Зареєструйтеся

Ваше ім’я

Ваше прізвище

Ваш еmail

Пароль

Реєструючись на BUKI, ви погоджуєтесь з Публічною офертою

Працюй на своїх умовах

Заробляйте на
репетиторстві з BUKI

Дізнайтесь, скільки ви можете заробляти:

Ставка

400 грн/год

Занять на тиждень

10
0грн/місяць
 • Відправляють заявки кожні

  0

  хвилини
 • Знайшли репетиторів на BUKI:

  0

 • Занять вже проведено з BUKI:

  0+

 • Предметів на платформі:

  0

Як це працює?

 • 1. Створіть анкету репетитора

  1. Створіть анкету репетитора

  Максимально заповніть всі поля профілю, вкажіть предмети і ваші переваги у викладанні.

 • 2. Приймайте заявки від учнів

  2. Приймайте заявки від учнів

  Приймайте заявки від учнів та узгоджуйте дату першого заняття відповідно до вашого графіку

 • 3. Сплачуйте заявку після початку роботи з учнем

  3. Сплачуйте заявку після початку роботи з учнем

  Внесіть разову оплату в розмірі доходу за тиждень або не менше 2 занять, тільки якщо домовились з учнем про співпрацю

 • Працюйте на своїх умовах

  57895 учнів використовують нашу платформу по всій Україні. Займайтесь з ними за зручним графіком, онлайн / у себе / в учня за власною методикою. Узгоджуйте умови співпраці тільки з учнем.

 • Встановлюйте та змінюйте ставку

  Обирайте розмір ставки на свій розсуд

 • Розвивайте профіль репетитора

  Ваш профіль на BUKI - це візитівка та професійне портфоліо. Записуйте відеопрезентацію, пишіть експертні статті в блог та отримуйте відгуки учнів

 • Для студентів репетиторство з BUKI - це крутий додатковий заробіток

  Вкажіть предмети, які ви можете викладати та ваші переваги. Максимально заповніть всі поля для того, щоб збільшити ваш рейтинг.

 • Для досвідчених вчителів це можливість делегувати пошук нових учнів та сфокусуватись на тому, що ви любите робити – викладати!

  Вкажіть предмети, які ви можете викладати та ваші переваги. Максимально заповніть всі поля для того, щоб збільшити ваш рейтинг.

Наша служба підтримки супроводжуватиме вас на всьому вашому шляху

Ми прагнемо підтримати та захистити від зайвого стресу репетиторів, що зареєструвались на BUKI. Якщо вам потрібна допомога, наша команда менеджерів підтримки допоможе розібратись із умовами співпраці, особистим кабінетом та відповість на інші питання.

Що репетитори кажуть про нас

Приєднуйтесь до найбільшої спільноти 55 521 репетиторів

 • Христина

  «Використовую BUKI для пошуку нових учнів 3 роки. Першу заявку отримала на наступний день після реєстрації. Приємно здивована менеджерами та особистим кабінетом. Можна вести блог, завантажувати відео презентацію та вказати свій розклад.»

 • Маркіян

  «Працюю з компанією "Букі" вже понад три роки. Активно веду блог для популяризації вивчення англійської мови. Порекомендував сайт друзям-викладачам, вони теж задоволені. Це один з найкращих сервісів в Україні та за її межами.»

 • Ірина

  «Я зареєструвалась як репетитор на декількох сайтах, але найкраще спілкування, розуміння і робоча атмосфера тільки в BUKI. Компанія допомагає мені швидко набрати учнів як для індивідуальних, так і групових занять. Рекомендую викладачам.»

 • В якому предметі ви вважаєте себе сильним репетитором?

Нам довіряють викладачі!

Cередня оцінка за 100+ відгувами на незалежній платформі 4.5

Якщо у вас залишились питання

 • Як мені почати заробляти за допомогою сервісу?

  Створіть безкоштовний акаунт, вкажіть ключову інформацію (предмети, рівні підготовки, місце проведення занять) і дочекайтесь підтвердження Вашого профілю. Реєстрація репетитором абсолютно безкоштовна і займає всього 10 хвилин, і Ваш акаунт стане активним протягом 36 годин і абсолютно готовий до роботи.
 • Чи можу я стати репетитором?

  Всі охочі можуть стати зареєстрованими репетиторами BUKI. Якщо Ви вважаєте, що володієте достатньою кількістю знань, і думаєте, що можете бути корисними своїми знаннями для інших – реєструйтеся. Репетитори повинні бути старше 18 років.
 • Де я повинен проводити заняття? Онлайн або особисто при зустрічі?

  Наша платформа пропонує учнів, які шукають як онлайн репетитора, так і репетитора для занять вживу. Обирайте який спосіб підходить вам на індивідуальній основі або виберіть один із варіантів надання послуг як основний і займайтеся з вашими клієнтами там, де вам буде зручно.
 • Як BUKI допоможе мені знайти нових студентів?

  Щомісяця більше 200,000 людей використовують платформу BUKI для пошуку індивідуального репетитора. Зареєструватися репетитором на BUKI - значить бути на очах у десятків тисяч клієнтів, які шукають собі репетитора. Ми щодня оптимізовуємо нашу платформу, роблячи її ще більш відвідуваною і вкладаємо значні кошти в маркетинг, що дає стабільний приріст клієнтів для всіх зареєстрованих репетиторів.
 • Як я буду отримувати гроші за проведені заняття?

  Клієнт платить безпосередньо вам способом, який буде зручний обом сторонам.

Приєднуйтеся до команди БУКІ. Викладайте — як, де й коли вам зручно

Як свідчить досвід маркетплейса БУКІ, попит на репетиторів в останні п’ять років стабільно зростає. Якщо раніше індивідуальних занять із репетиторами потребували лише ті учні, які мали проблеми із вивченням певних предметів чи тем, то сьогодні до освітніх фахівців усе частіше звертаються ті, хто прагнуть високих результатів у навчанні та конкурентної переваги при вступі чи пошуці роботи.

Крім того, з кожним роком збільшується частка дорослих учнів, які обирають заняття з репетиторами для розвитку кар’єри. В останні роки попит на індивідуальні заняття суттєво збільшився внаслідок пандемії. А зараз до наслідків пандемії додався ще і вплив повномасштабної війни.

Чому онлайн освіта is a new black?

Серед трендів репетиторства — не лише зростання попиту на індивідуальні освітні послуги, а і збільшення популярності дистанційних занять. Там, де шкільні групові дистанційні уроки подекуди втрачають в ефективності, індивідуальні пропонують низку незаперечних переваг.

Зокрема, йдеться про зручний графік, заощадження часу на дорогу та широкі можливості для інтерактивного та технологічного навчання. Про висхідний запит на дистанційне навчання свідчать і результати опитувань, які ми проводили серед українських учнів:

Онлайнове навчання з тих самих причин є зручною опцією і для викладачів. Воно дає більше свободи, водночас не забираючи зайвого часу для підготовки, добирання тощо.

Відтак, дедалі частіше репетиторство перетворюється з додаткового на основний дохід — і це якнайкраще свідчить про зручність та вигідність цього формату роботи.

Як почати навчати онлайн та чому це легше, аніж ви думаєте?

На запитання, чи може звичайний вчитель почати працювати онлайн, ми відповімо — так, звісно, кожен може. Вам потрібно зробити лише кілька кроків на початку і звикнути до нового формату.

Ось короткий перелік рішень, які вам потрібно прийняти:

 • Морально підготуватися до нового формату навчання та визнати, що перехід на онлайн — це просто ще одна нова навичка, яку вам потрібно опанувати.
 • Перенести навчальні матеріали в онлайн: відсканувати ваші улюблені методички або підшукати круті аналоги в діджитал форматі.
 • Обрати один або декілька сервісів, які роблять дистанційне навчання більш зручним для обох сторін. Стане в пригоді наш матеріал «5 платформ для проведення дистанційних уроків»
 • Знайти учнів та нарешті спробувати.

Гарантуємо, що після 7–10 уроків онлайн ви звикнете та навіть помітите переваги дистанційного формату.

Детальніше про те, як розпочати викладати дистанційно читайте в нашому блозі: Як викладати онлайн? Із чого розпочати репетиторам та як працювати з групами

Чому репетиторам зручно працювати з платформою БУКІ?

БУКІ — це провідний освітній маркетплейс в Україні. На нашій платформі найкращі учні та найефективніші викладачі знаходять одне одного.

За час нашого існування платформою скористалися понад 400 000 студентів та понад 70 000 викладачів.

Думаєте про те, щоби стати репетитором? Чи вже маєте досвід, але прагнете знайти нових учнів? Приєднуйтеся до нашої платформи. Коротко про переваги співпраці з БУКІ:

Викладайте на ваших умовах

З БУКІ ви самі визначаєте суму грошової винагороди та формуєте зручний для вас графік.

Обирайте зручний для вас формат занять

Проводьте заняття вдома, на території учня чи онлайн (по Skype, Hangouts).

Масштабуйте дохід

Більш як 8 000 учнів щодня шукають собі репетитора зі 120 предметів та дисциплін. Плідне поле для професійної реалізації, чи не так?

Зростайте як професіонал

Діліться експертною думкою, вибудовуйте високий рівень довіри, публікуючи статті до власного Блогу.

Користуйтеся сервісом зручно

У мобільному додатку БУКІ для репетиторів та за допомоги Календаря плануйте свій робочий час та графік занять.

Отримуйте якісну та фахову техпідтримку

Технічна підтримка БУКІ розв’яже питання будь-якої складності. Для вашого комфорту ми працюємо кожного дня, без вихідних.

Якими є умови співпраці з БУКІ?

Щоби почати співпрацю, зареєструйтеся.

1. Створіть безкоштовний акаунт, вкажіть ключову інформацію про себе, а саме:

 • ваші ключові навчальні дисципліни
 • рівень підготовки, сертифікати тощо
 • зручний для вас формат роботи (онлайн чи офлайн)

2. Дочекайтесь підтвердження Вашого профілю. Ваш акаунт стане активним протягом 36 годин і абсолютно готовий до роботи.

Реєстрація репетитором абсолютно безкоштовна й займає до 10 хвилин часу. Оплату за заняття від учнів ви отримуватимете прямо на свій рахунок, однак із нових заявок ми беремо невелику комісію, яку витрачаємо на розвиток сервісу та утримання команди БУКІ.


Детальніше про умови співпраці — за посиланням.