель історії гімназії за сумісництвом, вчитель початкових класів, історії та суспільно-політичних дисциплін, української, російської мови та літератури, географії - вищої категорії, вчитель-методист-наставник.
У зв'язку з тим, що маю 9 повних вищих освіт можу надавати допомогу фактично за багатьма учбовими матеріалами та предметами у дитячому садочку, початковій та середній школі, внзі, аспірантам та докторантам.
Можу допомагати у написанні дипломних робіт, підібрати тему для статті, кандидатських та докторських дисертацій, наукових статей, монографій, а також у їх захисті, а також можу тривало супроводжувати хіромантичний, астрологічний розвиток особистості та його кореляцію у форматі "діти-дорослі".

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Українська мова, Англійська мова, Спеціалізовані курси

Юрій Миколайович хороший репетитор, добра людина. Я українську мову ніколи не вивчала, зараз помітні зміни: я розмовляю українською, хоч і з незначними помилками. Єдине, що мені не вистачає системності у подачі матеріалу, немає плану, програми. Але, в цілому, я задоволена, результат є.

Диль Антоніна Віталіївна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Юрій Д. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:
 1. Розвиток пам'яті
 2. Філософія
 3. Правознавство
 4. Музика
 5. Психологія
 6. Економіка
 7. Всесвітня історія
 8. Географія
 9. Історія України
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Репетитор для дітей
 • Репетитор для початківців
 • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 600 грн/год.