Репетитор - Богдана Б. id: 97408

Богдана Б.

800 грн/год
800 грн/год

Приватні заняття німецької для дітей, школярів, студентів і всіх бажаючих. Підготовка до вступу в ВНЗ, до здачі іспиту на сертифікат (TestDaf)

Богдана Б. 5.0(відгуків: 1)

Приватні заняття німецької для дітей, школярів, студентів і всіх бажаючих. Підготовка до вступу в ВНЗ, до здачі іспиту на сертифікат (TestDaf)

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Приватні заняття німецької для дітей, школярів, студентів, та всіх охочих. Підготовка до вступу у ВУЗ, до здачі іспиту на сертифікат (TestDaf)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Володіння мовою - Сертифікований TestDaf C1( Goethe C2).
Закінчила НУЛП за спеціальністю філологія, напрям прикладна лінгвістика (англійська, українська та німецька мови), отримала диплом бакалавра з відзнакою.
Інтенсивніше почала займатися онлайн-репетиторством після переїзду в Німеччину у кінці 2019 року, де почала надавати приватні уроки англійською і німецькою дітям та сім'ям мігрантів. На даний час навчаюся в найкращому університеті столиці - Берлінський університет імені Гумбольдта за спеціальністю Мовознавство та Літературознавство (німецька мова) на рівні з носіями мови. Цікавлюся психологією та педагогікою, легко знаходжу спільну мову з дітьми та дорослими.
Буду рада вашим повідомленням!

Освіта:
Humboldt-Universität zu Berlin, магістр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Тетяна

5+

14.02.2021

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Дуже вдячні Богдані за допомогу в вивченні німецької мови! Відповідальна та позитивна, дитина з нетерпінням чекає занять! Дякую.... більше»

Блоги користувача

5 порад, які допоможуть тобі краще організувати навчальний процес

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Валерія Т. id: 75586

Валерія Т.

Репетитор з дипломом магістра німецької філології. Маю досвід навчання в німецькому університеті та проживання в Німеччині. Роблю наголос на індивідуальному підході до кожного учня. Мої уроки комфортні та мотивуючі. Завжди використовую різноманітні методи та матеріали. Підтвердила та покращила свої навички викладання на курсі від Goethe-Institut.

5
700грн/год
Дар'я М. id: 13137

Дар'я М.

Давно хотіли та нарешті вирішили вивчати іноземну мову? Записуйтесь вже сьогодні і ми спробуємо досягти цієї мети разом!

5
600грн/год
Анна С. id: 178372

Анна С.

Студентка 2 курсу німецького економічного університету (Universität Bremen). Маю сертифікат C1 Deutsch Telc Hochschule. Жива розмовна мова в комбінації із граматикою. Легке та доступне пояснення. Ні - заучуванню, так - розумінню та логіці.

700грн/год
Оксана С. id: 179817

Оксана С.

Уже 14 років допомагаю вивчити мову комплексно індивідуально та в групах

700грн/год
Юлія С. id: 97915

Юлія С.

Мене звати Юлія, і я викладаю нiмецьку мову дистанційно.

5
800грн/год