Репетитор англійської мови, географії, російської мови, світової літератури – Ольга Г.

Рейтинг:


Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Місто:


Освіта:

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького (1995)

Ступінь:

Кандидат наук, доцент кафедри філології

Дипломи, відзнаки:

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

За покликанням я педагог, мій батько - офіцер, полковник, зараз працює директором великого спеціалізованого інтернату, моя мама - вчитель математики, тобто ми - династія. Для мене неймовірно цікаво спілкування з молодими людьми, дітками, підлітками. Я люблю рух, розвиток, всякі новинки моди і техніки, обожнюю культуру і все це намагаюся розділити з моїми вихованцями. Моя гордість - Вероніка Леушина, з молодшого шкільного віку я повністю займалася її домашнім навчанням і розвитком. Дівчина стала успішною студенткою - перекладачем у Київському ВУЗі - Сподіваюся, що і моя частинка є в тому, що Веронічка виросла життєрадісною, успішною дівчиною!
Також я рада Вам представити мою наступну вихованку - Скорину Олександру, дуже талановита і обдарована в усіх відношеннях дівчина, чемпіонка України з бальних танців, відмінниця, переможниця олімпіад з навчальних предметів та власниця багатьох титулів фестивалів і конкурсів краси (INTERSHARM 2014) та ін. Після завзятої підготовки Саша вступила на бюджет до Вищого навчального закладу за спеціальністю актор драмтеатру і кіно! Всі іспити здала блискуче!
Улюблене наше захоплення - це подорожі - ось фото з моїми дорогими дівчатками, хвилина до відходу нашого Експресу на південь!
Про учнів я можу розповідати нескінченно, просто запрошую вас познайомитися і почати спільний довгий, але захоплюючий шлях до успіху наших дітей.
Всім бажаю світлого настрою.

Англійська для програмістів в Києві
за методикою Гольцова Є.В. плюс мої авторські напрацювання

Англійська для керівників у Києві
англійська звітів, переговорів, фінансів, англійська для програм MBA, CIMA, ACCA листування англійською та багато іншого Зібраний весь важливий матеріал англійської для підприємців: реєстрація компанії, грошові потоки, кредитування, проведення нарад і зустрічей. Все те, що знадобиться бізнесменам для вдалих переговорів, звітів та відряджень. Крім цього, спеціально для керівників компаній - програми англійської для директорів, які дадуть потрібні знання, підготують до міжнародних іспитів і професійними програмами.

ЗНО з англійської в Києві
Заняття будуються на платформі стандартів Європейської ради в області мовної освіти, завдання тестів відповідають швидше рівню B2 згідно Європейської шкали рівнів, ніж рівню В1, як це трактується в програмі Міністерства освіти № 791 від 14.07.2011.

Для маркетологів в Києві
Proffecional English in Use Marketing (Cambridge University Press) English for Marketing and Advertising (Oxford University Press) і Market Leader - Marketing (Longman)

Для фінансистів в Києві
English for the Financial Sector Курс розроблений всесвітньо відомим економістом Яном МакКензі (Ian MacKenzie), ідеально підходить як для студентів бізнес-спеціальностей, так і для професіоналів фінансової сфери. Курс англійської для банкірів і фінансистів видавництва Cambridge University Press, орієнтований на навчання англійської мови для економістів, фінансистів, банкірів, аудиторів, банківських працівників і студентів фінансової сфери, з рівнем знань англійської не нижче Intermediate. Якщо Ваш рівень знань англійської Intermediate, Upper-Intermediate або Advanced, Вам цілком достатньо мовних знань для проходження сеціалізірованного курсу з фінансової англійської. Дізнатися свій рівень знань англійської Ви можете тут, пройшовши безкоштовний онлайн тест на рівень знань англійської мови. Курс фінансової англійської покриває широкий спектр фінансових тем і банківську термінології, він спрямований на розвиток знань, умінь і навичок, необхідних у фінансовій сфері. Програма націлена на розширення знань в області фінансів для студентів фінансової сфери, а також вдосконалення фінансової англійської для професіоналів. Курс складається з 24 розділів, розрахований на 48 академ-годин, 3 місяці неінтенсивного навчання або 2 місяці напівінтенсива. Програма включає: основні фінансові сфери, включаючи міжнародну торгівлю, бухгалтерію, управління активами, валютні курси, регулювання фінансів центральним банком і ін. Різноманітні вправи для тренування навичок спілкування англійською по телефону, проведення переговорів і презентацій англійською мовою, обговорення фінансових питань професійною англійською; кожен розділ закінчується проведенням рольових ігор у ситуаціях, наближених до реальних, для закріплення пройденого матеріалу; навчання та практичні завдання з написання емейлів, листів і звітів на фінансову тематику; чіткі розширені пояснення по спеціалізованій англійській банківської та фінансової термінології; оригінальні (автентичні) матеріали для прослуховування, інтерв'ю фінансистів-профессіоналов. Вікові групи учнів

- Дошкільний (4-6)
- Молодші школярі (6-12)
- Старші школярі (12-17)
- Студенти (17-22)
- Дорослі (23-40)
- Дорослі (40+)
Рівні, з якими працюю
- Beginner
- Pre Intermediate
- Intermediate
- Upper Intermediate
- Not Specified

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Ольга Г. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
 1. Англійська мова
 2. Географія
 3. Російська мова
 4. Зарубіжна література
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА
 • TOEFL, IELTS
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Молодші класи 1-4
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Розмовна мова
 • До співбесіди в посольстві
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Репетитор для початківців
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 80 грн/год.

Схожі анкети