Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.59 від 1218 користувачів.

Поділіться враженнями про Букі.

На цій сторінці відображатимуться відгуки та коментарі про досвід роботи з Букі.

Залишити відгук можуть зареєстровані репетитори або відвідувачі, які підтвердили свою особу через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо маєте питання чи зіткнулися з проблемою при роботі з сервісом, будь ласка, напишіть нам на [email protected]. Протягом 1-2 днів ми детально розглянемо ваш запит.

Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Сітора А.

Опубліковано сьогодні

Без попередження закрили заявку: не була вказана причина, ні повідомлення про закриття не прийшло.

Роман П.

Опубліковано 1 день тому

Прекрасний сайт і авторитетний. Працюю з ним вже багато років. Тільки останнім часом складається враження, що він став корумпованим. Щоб отримати нормальну довготривалу зааявку, мабуть, потрібно якось "особливо" домовлятись з менеджерами. Раніше цього не було. "Худа без добра не буває". Почекаю ще трохи, якщо нічого не зміниться, прийдеться здійснити свою давню мрію, створю власний подібний сайт і хоча він не буде "розкручений" спочатку, мені і клієнтам буде вигідніше співпрацювати на ньому.

Відповідь компанії

Дякуємо за ваш відгук, Романе. Нам дуже важлива ваша думка. Менеджери не ведуть розподіл замовлень між викладачами. Учні самостійно обирають для себе репетитора на сайті. Якщо у вас є зауваження чи пропозиції по роботі сайту, то просимо вас написати на центральну пошту Старшому менеджеру [email protected]

Василь Ф.

Опубліковано 1 день тому

Ціни неадекватні часто неправильні

Відповідь компанії

Василю, дякуємо за ваш коментар. Уточніть, будь ласка, які саме ціни вас не влаштовують? Бачимо, що ви зареєстровані у нас яу викладач. Ціну за годину занять регулюють викладачі самостійно у своєму профілі. Якщо у вас є питання чи пропозиції по роботі сайту, то напишіть, будь ласка, на центральну пошту [email protected]

Дарія В.

Опубліковано 2 днi тому

Сайт недовподоби тим, що в заявках пишеться неправильна інформація, я підтверджую заявки, потім відмовляюсь, тому що неправдива інформація, а потім мені приходить попередження, що в мене статистика погана, щоб я оплачувала кожну заявку, а то заблокують! Деякі менеджери грубі… Заявки чекаєш довго, я в більшості заявок підтверджую до 1 хвилини як з‘явилась заявка, мої категорії підходять під опис цієї заявки, але зовсім не хочуть підтверджувати!

Відповідь компанії

Даріє, дякуємо за ваш коментар. Просимо звернути увагу на те, що заявки на сайті формують не менеджери, а клієнти. Саме вони при заповненні вказують бажаний графік, час, дні занять тощо. Якщо ви домовляєтесь про інше, просто повідомте менеджера заявки про це. Також компанія в жодному випадку не вимагає оплат по всіх заявках. Репетитор здійснює оплату тільки по тих заявках, де розпочались успішні заняття з учнем. Якщо у вас є питання стосовно умов співпраці, ви завжди можете звернутись до будь-якого менеджера в чаті заявки або написавши Старшому менеджеру на пошту [email protected] Стосовно розподілу замовлень, і чому вас не підтверджують на заявку. Зауважте, якщо це потенційне замовлення, то на нього одночасно можуть претендувати десятки викладачів. Проте саме учень обирає з ким він хоче працювати, а не менеджер.

Наталія Л.

Опубліковано 4 днi тому

Очень хороший и понятный сайт. Большое спасибо за учеников, но часто сталкиваюсь с проблемой, что заявка и реальность не совпадают. В заявке 3 часа , на самом деле 1 час. Спасибо менеджерам, что потом исправляют, но фактически получается что я меняю условия. В общем сайтом довольна

Відповідь компанії

Наталья, спасибо за обратную связь. К сожалению, иногда в заявке график указывают ошибочно. Мы исправляем, если в этом есть потребность. Благодарим за продуктивное сотрудничество!

АЛІНА

Опубліковано 6 днів тому

Син, 10 років займається вивченням рідноі мови із Сапсаєнко Любов. Школи виявилось замало з огляду на дистанціне навчання у звязку із пандемією. Враження від занять лише позитивні. Багато матеріалу, але як на мене це дуже добре. Неперевершений вчитель. Вибаглива. Доступно подає матеріал. Будемо займатись і надалі. Дякуємо Вам за все!!!

Відповідь компанії

Доброго дня, Аліно! Раді, що викладач вам сподобався. Успіхів у навчанні!

Віта М.

Опубліковано 7 днів тому

Більше ніж за півроку ЖОДНОЇ підтвердженої заявки, навіть коли я реагувала миттєво (1-2 секунди). Потім вже перестаєш вірити сайту і починаєш всі потенційні заявки ігнорувати. Дуже шкода. Коли я реєструвалася тут, я покладала великі надії на цей сайт. Зараз розчарована, тому що учні до мене приходять не звідси, а по рекомендаціях. Сайт не працює. Принаймні відносно мене. Перевірено.

Відповідь компанії

Доброго дня, Віто. Дякуємо вам за зворотній зв'язок. На сайті саме учень обирає для себе викладача, з яким він бажає працювати. На сьогодні на сайті з вашого предмета (англ.мова) 13,5тис активних репетиторів, які викладають онлайн. Тому цілком імовірно, що значна частина учнів не бачили ваш профіль і не змогли залишити для вас замовлення. Ми можемо рекомендувати вам наступне: 1) допрацювати ваш профіль, зокрема ви не додали жодного диплому/сертифікату; завантажити відеопрезентацію. 2) вказати, що ви можете працювати офлайн (в себе або на виїзді), це значно збільшить для вас шанси отримати заявку. Сподіваємось, що ці поради допоможуть отримати вам першого учня з нашого сайту.

Анжела Р.

Опубліковано 7 днів тому

Дуже корисний сайт - як для тих, хто бажає покращити рівень своїх знань, так і для тих, хто має бажання щедро поділитись своїми знаннями! Єдиний сайт, який особисто мені допоміг швидко зустрітися з учнями! Дякую за вашу роботу! Все дуже легко і зрозуміло! Бажаю процвітання!

Відповідь компанії

Анжело, дякуємо вам за зворотній зв'язок! Будемо і далі працювати над покращенням сервісу.

Мар'яна

Опубліковано 8 днів тому

Доброго дня. Хочу залишити відгук про заняття китайської... Дитина займається два місяці. Зі слів дитини уроки проходять цікаво і продуктивно. Дякую, Ірино, що інтерес та бажання дитини не пропадає! Бажаю вам, і надалі надихати своїх учнів до вивчення різних мов!!!

Відповідь компанії

Мар'яно, ми вдячні за ваш відгук! Раді вашим успіхам! Бажаємо легкого вивчення мови!

Катерина Л.

Опубліковано 8 днів тому

У минулому році, я знайшла багато клієнтів,з якими до цих пір працюю. Але починаючи з літа,мені близько 3-х разів надходили заявки,як тільки мене призначали викладачем цих клієнтів,вони писали що знайшли спеціаліста. Коли я почала перевіряти то,виходить що ці історії повторювалася при менеджері Наталії. Можливо що ця менеджерка використовує контакти клієнтів. Будь ласка перевірте цю інформацію,бо такі ситуації повторюються! Сам сайт дуже класний,але останні пів року клієнтів не додалося

Відповідь компанії

Доброго дня, Катерино. Дякуємо за ваш відгук та зворотній зв'язок. Менеджери не ведуть розподіл замовлень, учні на сайті самостійно обирають для себе викладачів. Якщо у вас є питання щодо роботи сайту чи менеджерів, ви можете звернутися на пошту [email protected]

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати