Репетитор математики – Христина Я.

Христина Я.

id: 9581

Місто:

Тернопіль

Предмети:

Математика

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи

Місця проведення занять:

На виїзді:

Тернопільська обл., Тернопіль: Центр, Старий парк, Східний, Оболоня, Дружба, Канада, Ювілейний, Молодіжний, Аляска, Бам, Тинда, Мікрорайон №6, Новий світ, Кутківці, Пронятин

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Тернопільський педагогічний університет ім. В. Гнатюка (2003)

Допоможу у вивченні математики учням молодших та середніх класів, виконаю з ними домашні завдання. Підготую до школи 5-6 річних дітей. Використовую індивідуальний підхід до кожної дитини. Люблю дітей і буду рада вам допомогти.
Працюю з дітками до 8 класу.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Репетитор Христина Михайлівна провела з нами лише декілька занять. Але син не захотів займатися, як би вона не старалася. Переконана, що Христина Михайлівна знайде спільну мову з іншими учнями.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Христина Михайлівна гарний викладач, знайшла підхід до мого сина і зуміла викликати інтерес до математики. Розв'язувати задачі ми навчилися, бал успішності підвищився. Ми задоволені результатом співпраці.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Я дуже гарної думки про репетитора Ямнюк Христину Михайлівну. Навіть порекомендувала її всім моїм знайомим! Моєму синові вона допомогла вільно почувати себе в своїх знаннях, навчила легко розв'язувати задачі, підтягнула Артема по темах, які були не зрозумілими ще з минулих років. Дякую Христині Михайлівні за якісне навчання сина.

Ольга Василівна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети