Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.53 від 714 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Марина К.

Опубліковано 2 днi тому

Регулярно отримую учнів, зручна співпраця. Дуже задоволена , що з’явилась безпечна оплата, оскільки є багато відповідальних учнів , але є нажаль і не відповідальні, відміняють заняття перед початком, забувають про них. Надіюсь це врегулює відносини між репетитором та учнями.

Відповідь компанії

Доброго дня, Марино. Дуже дякуємо за зворотній зв'язок. Ми теж сподіваємося, що нова функція стане корисною як для учнів, так і для викладачів.

Єлизавета П.

Опубліковано 2 днi тому

Гарний сайт

Відповідь компанії

Доброго дня, Єлизавето. Дуже дякуємо за високу оцінку нашого сайта.

Тетяна С.

Опубліковано 2 днi тому

Добре ве организовано но менеджеры бывает долго не отвечают

Відповідь компанії

Здравствуйте, Татьяна. Спасибо за ваш отзыв. Если у вас возникают вопросы по работе менеджеров, напишите нам на центральную почту [email protected]

Юлія С.

Опубліковано 3 днi тому

Чесно я засмучена цим сайтом ( Спочатку була дуже задоволена ! І працювати було дуже приємно . На даний час ні одного замовлення не можу знайти на протязі 2 тижнів . Писала листа із запитанням чому немає оголошень . На превеликий жаль мені ніхто не відповів ( Buki, повернись до того чудового сайту яким ти був !!!!!

Відповідь компанії

Доброго дня, Юліє. На нашому сайті учні самостійно обирають для себе викладачів. Ні адміністрація сайту, ні менеджери не мають до цього відношення. 7 серпня (в п'ятницю ввечері) від вас був отриманий лист. Відповідь вам надіслав адміністратор, щойно почався його робочий день у понеділок 9 серпня. Будь ласка, перевірте вашу пошту.

Лесюк Яна

Опубліковано 3 днi тому

Дуже швидко ⚡знайшли що треба

Відповідь компанії

Доброго дня, Яно. Дуже дякуємо за високу оцінку нашого сайту. Нам приємно бути корисними!

Юлія Б.

Опубліковано 4 днi тому

Хочу висловити подяку менеджеру сайта Анастасії Королевич за плідну співпрацю. Бажаю натхнення і успіхів у подальшій роботі.

Відповідь компанії

Доброго дня, Юліє Олександрівно! Дуже дякуємо за вашу подяку! Обов'язково передамо Анастасії ваші побажання.

Natalie Z.

Опубліковано 5 днів тому

Після того як я розкрила всі шахрайські схеми даного сайту мою анкету деактивували. Ось така прозора в лапках компанія.

Відповідь компанії

Наталіє, про причини блокування вашого профілю вам було вказано в листі. Не знаємо на що саме ви очікували. Звісно, що після купи негативу, який не має жодного відношення до нашої роботи, ми не будемо продовжувати співпрацю з вами.

Татьяна С.

Опубліковано 6 днів тому

BUKI- это команда профессионалов! Хочу выразить огромную благодарность менеджерам и администрации сайта за мгновенное реагирование с их стороны на какие-то рабочие моменты и нюансы при работе с клиентами. Мне очень нравится сотрудничать с BUKI . BUKI- Вы наилучшие! Желаю Вам огромного процветания, счастливых клиентов и пусть каждый день Ваш будет солнечным!)

Відповідь компанії

Здравствуйте, Татьяна. Спасибо большое за ваш отзыв и за высокую оценку нашего ресурса. Нам очень приятно!

Марія Ю.

Опубліковано 6 днів тому

Вдячна за роботу Викі!.За професійних підхід до репетитора при виборі учнів..За розуміння і приємне спілкування )Бажаю талановитих учнів і вдячних репетиторвв

Відповідь компанії

Доброго дня, Маріє. Дякуємо за ваш відгук. Успіхів і вам у роботі з учнями!

Софія Д.

Опубліковано 6 днів тому

Не уважительное отношение к репетиторам, заказы брать невозможно

Відповідь компанії

София, уточните вашу проблему - в чем именно проявляется неуважение? Только тогда мы сможем это исправить. Ограничений по вашей анкете нет. По вашей анкете в течение месяца для вас была персональная заявка, на которую вас было сразу же назначено. Прочитав историю по вашему заказу - не нашли никаких недоразумений или конфликтов. Поэтому неприятно получать подобный отзыв от преподавателя, который рассчитывает на сотрудничество.

12...72

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати