Анна К.

id: 9930

Місто:

Миколаїв

Предмети:

Французька мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, DELF, DALF, TCF, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Університет Руану Нормандія

Диплом на знання французької мови DELF (рівень В2).
Навчаюся у Франції. Можу проводити уроки лише по Скайп. Досвід 1 рік викладання у центрі вивчення мов Росток, місто Миколаїв.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Французька мова

24.02.2017

Кращого репетитора ніж Анна я і не змогла для себе знайти! Це кваліфікований спеціаліст з французької мови, яка може не лише вміло пояснити, а й систематизувати знання воєдино. Педагог на заняттях застосовує різні вправи, які включають : нову лексику, граматику, читання і навіть письмо. Викладач має індивідуальний підхід, створює завдання особисто для мене. На заняттях панує приємна атмосфера, я чекаю наших уроків з великим нетерпінням. Я працюю багато і маю мало часу на закріплення та вивчення нових слів, Анна допомагає мені в цьому. Ми працюємо і зараз в режимі Skype. Це доволі зручно та мобільно. Сподіваюсь наша співпраця буде довгою та результативною! Рекомендую усім бажаючим вивчати французьку "з нуля" , удосконалювати її!!!

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі