Блоги репетиторов - авторские статьи репетиторов об образовании в Украине

Категории
Репетитор - Ирина id:100559

Автор: Ирина

В цій статті йдеться про морфологічні, лексикологічні та фонетичні відмінності різних діалектів англійської мови: британської, американської та австралійської. Як не заплутатися в словах, їх значеннях та нарешті знайти порозуміння з тою чи іншою групою

Репетитор - Элина id:133798

Автор: Элина

Поговоримо про наболіле. Коли, кому і скільки варто присвятити часу аби навчитись співати чи грати на музичному інструменті.

Репетитор - Маркиян id:11870

Автор: Маркиян

У статті викладений мій діалог з викладачем англійської мови Джоном Стоксом з Дубліна, Ірландії про його методи викладання англійської мови та 3 основні поради щодо того, як швидко вивчити англійську.

3 поради, як швидко вивчити англійську мову від викладача англійської Джона Стокса з Ірландії.
Репетитор - Ирина id:100559

Автор: Ирина

З цієї статті ви дізнаєтеся трошки більше про професію перекладача та особливості у навчанні на цій спеціальності. Вона допоможе зробити вам правильний вибір.

Репетитор - Маркиян id:11870

Автор: Маркиян

У статті йдеться про цінність та труднощі здобуття сертифікату TESOL для вчителів англійської мови.

Як здобути TESOL сертифікат для вчителів англійської мови. Інтерв’ю з директором TESOL International Браяном Вітменом з США.
Репетитор - Маркиян id:11870

Автор: Маркиян

У статті йдеться про 3 найпоширеніші слова шотландського варіанту англійської мови та про Університет Глазго, де навчається студентка з України Яна Копина в рамках академічної програми Erasmus Plus.

3 найпоширеніших слова шотландського варіанту англійської мови. Інтерв’ю з українською студенткою Яною Копиною про навчання в Шотландії.
Репетитор - Маркиян id:11870

Автор: Маркиян

У статті йдеться про методи викладання, покращення англійської мови та нігерійський варіант англійської мови Pidgin English від викладача англійської мови з Нігерії Клементом Огедегбе.

Методи викладання англійської мови та розуміння Pidgin English від викладача англійської мови з Нігерії Клементом Огедегбе.
Репетитор - Маркиян id:11870

Автор: Маркиян

У статті йдеться про 3 найсучасніші слова в англійській мові від вчителя англійської мови з США Волтера Маллікана

3 найсучасніші слова в англійській мові від вчителя англійської мови з США Волтера Маллікана.
Репетитор - Василь id:54104

Автор: Василь

Загальновизнано, що шахи мають три сторони: гри, науки та мистецтва. Але, звичайно, ніхто не стверджує, що шахи є наукою. Наука обов'язково повинна вивчати закони природи, суспільства, мислення, а шахи - лише умовна схема, що історично склалася...

Репетитор - Иван id:134158

Автор: Иван

Стаття присвячена для учнів та студентів, котрі прагнуть віднайти свій унікальний і особливий стиль. Стаття дає декілька корисних порад для досягнення цієї складної і цікавої мети!