Отзывы о сайте - страница 11

Текущая оценка 4.53 от 681 пользователей.

Оставьте свой отзыв о работе сервиса Буки.
Он будет доступен для просмотра другим пользователям сайта.
Для подтверждения личности войдите через аккаунты социальных сетей Фейсбук или Гугл или оставьте свой на емейл - его придет письмо с подтверждением активации отклика.
Спасибо за вашу активность!

Помогите нам стать лучше!

Все отзывы

Виктория К.

Опубликовано 76 дней назад

Дуже хороший сайт! Дякую Вам!

Ответ компании

Вікторіє, дуже дякуємо за високу оцінку нашого ресурсу!

Марта

Опубликовано 76 дней назад

Абсолютно довольна работой сайта и преподавателя немецкого языка Татьяна М. из г. Мелитополь. Начала обучение с нулевого уровня и тем не менее мне нравится и получается все лучше. Спасибо сайту и преподавателю!

Ответ компании

Здравствуйте, Марта. Спасибо большое за ваш отзыв. Очень рады за ваши успехи.

Вероніка Р.

Опубликовано 79 дней назад

Майже тиждень на сайті і не отримала жодного замовлення, хоча відгукуюсь на всі і часто.

Ответ компании

Доброго дня, Вероніко. На сайті учні самі обирають викладачів, з якими хочуть працювати. Зверніть увагу на свій профіль - додайте фото, наявність дипломів, нагород, відеопрезентації, графіку, блогу. Якщо ваш профіль добре заповнений, ви наберете більше рейтингових балів і ваша анкета стане привабливою для потенційного учня. Також ви можете оплатити послугу "ТОП", яка виведе вашу анкету на перші позиції.

Романна Г.

Опубликовано 83 дня назад

Добрий день. Маю питання. У мене було замовлення Заявка №291641, на яке приблизно протягом 2 тижнів клієнтка не відповідала. Тепер заявка у мене помічена як втрачена. Як потрактується для мого рейтингу? Як неуважність з мого боку ?

Ответ компании

Добрий день, Романно. Якщо заявка неуспішна, то вона відображається у списку втрачених. Втрачені не впливають на рейтинг викладача. Якщо у вас виникають питання по роботі сервісу, напишіть нам на центральну пошту [email protected]

Артем С.

Опубликовано 84 дня назад

Доброго дня.У звязку с карантином я хочу отримати більше замовлень,як це було до карантину допоможіть знайти більше клієнтів щоб працювати дистанційно під час карантину.Як мені знайти іще більше базу клієнтів?

Ответ компании

Доброго дня, Артеме. На сайті учні самі обирають викладачів, з якими хочуть працювати. Зверніть увагу на свій профіль - наявність дипломів, нагород, відеопрезентації, графіку, блогу. Якщо ваш профіль добре заповнений, ви наберете більше рейтингових балів і ваша анкета стане привабливою для потенційного учня. Також ви можете оплатити послугу "ТОП", яка виведе вашу анкету на перші позиції.

Лилия Л.

Опубликовано 85 дней назад

не получилось создать профиль

Ответ компании

Доброго дня, Ліліє. Ваш профіль зареєстрований на сайті, зараз проходить модерацію. Якщо виникнуть якісь проблеми, напишіть нам на центральну пошту [email protected]

Ирина Д.

Опубликовано 86 дней назад

Раніше все працювало дуже добре, але зараз, коли приходять заявки, обираю кожну, але не отримую замовлення. 0замовлень за 2 тижні, хоча учні з'являлись. Анкнта добре заповнена, навіть реагувала вже, але не все одно жодного учня.

Ответ компании

Доброго дня, Ірино. Дякуємо за ваш коментар. На сайті учні самі обирають викладачів, з якими хочуть працювати. Що стосується потенційних замовлень, то в умовах карантину більшість викладачів перейшли на онлайн навчання і тому конкуренція виросла. Сповіщення про потенційну заявку приходить одночасно всім репетиторам на пошту, очевидно, хтось відгукнувся раніше за вас.

Елена Т.

Опубликовано 86 дней назад

Уже целый месяц принимаю заявки, захожу на сайт почти каждый день, но ни одного ученика не появилось! Причем когда с почты захожу, чтобы принять потенциальную заявку, там написано, что назначен кто-то другой. Как это может быть, если я отвечаю на заявку сразу после ее получения. Непонятно как работает сайт, все необходимые поля моей анкеты заполнены, рейтинг 81.

Ответ компании

Здравствуйте, Елена. На сайте ученики сами выбирают преподавателей, с которыми хотят работать. Обратите внимание на свой профиль - видеопрезентация, блоги. Если ваш профиль хорошо заполнен, вы наберете больше рейтинговых баллов и ваша анкета станет привлекательной для потенциального ученика. В условиях карантина все преподаватели перешли на онлайн обучение, поэтому конкуренция возросла в разы. Можем предложить вам купить услугу "ТОП", чтобы ваша анкета была среди репетиторов с лучшим рейтингом на сайте.

Анастасия О.

Опубликовано 86 дней назад

Тех підтримка працює паршиво - дуже повільно і довго відповідають. Мій номер від моменту реєстрації протягом кількох місяців не був підтвердженим, бо мені банально не приходило смс... Через це я не могла внести зміни у своїй анкеті і тому моя анкета дуже низько у рейтингу, а через це навіть якщо я обирала бажану заявку мені її не давали. Я таким чином втратила мінімум 10 клієнтів.

Ответ компании

Анастасіє, ми бачимо, що ваш номер успішно підтверджено. Верифікація номеру введено нещодавно, а не кілька місяців. Наявність підтвердженого номеру не впливає на те, що ви отримали чи не отримали заявку.

Елла

Опубликовано 87 дней назад

Все дуже швидко та зручно. Рекомендую!

Ответ компании

Доброго дня, Елло. Дякуємо за ваш відгук. Дуже раді бути вам корисними!

1...101112...69

Оценить!

или авторизируйтесь через социальные сети:

Надіслати