Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.64 від 1112 користувачів.

Поділіться враженнями про Букі.

На цій сторінці відображатимуться відгуки та коментарі про досвід роботи з Букі.

Залишити відгук можуть зареєстровані репетитори або відвідувачі, які підтвердили свою особу через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо маєте питання чи зіткнулися з проблемою при роботі з сервісом, будь ласка, напишіть нам на [email protected]. Протягом 1-2 днів ми детально розглянемо ваш запит.

Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Sofia

Опубліковано сьогодні

Я дуже вдячна Ліні за те що вона змогла - допомогти мені з математикою) Я була задоволена від кожного закінчення урока з нею)

Світлана

Опубліковано сьогодні

https://buki.com.ua/user-118032/ Чудовий репетитор, знайшла підхід та зацікавила до навчання математики мою дитину. Дякую!

Відповідь компанії

Світлано, дуже дякуємо за ваш відгук! Бажаємо успішних занять із викладачем!

Катерина Г.

Опубліковано 3 днi тому

Ваш сервіс зовсім не допомагає у пошуках учнів. Я підтверджую замовлення, намагюсь отримати якусь заявку, а у відповідь нічого. Вам платиться комісія за надання учнів, але це зовсім не працює.

Відповідь компанії

Доброго дня, Катерино. Дякуємо за ваш відгук. Менеджери не ведуть розподіл замовлень між викладачами. На сайті учні самі обирають викладачів, з якими хочуть працювати. Зверніть увагу на свій профіль - наявність дипломів, нагород, відеопрезентації, графіку, блогу. Якщо ваш профіль добре заповнений, ви наберете більше рейтингових балів і ваша анкета стане привабливою для потенційного учня. Для потенційних заявок: заявку автоматично отримає репетитор, який відгукнувся першим, якщо протягом 30 хвилин після нього більше ніхто не відгукнувся. Якщо за цей час відгукнулися декілька репетиторів, то система автоматично призначає на заявку репетитора з найвищим рейтингом. Проте, якщо в цей час відгукнеться репетитор, вибраний раніше учнем із каталогу, то система призначить його на цю заявку, оскільки він бажаний для учня. Оплата за заявку здійснюється тільки після успішного проведення тижня занять з учнем, а не наперед.

Nastia Melnichuk

Опубліковано 3 днi тому

Займаюсь з репетитором по підготовці до FCE всім дуже задоволена.

Відповідь компанії

Дуже дякуємо за ваш відгук! Успіхів вам!

Lubov

Опубліковано 6 днів тому

Моя дочка працює з два а репетиторами з англійської мови Юлією Босюк та математики Юлією Молюща,хочу подякувати обом дуже хороші викладачі, добре пояснюють дану тему ,мають підхід до дитини,дочка з задоволенням займається з ними.Щиро їм вдячна.

Відповідь компанії

Дуже дякуємо, за ваш відгук! Ми раді вашим успіхам! Завжди раді допомогти, звертайтеся!

Светлана К.

Опубліковано 7 днів тому

За время пребывания на сайте ни одного ученика! Откликаюсь на заявки, а толку ноль :( Очень разочарована.

Відповідь компанії

Доброго дня, Світлано. Дякуємо за ваш відгук. По вашій анкеті немає обмежень. Менеджери не ведуть розподіл замовлень між викладачами. На сайті учні самі обирають викладачів, з якими хочуть працювати. Зверніть увагу на свій профіль - наявність дипломів, нагород, відеопрезентації, графіку, блогу. Якщо ваш профіль добре заповнений, ви наберете більше рейтингових балів і ваша анкета стане привабливою для потенційного учня. Для потенційних заявок: заявку автоматично отримає репетитор, який відгукнувся першим, якщо протягом 30 хвилин після нього більше ніхто не відгукнувся. Якщо за цей час відгукнулися декілька репетиторів, то система автоматично призначає на заявку репетитора з найвищим рейтингом. Проте, якщо в цей час відгукнеться репетитор, вибраний раніше учнем із каталогу, то система призначить його на цю заявку, оскільки він бажаний для учня. Зверніть увагу, що на сайті більше 14 тисяч викладачів англійської мови онлайн, тому конкуренція на такі заявки дуже висока.

Світлана Д.

Опубліковано 10 днів тому

С возможными недочетами, которые есть на любых сайтах, Buki дает возможность заработать, и это самое главное.

Відповідь компанії

Світлано, доброго дня. Ми вдячні за ваш відгук і високу оцінку нашого ресурсу! Завжди раді допомогти!

Діана Я.

Опубліковано 11 день тому

Почему заявки от учеников висят по несколько дней, а как же кто быстрее откликнулся того и ученик? У Вас один ответ: мы не занимаемся распределением. А за что тогда Вам платить комиссию, да и ещё такую огромную? В поиске учеников Вы не помогаете. Был такой случай, когда уже пришли даже контактные номера от ученика, но потом пишет, что он был передан другому репетитору. Я ещё никому не писала негативные отзывы, но тут просто не смогла сдержаться

Відповідь компанії

Доброго дня, Діано. Дякуємо за ваш відгук. Заявка може бути на сайті якийсь час без призначення репетитора, якщо клієнт чекає відповіді від конркетного викладача, якого він обрав на сайті і не розглядає кандидатури інших викладачів.

Давид

Опубліковано 12 днi тому

Сервис хороший. Огромное спасибо что учли пожелание, теперь я хоть понимаю, от чего я отказался, а на что согласился. Работаю с вами около полу года, получил 4 активные заявки, + несколько сорвалось. В среднем 1 в месяц приходит. Как по мне это это достаточно хорошо. 3) Менеджеры попадаются хорошие. Часто помогали мне решать проблемы с довольно "специфическими клиентами". Меня оценку на 5 звёзд, спасибо за качественное сотрудничество. Желаю успехов команде Buki!

Відповідь компанії

Давид, дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ваша думка про наш сервіс змінилася в кращий бік! Бажаємо успішних і продуктивних занять з учнями!

Alex

Опубліковано 12 днi тому

Отличный учитель

Відповідь компанії

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати