Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.69 від 463 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Олена

Опубліковано 3 днi тому

Мене звати Олена, я з Полтави. Дуже вдячна розробникам сайту, ідейним натхненникам та особисто репетитору Валентині за допомогу в розвитку синочка Давида. Валентина - дуже професійний репетитор та має вроджений талант находити спільну мову з дітьми, займаємось декілька місяців, результати вже помітні і в навчанні, і в мовленні, а головне в Давида з'явилось бажання навчатись. На жаль, я втратила доступ до своєї старої ел.адреси, тому не можу авторизуватись під своїм акаунтом.

Відповідь компанії

Олено, дуже дякуємо за такі слова на адресу нашого ресурсу. Раді, що викладач Валентина знайшла підхід до вашого сина і є помітні результати у навчанні. Якщо ви бажаєте залишити відгук про викладача, то можете написати його безпосередньо на центральну пошту [email protected], вказавши прізвище викладача, номер заявки, або вашу стару пошту, за якою була зареєстрована ваша заявка.

Anna Nesteruk

Опубліковано 3 днi тому

Яна ми вам щиро дякуємо, дуже раджу всім хороший і сильний репетитор, і дуже чуйна людина. Діти задоволенні і з великим бажанням чекають зайнять. Дякую Вам Яна!!!!!!!

Відповідь компанії

Анно, дякуємо за відгук. Бажаємо ще кращих результатів від занять з Яніною!

Олена

Опубліковано 3 днi тому

Добрий день, хочу подякувати за підбір репетитора. Володимир Л. Відмінний професіонал своєї справи,займається математикою,діти задоволені.Зразу помітили результат,дуже легко і доступно пояснює.Спілкується з дітьми і пояснює матеріал відмінно.Дякуємо ми задоволені.

Відповідь компанії

Олено, дякуємо за зворотній зв'язок. Раді, що заняття з викладачем Володимиром приносять свої результати :)

Валентина

Опубліковано 5 днів тому

За допомогою вашого сайту знайшли Дуже гарного репетитора Ольгу Б. Дуже вдячні, за місяць навчання хороші результати, Ксенії подобаються методи підготовки, які пропонує Ольга, вважаю Ольга - професіональний педагог.

Відповідь компанії

Доброго дня, Валентино. Щиро вдячні за такі слова про наш сайт та спеціаліста, якого вам підібрали. Впевнені, що надалі результати Ксенії будуть тільки покращуватися!

Галина

Опубліковано 6 днів тому

Вікторія. К. Дуже хороший педагог, людина своєї справи, знайшла підхід до моєї дитини, допомогла надолужити втрачене. Кожне заняття проходить досить цікаво. Безмежно вдячна Вам Вікторія за вашу наполегливість і терпіння, так як ви працюєте не лише як педагог але і як психолог :)))

Відповідь компанії

Галино, дуже вдячні вам за відгук. Раді, що підібраний нами репетитор вам підійшов. Успіхів на заняттях з Вікторією :)

Yurii

Опубліковано 6 днів тому

Не приятно, но хочется написать про Диану Ц. Первое занятие, человек не пришло, трубку не берет и не перезванивает. Очень не красиво.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Юрий. Приносим свои извинения. Напишите, пожалуйста, на центральную почту [email protected] ваш номер заказа, мы поможем разобраться в сложившейся ситуации. При надобности мы подберем другого педагога.

Татьяна

Опубліковано 7 днів тому

Дуже класна репетитор, донька задоволенна. Цікаво розповідає, дуже мила, приємна дівчина. Щиро вам дякуємо.

Відповідь компанії

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за відгук. Бажаємо продуктивної подальшої співпраці з викладачем!

Тетяна П.

Опубліковано 7 днів тому

Дякую за співпрацю!

Відповідь компанії

Тетяно Аркадіївно, і вам вдячні за зворотній зв'язок. З вами приємно працювати!

Дар'я Ф.

Опубліковано 11 день тому

Сайтом довольна! Единственный минус, половина сообщений с вашего сайта попадают в папку "Спам" (из-за этого пропустила несколько персональных заявок, так как оповещений с этой папки нет), хотела решить эту проблему самостоятельно, но в интернете нашла информацию только о том, что об этом должен позаботиться отправитель. Буду рада если вы решите эту проблему. Заранее спасибо!

Відповідь компанії

Дарина, раді що вам усе подобається і дякуємо за ваш відгук!) По питанню з потраплянням листів у спам: ми завжди дуже активно працюємо над позитивною репутацією нашого домену для поштових сервісів і відсоток доставки листів близький до 97%, але, на жаль, ситуації таки трапляються. В такому випадку рекомендуємо відкрити даний лист, який уже потрапив в спам, і знайти опцію "позначити як НЕ спам", або щось схоже, або перетягнути лист у "Вхідні" і проробити це для кількох листів. Ваш поштовий клієнт запам'ятає, що листи такого типу від даного адресату не є спам і буде надалі залишати їх у вхідних. Для мене це точно чудово працює з Gmail і впевнений, що вам теж допоможе. Якщо ще виникнуть додаткові питання - пишіть на [email protected] в будь-який час)

Артур

Опубліковано 14 днi тому

Благодаря сайту нашёл себе репетитора - Нечай Валентина. Отличный репетитор , доступно объясняет . Спасибо сайту за большой спектор репетиторов.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Артур. Спасибо за то, что выбрали нас. Успехов вам в изучении польского языка.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати