Переваги співпраці з Букі:

Викладайте за власними умовами

Ви самі визначаєте суму грошової винагороди та зручний графік.

Корисні інструменти безкоштовно

Користуйтеся мобільним додатком Букі для репетиторів та Календарем з планування занять.

Більше 8 000 учнів щодня

Шукають собі репетитора зі 120 предметів та дисциплін.

Зростайте як професіонал

Діліться експертною думкою, вибудовуйте високий рівень довіри, публікуючи статті до власного Блогу.

Місце зустрічі обираєте ви

Проводьте заняття вдома, на території учня чи онлайн (по Skype, Hangouts).

Тех.підтримка 7 днів на тиждень

Технічна підтримка Букі вирішить питання будь-якої складності.

Як це працює?

1

Заповніть анкету репетитора

Додайте предмети та вкажіть ваші основні компетентості.

2

Отримуйте нових учнів

Відповідайте на запитання потенційних учнів, яких зацікавила ваша анкета репетитора.

3

Збирайте відгуки та потрапляйте в ТОП

Тут все просто. Більше відгуків - вищий рейтинг серед інших репетиторів.

Репетитори заробляють разом з BUKI

Христина O.

Використовую BUKI майже 3 роки. Цей сайт одразу став моїм улюбленим для пошуку нових учнів, оскільки реєстрація мега проста. Першу заявку я отримала на наступний день після реєстрації, а роботою менеджерів була приємно здивована. Команда BUKI зробила все для того, щоб робота в особистому кабінеті була комфортною. Ви маєте можливість вести власний блог, завантажити особисту відеопрезентацію і навіть вказати свій розклад, щоб мати заявки, які точно вам підходять.

Маркіян T.

Працюю з компанією "Букі" уже більше трьох років. Повинен відзначити злагодженість роботи та позитивне ставлення всієї команди. На BUKI я активно веду блог, де популяризую вивчення англійської мови. Також порекомендував сайт своїм друзям-викладачам, які теж почали співпрацювати з компанією і залишаються нею задоволені. Беззаперечно, це один із найкращих і найуспішніших проектів в Україні і, думаю, навіть за її межами.

Ірина Н.

Два роки тому я зареєструвалася як репетитор на декількох сайтах, але найкраще спілкування, розуміння і робочу обстановку я отримала тільки в цій компанії. Я проводжу заняття як індивідуальні, так і невеликими групами. Набрати швидко групу з певним рівнем знань мені допомагає BUKI. За два роки роботи із компанією я підготувала багато учнів, а з деякими продовжую роботу і зараз. Рекомендую BUKI усім викладачам.

15 000

учнів
щодня відвідують сайт

700 000

занять
проведено з Букі

9 000

середній заробіток
репетитора в місяць

Маєте запитання?

1.Які умови розміщення анкети репетитора на сайті?

Розміщення та показ анкети репетитора є безкоштовним.

2.Чи є комісія за залучення учнів?

Так, ви платите лише за тих учнів, з якими у вас успішно пройшли заняття. Якщо заняття не відбулися - оплачувати не потрібно.

3.Чи потрібно завантажувати копії документів з профільної освіти?

Не обов’язково. Ви можете завантажити копії документів про освіту, про закінчення курсів чи дипломи. Пам’ятайте, документальне підтвердження ваших знань формує довіру з боку потенційних учнів.

4.Як відбувається підбір учнів?

Учні знаходять вашу анкету в каталозі на сайті репетиторів Букі. Крім того, ви теж можете зайти в розділ із заявками від учнів та обрати замовлення, яке вам сподобалося.

5.Як я дізнаюся, що мене обрали репетитором?

Ми обов’язково сповістимо вас про нового учня за допомогою SMS-повідомлення, імейлу та Push-нотифікаціїї в мобільному додатку для репетиторів, якщо він у вас встановлений.

6.Як швидко можна отримати перших учнів?

Як тільки ваша анкета буде повністю і якісно заповнена та перевірена модератором, ви вже можете перейти до вкладки “Нові замовлення”, щоб відгукнутися на заявку потенційних учнів.

7.Як формується рейтинг репетитора?

Рейтингова система визначає вашу позицію на сайті. На рейтинговий бал впливає заповненість анкети (додаткові бали за дипломи, фото, наявність опису в додатковій інформації), оплачені заявки, відгуки від учнів, ведення власного блогу на сайті.

8.Як отримати більше учнів?

Якісно заповнена анкета - половина успіху. Підійдіть до створення власної анкети творчо і детально опишіть про свої успіхи в роботі з учнями. Не зайвим буде передивитися анкети репетиторів з найвищим рейтингом. Крім того, частіше заходьте до вкладки “Нові замовлення” та відгукуйтесь на заявки потенційних учнів.

9.Як я буду отримувати гроші за проведені заняття?

Клієнт платить безпосередньо Вам будь-яким способом, який буде зручний обом сторонам.