Отзывы о сайте

Текущая оценка 4.59 от 1219 пользователей.

Поделитесь впечатлениями о Буки.

На этой странице будут отображаться отзывы и комментарии об опыте работы с Буки.

Оставить отзыв могут зарегистрированные репетиторы или посетители, которые подтвердили свою личность через электронную почту или социальные сети.

Если у вас есть вопросы или столкнулись с проблемой при работе с сервисом, пожалуйста, напишите нам на [email protected]. В течение 1-2 дней мы детально рассмотрим ваш запрос.

Спасибо за вашу активность!

Помогите нам стать лучше!

Все отзывы

Інга

Опубликовано 1 день назад

Дочери 15 лет.Начались проблемы с изучением Украинского языка в школе.Посетила сайт BUKI и была приятно удивлена удобным его использыванием.Выбрала репетитора Дымову Софию Ивановну.Очень понравилось резюме и отзывы преподавателя.Ожидания оправдались.За месяц занятий с ребенком результаты ошеломляющие.Кроме слов благодарности и сказать нечего.Спасибо огромное за высокий профессионализм Софии Ивановне.

Ответ компании

Инга, мы очень рады, что смогли помочь в поисках! Желаем успехов в изучении украинского языка!

Ситора А.

Опубликовано 1 день назад

Без попередження закрили заявку: не була вказана причина, ні повідомлення про закриття не прийшло.

Ответ компании

Доброго дня, Сіторо. Дякуємо за ваш коментар. Кожному клієнту, що залишав пошту при оформленні заявки приходить повідомлення на пошту про її закриття. Якщо у вас є питання по роботі сайту, то напишіть нам на центральну пошту [email protected]

Роман П.

Опубликовано 2 дня назад

Прекрасний сайт і авторитетний. Працюю з ним вже багато років. Тільки останнім часом складається враження, що він став корумпованим. Щоб отримати нормальну довготривалу зааявку, мабуть, потрібно якось "особливо" домовлятись з менеджерами. Раніше цього не було. "Худа без добра не буває". Почекаю ще трохи, якщо нічого не зміниться, прийдеться здійснити свою давню мрію, створю власний подібний сайт і хоча він не буде "розкручений" спочатку, мені і клієнтам буде вигідніше співпрацювати на ньому.

Ответ компании

Дякуємо за ваш відгук, Романе. Нам дуже важлива ваша думка. Менеджери не ведуть розподіл замовлень між викладачами. Учні самостійно обирають для себе репетитора на сайті. Якщо у вас є зауваження чи пропозиції по роботі сайту, то просимо вас написати на центральну пошту Старшому менеджеру [email protected]

Василий Ф.

Опубликовано 2 дня назад

Ціни неадекватні часто неправильні

Ответ компании

Василю, дякуємо за ваш коментар. Уточніть, будь ласка, які саме ціни вас не влаштовують? Бачимо, що ви зареєстровані у нас яу викладач. Ціну за годину занять регулюють викладачі самостійно у своєму профілі. Якщо у вас є питання чи пропозиції по роботі сайту, то напишіть, будь ласка, на центральну пошту [email protected]

Дария В.

Опубликовано 3 дня назад

Сайт недовподоби тим, що в заявках пишеться неправильна інформація, я підтверджую заявки, потім відмовляюсь, тому що неправдива інформація, а потім мені приходить попередження, що в мене статистика погана, щоб я оплачувала кожну заявку, а то заблокують! Деякі менеджери грубі… Заявки чекаєш довго, я в більшості заявок підтверджую до 1 хвилини як з‘явилась заявка, мої категорії підходять під опис цієї заявки, але зовсім не хочуть підтверджувати!

Ответ компании

Даріє, дякуємо за ваш коментар. Просимо звернути увагу на те, що заявки на сайті формують не менеджери, а клієнти. Саме вони при заповненні вказують бажаний графік, час, дні занять тощо. Якщо ви домовляєтесь про інше, просто повідомте менеджера заявки про це. Також компанія в жодному випадку не вимагає оплат по всіх заявках. Репетитор здійснює оплату тільки по тих заявках, де розпочались успішні заняття з учнем. Якщо у вас є питання стосовно умов співпраці, ви завжди можете звернутись до будь-якого менеджера в чаті заявки або написавши Старшому менеджеру на пошту [email protected] Стосовно розподілу замовлень, і чому вас не підтверджують на заявку. Зауважте, якщо це потенційне замовлення, то на нього одночасно можуть претендувати десятки викладачів. Проте саме учень обирає з ким він хоче працювати, а не менеджер.

Наталья Л.

Опубликовано 5 дней назад

Очень хороший и понятный сайт. Большое спасибо за учеников, но часто сталкиваюсь с проблемой, что заявка и реальность не совпадают. В заявке 3 часа , на самом деле 1 час. Спасибо менеджерам, что потом исправляют, но фактически получается что я меняю условия. В общем сайтом довольна

Ответ компании

Наталья, спасибо за обратную связь. К сожалению, иногда в заявке график указывают ошибочно. Мы исправляем, если в этом есть потребность. Благодарим за продуктивное сотрудничество!

АЛІНА

Опубликовано 7 дней назад

Син, 10 років займається вивченням рідноі мови із Сапсаєнко Любов. Школи виявилось замало з огляду на дистанціне навчання у звязку із пандемією. Враження від занять лише позитивні. Багато матеріалу, але як на мене це дуже добре. Неперевершений вчитель. Вибаглива. Доступно подає матеріал. Будемо займатись і надалі. Дякуємо Вам за все!!!

Ответ компании

Доброго дня, Аліно! Раді, що викладач вам сподобався. Успіхів у навчанні!

Вита М.

Опубликовано 7 дней назад

Більше ніж за півроку ЖОДНОЇ підтвердженої заявки, навіть коли я реагувала миттєво (1-2 секунди). Потім вже перестаєш вірити сайту і починаєш всі потенційні заявки ігнорувати. Дуже шкода. Коли я реєструвалася тут, я покладала великі надії на цей сайт. Зараз розчарована, тому що учні до мене приходять не звідси, а по рекомендаціях. Сайт не працює. Принаймні відносно мене. Перевірено.

Ответ компании

Доброго дня, Віто. Дякуємо вам за зворотній зв'язок. На сайті саме учень обирає для себе викладача, з яким він бажає працювати. На сьогодні на сайті з вашого предмета (англ.мова) 13,5тис активних репетиторів, які викладають онлайн. Тому цілком імовірно, що значна частина учнів не бачили ваш профіль і не змогли залишити для вас замовлення. Ми можемо рекомендувати вам наступне: 1) допрацювати ваш профіль, зокрема ви не додали жодного диплому/сертифікату; завантажити відеопрезентацію. 2) вказати, що ви можете працювати офлайн (в себе або на виїзді), це значно збільшить для вас шанси отримати заявку. Сподіваємось, що ці поради допоможуть отримати вам першого учня з нашого сайту.

Анжела Р.

Опубликовано 8 дней назад

Дуже корисний сайт - як для тих, хто бажає покращити рівень своїх знань, так і для тих, хто має бажання щедро поділитись своїми знаннями! Єдиний сайт, який особисто мені допоміг швидко зустрітися з учнями! Дякую за вашу роботу! Все дуже легко і зрозуміло! Бажаю процвітання!

Ответ компании

Анжело, дякуємо вам за зворотній зв'язок! Будемо і далі працювати над покращенням сервісу.

Мар'яна

Опубликовано 9 дней назад

Доброго дня. Хочу залишити відгук про заняття китайської... Дитина займається два місяці. Зі слів дитини уроки проходять цікаво і продуктивно. Дякую, Ірино, що інтерес та бажання дитини не пропадає! Бажаю вам, і надалі надихати своїх учнів до вивчення різних мов!!!

Ответ компании

Мар'яно, ми вдячні за ваш відгук! Раді вашим успіхам! Бажаємо легкого вивчення мови!

Оценить!

или авторизируйтесь через социальные сети:

Надіслати