Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »

Переваги співпраці з Букі:

Викладайте за власними умовами

Ви самі визначаєте суму грошової винагороди та зручний графік.

Корисні інструменти безкоштовно

Користуйтеся мобільним додатком Букі для репетиторів та Календарем з планування занять.

Більше 8 000 учнів щодня

Шукають собі репетитора зі 120 предметів та дисциплін.

Зростайте як професіонал

Діліться експертною думкою, вибудовуйте високий рівень довіри, публікуючи статті до власного Блогу.

Місце зустрічі обираєте ви

Проводьте заняття вдома, на території учня чи онлайн (по Skype, Hangouts).

Тех.підтримка 7 днів на тиждень

Технічна підтримка Букі вирішить питання будь-якої складності.

Як це працює?

1

Заповніть анкету репетитора

Додайте предмети та вкажіть ваші основні компетентості.

2

Отримуйте нових учнів

Відповідайте на запитання потенційних учнів, яких зацікавила ваша анкета репетитора.

3

Збирайте відгуки та потрапляйте в ТОП

Тут все просто. Більше відгуків - вищий рейтинг серед інших репетиторів.

Репетитори заробляють разом з BUKI

Христина O.

Використовую BUKI майже 3 роки. Цей сайт одразу став моїм улюбленим для пошуку нових учнів, оскільки реєстрація мега проста. Першу заявку я отримала на наступний день після реєстрації, а роботою менеджерів була приємно здивована. Команда BUKI зробила все для того, щоб робота в особистому кабінеті була комфортною. Ви маєте можливість вести власний блог, завантажити особисту відеопрезентацію і навіть вказати свій розклад, щоб мати заявки, які точно вам підходять.

Маркіян T.

Працюю з компанією "Букі" уже більше трьох років. Повинен відзначити злагодженість роботи та позитивне ставлення всієї команди. На BUKI я активно веду блог, де популяризую вивчення англійської мови. Також порекомендував сайт своїм друзям-викладачам, які теж почали співпрацювати з компанією і залишаються нею задоволені. Беззаперечно, це один із найкращих і найуспішніших проектів в Україні і, думаю, навіть за її межами.

Ірина Н.

Два роки тому я зареєструвалася як репетитор на декількох сайтах, але найкраще спілкування, розуміння і робочу обстановку я отримала тільки в цій компанії. Я проводжу заняття як індивідуальні, так і невеликими групами. Набрати швидко групу з певним рівнем знань мені допомагає BUKI. За два роки роботи із компанією я підготувала багато учнів, а з деякими продовжую роботу і зараз. Рекомендую BUKI усім викладачам.

15 000

учнів
щодня відвідують сайт

700 000

занять
проведено з Букі

9 000

середній заробіток
репетитора в місяць

Маєте запитання?

Як мені почати заробляти за допомогою сервісу?

Створіть безкоштовний акаунт, вкажіть ключову інформацію (предмети, рівні підготовки, місце проведення занять) і дочекайтесь підтвердження Вашого профілю. Реєстрація репетитором абсолютно безкоштовна і займає всього 10 хвилин, і Ваш акаунт стане активним протягом 36 годин і абсолютно готовий до роботи.

Чи можу я стати репетитором ?

Всі охочі можуть стати зареєстрованими репетиторами BUKI. Якщо Ви вважаєте, що володієте достатньою кількістю знань, і думаєте, що можете бути корисними своїми знаннями для інших – реєструйтеся. Репетитори повинні бути старше 18 років.

Де я повинен проводити заняття? Онлайн або особисто при зустрічі?

Наша платформа пропонує учнів, які шукають як онлайн репетитора, так і репетитора для занять при зустрічі. Обирайте який спосіб підходить вам на індивідуальній основі або виберіть один із варіантів надання послуг як основний і займайтеся з вашими клієнтами там, де вам буде зручно.

Як BUKI допоможе мені знайти нових студентів ?

Щомісяця більше 200,000 людей використовують платформу BUKI для пошуку індивідуального репетитора. Зареєструватися репетитором в BUKI - значить бути на очах у десятків тисяч клієнтів, які шукають собі репетитора. Ми щодня оптимізовуємо нашу платформу, роблячи її ще більш відвідуваною і вкладаємо значні кошти в маркетинг, що дає стабільний приріст клієнтів для всіх зареєстрованих репетиторів.

Як я буду отримувати гроші за проведені заняття?

Клієнт платить безпосередньо Вам будь-яким способом, який буде зручний обом сторонам.