Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »

Отзывы о сайте

Текущая оценка 4.57 от 1284 пользователей.

Поделитесь впечатлениями о Буки.

На этой странице будут отображаться отзывы и комментарии об опыте работы с Буки.

Оставить отзыв могут зарегистрированные репетиторы или посетители, которые подтвердили свою личность через электронную почту или социальные сети.

Если у вас есть вопросы или столкнулись с проблемой при работе с сервисом, пожалуйста, напишите нам на [email protected]. В течение 1-2 дней мы детально рассмотрим ваш запрос.

Спасибо за вашу активность!

Помогите нам стать лучше!

Все отзывы

Максим С.

Опубликовано 2 дня назад

Дуже хороша платформа

Ответ компании

Максиме, вдячні за зворотній зв'язок!

Оксана Ф.

Опубликовано 10 дней назад

Доброго дня, персональні заявки приходять перехожу на них, відразу вибачте призначений інший репетитор! Як так?

Ответ компании

Доброго дня, Оксано. Дякуємо за відгук. Клієнт по заявці може обрати кількох бажаних викладачів, для кожного з яких дана заявка є персональною. За для роз'яснення ситуація з конкретною заявкою зверніться, будь ласка, на центральну пошту [email protected], вказавши номер персональної заявки, щоб ми могли допомогти у вирішенні даної проблеми.

Феликс Ш.

Опубликовано 13 дня назад

Скільки не бери потенційних замовлень, все одно тобі їх не дадуть. Простий обман, всі замовлення надаються "своїм" репетиторам. Категорично не рекомендую реєструватися в якості репетитора, жодного учня ви не отримаєте.

Ответ компании

Доброго дня, Феліксе. Дякуємо за ваш відгук. На заявку призначаються ті викладачі, яких обрав учень. Майже всі замовлення на сайті - персональні, де учні самостійно обрали собі репетитора. Тільки якщо обраний викладач відмовляється, заявка стає потенційною. Якщо ви відгукнулись на таку заявку, проте не отримали її, це може означати, що 1. Учень відмінив заявку. 2. Учень обрав сам іншого репетитора. 3. Система призначила іншого репетитора. 4. Менеджер закрив/ змінив заявку, бо вказана інформація не відповідала дійсності. Проте ви можете допрацювати ваш профіль: додати сертифікати/ дипломи, відеопрезентацію, надати в анкеті додаткову інформацію, і незабаром потенційні учні оберуть вас в якості бажаного викладача. Якщо ви не вказали, що працюєте офлайн, але маєте таку можливість, вкажіть це в своїй анкеті, так ви швидше напрацюєте базу учнів, наберете достатньо рейтингу і згодом зможете перейти повністю в онлайн викладання.

Світлана

Опубликовано 17 дней назад

Дякуємо вчителю Юлія Б. Підготовка до ЗНО дуже чудовий вчитель рекомендую 5+

Ответ компании

Світлано, дуже дякуємо за ваш відгук. Бажаємо вдалих занять із викладачем!

Наталия Р.

Опубликовано 21 день назад

Немає жодного змісту тут реєструватись викладачам , також проблемно видалити анкету

Ответ компании

Доброго дня, Наталю. Дякуємо за ваш відгук. Шкода, що саме вам не вдалося знайти користь із співпраці з нашим сайтом. Для видалення анкети достатньо просто звернутися із таким проханням на нашу пошту [email protected], і ми видалимо вашу анкету.

Вита Ф.

Опубликовано 22 дня назад

Дуже вдячна за багатофункціональність сайту. Зареєстрована не так давно. Однак, крім учнів, маю можливість підвищувати власну компетентність. Усім мирного неба! Здійснення мрій!

Ответ компании

Віто, ми раді бути корисними для вас! Взаємно! Перемоги нам!

Denis Pominchuk

Опубликовано 27 дней назад

Благодарю сайт за поиск прекрасного преподавателя испанского Ирина Волкова. Легко, доступно как для детей, так и для взрослых. Лабильность времени, адекватная цена, персональный подход!

Ответ компании

Дуже дякуємо за зворотній зв'язок! Бажаємо успішних занять з викладачем!

Татьяна Тонконог

Опубликовано 27 дней назад

Огромное Благодаою всей команде buki за возможность быстро и легко найти высококвалифицированного педагога . Безграничная благодарность Ирине Марченко за профессионализм и любовь к своему делу , за умение наладить контакт и правильную работу , за быстрое реагирование и гибкость ( даже в тяжелые военные времена) и мобильную доступность , за постоянный контакт и поддержку, за веру и настойчивость , за все умения и навыки которыми она с щедростью делиться .

Ответ компании

Тетяно, дуже вдячні за зворотній зв'язок та високу оцінку роботи репетитора та всієї нашої команди!

Лариса К.

Опубликовано 28 дней назад

Дякую вашому сайту за зручний спосіб навчання мого сина. Дуже швидко були підібрані потрібні викладачі. Зокрема, хочу відзначити нашого репетитора Ярину К. - це молода, цікава, освічена дівчина, яка, не дивлячись на молодий вік, є майстром своєї справи. Я дуже вдячна за працю. Рекомендую.

Ответ компании

Ларисо, дякуємо за ваш відгук! Раді бути корисними для вас!

Созонт Т.

Опубликовано 36 дней назад

Букі-????????????????????????????

Оценить!

или авторизируйтесь через социальные сети:

Надіслати