Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »

BUKI - місце зустрічі репетиторів та учнів

BUKI - це платформа, де кожен знайде приватного викладача відповідно до своїх критеріїв, а репетитори отримують нових клієнтів

400 000 +

студентів

70 000 +

репетиторів

6

країн

2 200 +

міст та населених пунктів

200 +

предметів

Допомагаємо знайти репетитора

Наші каталоги зручні для швидкого відбору репетитора за потрібними критеріями. Користування пошуком та підбір викладача безкоштовні. Знайдіть саме свого викладача з необхідного предмета, у потрібному місті та для конкретних цілей

Допомагаємо репетиторам

Ми допомагаємо репетиторам зосередитися на основному завданні - викладанні. Пошук нових учнів ми беремо на себе, адже бути професіоналом і вміти представити свої послуги на ринку - це два абсолютно різні навики. Анкету зареєстрованого на платформі репетитора обов’язково побачать потенційні учні.

Зареєструватися

Відгуки клієнтів

«Добрий день! Хочу сказати спасибі репетитору з біології Вашеняк Юлії. Найкращий викладач, доступно та цікаво пояснює матеріал. ЗНО діти складають впевнено та з хорошим результатом.»

Олена

«Дуже гарний ресурс! Завдяки сайту знайшли репетитора з німецькоі мови. Сподіваюсь і в подальшому користуватись послугами сайту, бо попереду ДПА.»

Наталія В.

«Дуже дякую за те, що, завдяки Вашому сайту у мене з’явилася чудова можливість втілювати всі свої мрії та починання. Окреме дякую хочу сказати Євгенію Демикову, викладачу вокала, за його оптимізм, позитивний настрій та професійний підхід! Рекомендую!»

Анна

Відгуки репетиторів

«Тільки хороші враження. Співпрацюю вже 4-й рік. Завдяки компанії Буки завжди маю багато клієнтів. Хочу відмітити професійність менеджерів, які займаються обробкою замовлень. А також прозору систему нарахування оплати за замовлення. До цього працювала в іншій відомій компанії. Тому є з чим порівняти. З Букі мені працювати набагато приємніше. Успіхів!»

Евеліна Д.

«Працюю з сайтом від моменту його створення. Вдячна менеджерам за відповідальність та чіткість у роботі. Завжди допомагають у нетипових ситуаціях. Чудова робота!)»

Юлія Б.

«Чудовий сайт! Учнів багато!!! Все прекрасно!!!»

Вікторія Л.

Більше відгуків про BUKI на:

Наші сторінки