Репетитор - Богдана Б. id: 97408

Богдана Б.

800 грн/год
800 грн/год

Приватні заняття німецької для дітей, школярів, студентів і всіх бажаючих. Підготовка до вступу в ВНЗ, до здачі іспиту на сертифікат (TestDaf)

Богдана Б. 5.0(відгуків: 1)

Приватні заняття німецької для дітей, школярів, студентів і всіх бажаючих. Підготовка до вступу в ВНЗ, до здачі іспиту на сертифікат (TestDaf)

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Приватні заняття німецької для дітей, школярів, студентів, та всіх охочих. Підготовка до вступу у ВУЗ, до здачі іспиту на сертифікат (TestDaf)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Володіння мовою - Сертифікований TestDaf C1( Goethe C2).
Закінчила НУЛП за спеціальністю філологія, напрям прикладна лінгвістика (англійська, українська та німецька мови), отримала диплом бакалавра з відзнакою.
Інтенсивніше почала займатися онлайн-репетиторством після переїзду в Німеччину у кінці 2019 року, де почала надавати приватні уроки англійською і німецькою дітям та сім'ям мігрантів. На даний час навчаюся в найкращому університеті столиці - Берлінський університет імені Гумбольдта за спеціальністю Мовознавство та Літературознавство (німецька мова) на рівні з носіями мови. Цікавлюся психологією та педагогікою, легко знаходжу спільну мову з дітьми та дорослими.
Буду рада вашим повідомленням!

Освіта:
Humboldt-Universität zu Berlin, магістр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Тетяна

5+

14.02.2021

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Дуже вдячні Богдані за допомогу в вивченні німецької мови! Відповідальна та позитивна, дитина з нетерпінням чекає занять! Дякую.... більше»

Блоги користувача

5 порад, які допоможуть тобі краще організувати навчальний процес

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Світлана І. id: 162387

Світлана І.

Викладач з успішним досвідом роботи і використанням різних методик, враховуючи особисті можливості учня.

600грн/год
Ірина Ш. id: 69177

Ірина Ш.

Репетитор німецької та англійської для всіх вікових груп.

5
600грн/год
Алевтина Б. id: 138845

Алевтина Б.

Допоможу саме тобі захопитися вивченням німецької мови. Маю досвід проживання у Німеччині та спілкування з носіями мови.

600грн/год
Марина Ж. id: 99322

Марина Ж.

Закінчила Український фізико-математичний ліцей. На даний момент навчаюся сестринської справи в передмісті Гамбурга.

5
600грн/год
Віолетта К. id: 164841

Віолетта К.

Ми - репетиторський центр, викладаємо більше 10 іноземних мов для дошкільнят, школярів, студентів та дорослих всіх рівнів. Групи формуємо відповідно рівня студентів. Заняття Ви можете обрати як з філологом так і з носієм мови. Після закінчення навчання ви отримаєте сертифікат про знання мови.

5
800грн/год