Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.65 від 992 користувачів.

Поділіться враженнями про Букі.

На цій сторінці відображатимуться відгуки та коментарі про досвід роботи з Букі.

Залишити відгук можуть зареєстровані репетитори або відвідувачі, які підтвердили свою особу через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо маєте питання чи зіткнулися з проблемою при роботі з сервісом, будь ласка, напишіть нам на [email protected]. Протягом 1-2 днів ми детально розглянемо ваш запит.

Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Тетяна

Опубліковано сьогодні

Хотіла б залишити відгук про дуже гарного тренера з шахів - Хріновського О.Р. Ця людина привила любов до шахів моєму сину.За 2,5року він отримав 1-й розряд.Олексій Романович вміє найти підхід до дитини,цікаво та доступно пояснює матеріал.Дякуємо йому за сумлінну працю!!!

Елена

Опубліковано 1 день тому

Довгань Лина Васильевна, сильный преподаватель, смогла заинтересовать сына. Предметы "История Украины" и "Юриспруденция". Спасибо. Удачи и благодарных учеников.

Відповідь компанії

Доброго дня, Олено. Вдячні за ваш відгук. Раді, що ви задоволені викладачем!

Ірина

Опубліковано 2 днi тому

Обрала учителя з математики для школяра 6 класу. Але менеджер запропонувала іншого репетитора, бо обраний не відповідав на запит. Новий репетитор - Іван, виявився неймовірно здібний до викладання, молодий та активний. Син залишився задоволеним.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ірино. Дуже дякуємо за ваш відгук. Ми раді, що ви задоволені викладачем. Успіхів на заняттях!

Лілія

Опубліковано 3 днi тому

Відправила запит на роботу з конкретним викладачем. Саме з цією людиною я хотіла працювати. Без моєї згоди менеджер почав шукати іншу. Знайдений за ініціативою меденеджера викладач, також нічого не розуміючи, написав мені, пропонуючи варіанти роботи. Таким чином і я, і спеціаліст потрапили у вкрай незручне становище. Дуже неприємний досвід.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за ваш відгук. Репетитор, якого ви обрали, на жаль, відмовилася від заявки, про що ми надіслали вам сповіщення на пошту. Пізніше вам телефонував наш менеджер, проте, на жаль, ви теж не змогли відповісти. Тому вам було призначено іншого викладача, який погодився на вашу заявку. Якщо вам не підійшов викладач, ви можете самостійно обрати іншого на сайті, або вказати свої побажання нашому менеджеру, і вам допоможуть з вибором. Перепрошуємо, якщо наш сервіс міг принести вам будь-які незручності.

Анжеліка

Опубліковано 5 днів тому

Займаюсь у Марії Куртишової вчу словацьку вчителька дуже подобається знайшла до мене підхід а це доречі дуже важко. Дуже гарно і доступно розповідає. Рекомендую цю вчительку

Відповідь компанії

Доброго дня, Анжеліко. Дякуємо за ваш відгук. Продуктивних вам занять із викладачем!

Христина

Опубліковано 6 днів тому

Сайтом дуже задоволена ,за короткий термін знайшла чудового репетитора Ірину своїй сестрі.Ірина дуже швидко знайшла підхід до дитини і сестра займається в своє задоволення ,тому я дуже щаслива.

Відповідь компанії

Доброго дня, Христино. Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи. Раді вашим успіхам!

Назар Руденко

Опубліковано 6 днів тому

Хочу сказать спасибо преподавателю Назару Руденко, для нас было важно, чтобы преподаватель объяснял предмет понятно для ребенка ,так и получилось. После первого занятия по геометрии сын сказал, что узнал и понял больше чем за весь год в школе !!! И большой показатель , что ждет с нетерпением следующего занятия.

Відповідь компанії

Дуже дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені викладачем!

Наташа

Опубліковано 6 днів тому

Самый лучший

Відповідь компанії

Доброго дня, Наташо. Дуже дякуємо вам за відгук!

Тетяна

Опубліковано 7 днів тому

Хочу лишити відгук про викладача з математики Бондарцову Галину Михайлівну. Викладач знайшла підхід до дитини, добре пояснює. Дитині почала подобатися математика і покращилися знання і оцінки. Я дуже усім задоволена.

Відповідь компанії

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за ваш відгук. Раді вашим успіхам!

Марія

Опубліковано 8 днів тому

Займалась у Сніжани Гайдай Сніжана гарно та доступно пояснює, має підхід до кожного учня, результами ЗНО з хімії була дуже задоволена! Дійсно рекомендую!

Відповідь компанії

Доброго дня, Маріє. Дякуємо вам за відгук про викладача! Раді вашим успіхам на ЗНО!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати