Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »

Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.58 від 1273 користувачів.

Поділіться враженнями про Букі.

На цій сторінці відображатимуться відгуки та коментарі про досвід роботи з Букі.

Залишити відгук можуть зареєстровані репетитори або відвідувачі, які підтвердили свою особу через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо маєте питання чи зіткнулися з проблемою при роботі з сервісом, будь ласка, напишіть нам на [email protected]. Протягом 1-2 днів ми детально розглянемо ваш запит.

Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Olia

Опубліковано сьогодні

Чудовий сайт, хороші репетитори. Тільки одне питання: як залишити відгук особисто викладачу? Заходжу на його сторінку, а там такої функції нема. Дякую. Чекаю на зворотній зв'язок.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ольго. Дякуємо за зворотній зв'язок. Через 30 днів від початку занять на вашу пошту приходить запит залишити відгук. Також ви можете написати його у вашому особистому кабінеті клієнта на сторінці заявки, або надіслати його нам на пошту [email protected], ми опублікуємо.

Оксана Зозуляк

Опубліковано 1 день тому

Дякуємо репетитору Стрілець Уляні. На протязі двох місяців займаємося вдвох з сином. Заннятя проходять дуже цікаво. Індівідуальний підхід. Син значно підвищив свій рівень. Я успішно досягаю своїх цілей.

Відповідь компанії

Дякуємо за ваш відгук! Успіхів у навчанні!

Єлизавета Б.

Опубліковано 3 днi тому

Чудова вчителька , дуже зрозуміло та доступно подає матеріал , уроки завжди цікаві , година уроку пролітає не замітно

Відповідь компанії

Єлизавето, дякуємо за відгук. Бажаємо успішних занять!

Світлана А.

Опубліковано 5 днів тому

Хочу подякувати вчителю математики- Вішковській Марії Володимирівні. Це вчителька і людина з великої літери. Дуже професійний підхід до викладання, за короткий час Марія Володимирівна значно покращила знання з математики моєї дитини. Навчання з нею проходить цікаво, дитина полюбила математику і я вже не змушую її вчити домашку, вона сама з задоволенням вчиться))

Відповідь компанії

Світлано, дякуємо за ваш відгук про викладача! Успіхів вашій дитині на заняттях!

Юлія

Опубліковано 5 днів тому

Доброго дня , я дуже задоволена Вашою роботою , завдяки Вам я завжди знаходила потрібних репетиторів для своїх дітей. Останній наш досвід позитивний, це теперішній час , завдяки вам ми знайшли репетитора для наймолодшого сина , підготовка до школи з репетитором Вікторією , ми дуже задоволені . Вона на своєму місті, чудовий вчитель .

Відповідь компанії

Юліє, нам дуже приємно, що ви високо оцінюєте роботу нашого сайту. Бажаємо продуктивної співпраці із викладачем!

Анна К.

Опубліковано 5 днів тому

Жодного учня не знайшла через цей сайт. Дві заявки були, де треба було домовитись про перше зайняття. І якщо коротко, то вже на момент дзвінку діти вже мали своїх викладачів.

Відповідь компанії

Анно, доброго дня. Дякуємо за зворотній зв'язок. Нам прикро, що заявки, які були у вас в роботі не стали успішними. Так буває іноді, на жаль, з різних причин. Ми радимо допрацювати ваш профіль: додати сертифікати/ дипломи, відеопрезентацію, надати в анкеті додаткову інформацію і незабаром більше потенційних учнів оберуть вас в якості бажаного викладача.

[email protected]

Опубліковано 6 днів тому

Дякую, завдяки вашому сайту, моя дитина займається з найнайнайсуперовешим викладачем української мови Івано Франківська Приймак Любов'ю Михайлівною!!!!

Відповідь компанії

Ми дуже дякуємо вам за відгук! Раді, що ви задоволені викладачем!

Лариса Н.

Опубліковано 7 днів тому

Дуже задоволена сайтом.

Відповідь компанії

Ларисо, дякуємо за зворотній зв'язок!

Анна М.

Опубліковано 7 днів тому

Вже другий раз мені трапляється замовлення, де у клієнта російський номер телефону. Замовлення взагалі проходять якусь перевірку? Це дуже гидко і огидно, у такий складний для нашої країни час, давати українським репетиторам замовлення росіян!

Відповідь компанії

Доброго дня, Анно. Дякуємо за ваш відгук. Заявка напряму від клієнта потрапляє до викладача, тому менеджер технічно не перевіряє всі заявки до призначення. На етапі обробки заявки менеджером такі заявки відразу закривають. Слава Україні!

Максим М.

Опубліковано 7 днів тому

Який сенс працювати репетитором-новачком, якщо всі заявки отримують топ-репетитори. 1 зірка

Відповідь компанії

Доброго дня, Максиме. Дякуємо за ваш відгук. На заявку призначаються ті викладачі, яких обрав учень. Майже всі замовлення на сайті - персональні, де учні самостійно обрали собі репетитора. Тільки якщо обраний викладач відмовляється, заявка стає потенційною. Якщо ви відгукнулись на таку заявку, проте не отримали її, це може означати, що 1. учень відмінив заявку. 2. учень обрав сам іншого репетитора. 3. система призначила іншого репетитора. 4. менеджер закрив/ змінив заявку, бо вказана інформація не відповідала дійсності. Проте ви можете допрацювати ваш профіль: додати сертифікати/ дипломи, відеопрезентацію, надати в анкеті додаткову інформацію і незабаром потенційні учні оберуть вас в якості бажаного викладача. Якщо ви не вказали, що працюєте офлайн, але маєте таку можливість, вкажіть це в своїй анкеті, так ви швидше напрацюєте базу учнів, наберете достатньо рейтингу і згодом зможете перейти повністю в онлайн викладання.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати