Репетитор англійської мови, французької мови – Анастасія Л.

Анастасія Л.

id: 9598

Місто:

Ірпінь

Предмети:

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Університетські курси, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Ірпінь

Київська обл., Київ: Оболонський

У репетитора: Київська обл., Ірпінь, вул. Степанівська

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський університет імені Бориса Грінченка (2016)

Ступінь:

бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом про здобуття кваліфікації бакалавра


Навчалась у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Здобула ступінь бакалавра філології за спеціальністю - вчитель французької, англійської мов та зарубіжної літератури.Займаюся репетиторством, тому що люблю іноземні мови і намагаюся передати цю любов разом з усіма своїми знаннями іншим. Підходжу до справи відповідально і серйозно. Викладаю англійську мову як дітям (від 7 років), так і дорослим (до 35 років), французьку - школярам та підліткам (від 7 до 20 років). Проводжу заняття російською, українською або англійською.Основна риса репетиторської діяльності - індивідуальний підхід до кожного учня. Навчаю мов як з нуля, так і з метою підвищення Вашого рівня.Маю двомісячний досвід викладання французької мови та зарубіжної літератури в 5 класах (школа № 216, Київ).

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З Лазаренко Анастасією ми займалися недовго, всього місяць до Нового року. Але це не завадило тому, щоб скласти враження про неї як про хорошого репетитора, який відмінно ладнає з дітьми. Мій син на той момент був учнем 2-го класу. Після свят ми вирішили, що у дитини добрі знання шкільного матеріалу і ми перестали потребувати репетитора.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети