Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.57 від 1583 користувачів.

Поділіться враженнями про Букі.

На цій сторінці відображатимуться відгуки та коментарі про досвід роботи з Букі.

Залишити відгук можуть зареєстровані репетитори або відвідувачі, які підтвердили свою особу через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо маєте питання чи зіткнулися з проблемою при роботі з сервісом, будь ласка, напишіть нам на [email protected]. Протягом 1-2 днів ми детально розглянемо ваш запит.

Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Марія

Опубліковано сьогодні
Марія id: 2202

Христина Х. Чудовий вчитель з малювання. Доньці 10 років, займається із задоволенням, уроки проходять цікаво, вчителька прислухається до бажань дитини, одразу знайшла спільну мову, результат занять теж видно чудово, тому в нас найвища оцінка, дякуємо)))

Світлана

Опубліковано 8 днів тому
Світлана id: 2200

Анастаси С. Викладає в дитини малювання . Дитині дуже подобаються уроки. Вчитель вміє працювати з дітьми, уважна, добра,креативна . Чекаємо суботи- уроку з малювання . Дякуємо.

Відповідь компанії

Світлано, дякуємо за ваш відгук! Раді, що викладач сподобався вашій дитині! Будемо раді допомогти у пошуках репетиторів з інших предметів!

Марія

Опубліковано 18 днів тому
Марія id: 2198

Дуже гарно розповідає та пояснює теми

Відповідь компанії

Маріє, дякуємо вам за зворотній звʼязок!

Olga

Опубліковано 18 днів тому
Olga  id: 2197

Вікторія Д. Хочу порекомендувати чудову вчительку Вікторію з Вінниці. Займаємось онлайн, готуємось до тестів з української мови. Дуже хороша вчителька дитина задоволена підготовкою до НМТ, впевнені, що складемо на високий бал. Дякуємо Букі за справжнього фахівця!

Відповідь компанії

Ольго, дякуємо за ваш відгук про викладача! Бажаємо успішних та результативних занять!

Тетяна

Опубліковано 19 днів тому
Тетяна  id: 2196

Владислав Борисенко, хороший репетитор, нашов контакт з дитиною.Підбирає матеріал і за програмою, і поза нею, робимо тести. Продовжуємо працювати і готовимся к Іспитам (ДПА). Будемо рекомендувати.

Відповідь компанії

Тетяно, дякуємо за зворотній звʼязок! Дуже раді, що ви задоволені заняттями!

Ксенія

Опубліковано 20 днів тому
Ксенія id: 2195

Спочатку невдалось з'єднатись з репетитр. через неактуальний номер,написала менеджеру.Після цього мені написала логопед Оксана П.,що проведе безкоштовну діагностику на 15 хв,запізнилась на 5 хв,розповідала десь 8 хв про себе та потрібну кількість занять,вела себе зверхньо під час зустрічі, безініціативна.Пишу, що мені не підходить онлайн на що отримую вимагання коштів за діагностику.Після ігнора вона починає хамити, бажати, щоб "ії коллеги" з Києва не потратили на мене та кидає в чорний список.

Відповідь компанії

Ксеніє, дякуємо за зворотній звʼязок щодо заняття з репетитором. Нам дуже прикро чути такий відгук про Оксану. До цього жодних нарікань на співпрацю з даним викладачем не виникало. Ми візьмемо відгуки по її останніх замовленнях та приймемо міри, щоб запобігти виникненню таких ситуацій у майбутньому. Ми будемо раді допомогти вам в пошуках іншого спеціаліста, за потреби. Щиро перепрошуємо за ситуацію, яка виникла.

Богдан

Опубліковано 25 днів тому
Богдан id: 2192

Тільки зареєструвався і при подачі заявки пише що аккаунт заблоковано

Відповідь компанії

Богдане, дякуємо за ваш відгук. Ваші 2 профілі заблоковані за заборгованість. Мати більше 1 акаунту заборонено умовами сайту. Для продовження співпраці із сайтом необхідно погасити заборгованість за вашим акаунтом.

OLENA

Опубліковано 26 днів тому
OLENA id: 2191

Спасибо все отлично

Відповідь компанії

Олено, дякуємо і вам за зворотній звʼязок! Завжди раді допомогти!

Тетяна

Опубліковано 27 днів тому
Тетяна id: 2190

Мій син вже більше року як працює з репетитором Patric W. Його уроки дали нам хороші результати, завдяки індивідуальному підходу не зважаючи на вік і нульовий рівень підготовки. Дитина почала вільно спілкуватись французькою та поступово розширювати свій словниковий запас. Читати на рівні однокласників у французькій школі. Дякуємо за клопітку працю та підбадьорення під час уроків. Важливим є те, що Патріс є носієм французької мови та викладає її з особливою зацікавленістю для дитини.

Відповідь компанії

Тетяно, дякуємо за зворотній звʼязок! Відгук вже опублікували на сторінці репетитора. Раді, що викладач вам підійшов. Будемо раді допомогти знайти репетиторів з інших предметів. 💚

Світлана

Опубліковано 32 днi тому
Світлана id: 2189

Дуже сподобалося працювати з репетитором з Вінниці, Вікторією Д. Вікторія Вікторівна чудово пояснює матеріал з української мови. Рекомендую!

Відповідь компанії

Світлано, дякуємо за ваш відгук. Раді, що викладач вам підійшов!

12...159