Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.66 від 369 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Марія Т.

Опубліковано 1 день тому

Чітка і оперативна робота менеджерів сайту. Рекомендую сайт Buki і репетиторам і учням.

Юлия К.

Опубліковано 3 днi тому

Хочу выразить огромную благодарность преподавателю математики Татьяне Александровне!(id: 33628). Отзывчивый и справедливый репетитор! нам очень повезло,что мы занимаемся именно у неё!

Відповідь компанії

Дякуємо за високу оцінку.

Ирина

Опубліковано 4 днi тому

Хочется выразить огромную благодарность преподавателю английского языка Татьяне (id:14237) и отметить высокий профессионализм. Занятия проходят в интересной форме, материал предоставляется четко и понятно, отмечается индивидуальный подход к ученику. Каждый раз жду следующего занятия и с удовольствием посещаю своего репетитора. Это очень позитивный, приятный и квалифицированный человек. Спасибо, Татьяна, за ваш труд!

Відповідь компанії

Доброго дня. Дякуємо за відгук

Анна

Опубліковано 4 днi тому

Спасибо Вам большое!!!! очень довольна я и мой сын преподавателем Ларисой,контакт, понимание с первой встречи.Очень нравится,как преподносит материал занятий,на профессиональном уровне.И человек-замечательный.Занимаемся третий месяц, результат на лицо и на оценках.Спасибо большое за профессионализм!!!!!

Відповідь компанії

Доброго дня, Анна. Дякуємо за відгук!

Саша

Опубліковано 4 днi тому

Займаюсь з репетитором Людмила ! Мені все подобається прекрасна репетитор , і людина. Рада, шо я її знайшла , задоволена!

Відповідь компанії

Дякуємо за позитивний відгук. Успіхів у навчанні!

Віра

Опубліковано 4 днi тому

Дочка займається підготовкою до ЗНО з української мови з Марією (id: 24495). Задоволені викладачем на 100%. Матеріал викладається грамотно та методично. Йдемо до своєї мети.

Відповідь компанії

Доброго дня, Віра. Відгук опубліковано на сторінці викладача!

Свiтлана Б.

Опубліковано 4 днi тому

Дякую за гарну роботу!!!!Відмінно

Відповідь компанії

Доброго дня, Світлана. Дякуємо за високу оцінку сервісу!

Тарас С.

Опубліковано 6 днів тому

Не можна залишити відгук для учителя..

Відповідь компанії

Доброго дня, можете залишити відгук з номерами заявки на офіційну пошту [email protected] . Менеджер опублікує !

Анастасія Ц.

Опубліковано 7 днів тому

Взяла 2 заявки учнів. Провела перші заняття і далі учні обіцяли, що будуть займатись, а від них ні слуху ні духу. Ні грошей нічого. Комісію на сайті оплатила і ще попала на гроші. Не знаю, чи це підставні люди чи ні, але це виглядало дуже підозріло, адже казали, що займатись будуть, а тут в один момент відмовились двоє. Ніколи такого перед тим не було. Лише через ваш сайт таке. Дорогі викладачі і репетитори будьте дуже уважні, не попадіться, як я.

Відповідь компанії

Доброго дня, Анастасія. Просимо вказати більш детальну інформацію з номерами заявок на офіційну пошту [email protected] . Менеджер допоможе вирішити вашу проблему !

Лариса

Опубліковано 7 днів тому

Доброго дня. Дякую компанії за оперативну роботу. Дуже задоволені викладачем німецької мови пані Наталею , вона не лише вчитель від Бога і хороший психолог , а й чудова людина. Дуже швидко знайшла підхід до мого сина , змогла зацікавити предметом і результат - 10 балів з нім.мови у школі .Дякую.

Відповідь компанії

Доброго дня, Лариса. Дякуємо за позитивний відгук. Опублікували на сторінці викладача!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати