Отзывы о сайте

Текущая оценка 4.69 от 459 пользователей.

Оставьте свой отзыв о работе сервиса Буки.
Он будет доступен для просмотра другим пользователям сайта.
Для подтверждения личности войдите через аккаунты социальных сетей Фейсбук или Гугл или оставьте свой на емейл - его придет письмо с подтверждением активации отклика.
Спасибо за вашу активность!

Помогите нам стать лучше!

Все отзывы

Галина

Опубликовано сегодня

Вікторія. К. Дуже хороший педагог, людина своєї справи, знайшла підхід до моєї дитини, допомогла надолужити втрачене. Кожне заняття проходить досить цікаво. Безмежно вдячна Вам Вікторія за вашу наполегливість і терпіння, так як ви працюєте не лише як педагог але і як психолог :)))

Ответ компании

Галино, дуже вдячні вам за відгук. Раді, що підібраний нами репетитор вам підійшов. Успіхів на заняттях з Вікторією :)

Yurii

Опубликовано сегодня

Не приятно, но хочется написать про Диану Ц. Первое занятие, человек не пришло, трубку не берет и не перезванивает. Очень не красиво.

Ответ компании

Здравствуйте, Юрий. Приносим свои извинения. Напишите, пожалуйста, на центральную почту [email protected] ваш номер заказа, мы поможем разобраться в сложившейся ситуации. При надобности мы подберем другого педагога.

Татьяна

Опубликовано 2 дня назад

Дуже класна репетитор, донька задоволенна. Цікаво розповідає, дуже мила, приємна дівчина. Щиро вам дякуємо.

Ответ компании

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за відгук. Бажаємо продуктивної подальшої співпраці з викладачем!

Татьяна П.

Опубликовано 2 дня назад

Дякую за співпрацю!

Ответ компании

Тетяно Аркадіївно, і вам вдячні за зворотній зв'язок. З вами приємно працювати!

Дарья Ф.

Опубликовано 6 дней назад

Сайтом довольна! Единственный минус, половина сообщений с вашего сайта попадают в папку "Спам" (из-за этого пропустила несколько персональных заявок, так как оповещений с этой папки нет), хотела решить эту проблему самостоятельно, но в интернете нашла информацию только о том, что об этом должен позаботиться отправитель. Буду рада если вы решите эту проблему. Заранее спасибо!

Ответ компании

Дарина, раді що вам усе подобається і дякуємо за ваш відгук!) По питанню з потраплянням листів у спам: ми завжди дуже активно працюємо над позитивною репутацією нашого домену для поштових сервісів і відсоток доставки листів близький до 97%, але, на жаль, ситуації таки трапляються. В такому випадку рекомендуємо відкрити даний лист, який уже потрапив в спам, і знайти опцію "позначити як НЕ спам", або щось схоже, або перетягнути лист у "Вхідні" і проробити це для кількох листів. Ваш поштовий клієнт запам'ятає, що листи такого типу від даного адресату не є спам і буде надалі залишати їх у вхідних. Для мене це точно чудово працює з Gmail і впевнений, що вам теж допоможе. Якщо ще виникнуть додаткові питання - пишіть на [email protected] в будь-який час)

Артур

Опубликовано 9 дней назад

Благодаря сайту нашёл себе репетитора - Нечай Валентина. Отличный репетитор , доступно объясняет . Спасибо сайту за большой спектор репетиторов.

Ответ компании

Здравствуйте, Артур. Спасибо за то, что выбрали нас. Успехов вам в изучении польского языка.

Ирина Дуброва

Опубликовано 9 дней назад

Очень благодарна компании за работу и огромный выбор репетиторов. С вашей помощью нашли прекрасного репетитора по Истории Украины - Ирину К. Замечательный педагог с прекрасными знаниями и умением донести их ученику. Спасибо!!!

Ответ компании

Ирина, благодарим вас за оценку нашей работы. Всегда рады, когда ученики остаются довольны выбором репетитора! Успехов вам!

Дмитро

Опубликовано 10 дней назад

Займався з Андрійчук Володимиром Петровичем, підготував до сесії за неділю. Склав на всі 35 із 40. РЕКОМЕНДУЮ!!!!! Від чистого серця

Ответ компании

Дмитро, дякуємо за ваш відгук. Раді вашим успіхам!

Лілія

Опубликовано 10 дней назад

Щиро вдячна компанії BUKI за те, що допомогли нам знайти репетитора. Дмитро Олександрович людина своєї справи, знайшов підхід до моєї дитини, допоміг надолужити втрачене. Кожне заняття проходить досить цікаво. Безмежно вдячна Вам Дмитре за вашу наполегливість і терпіння, так як ви працюєте не лише як педагог але і як психолог :)))

Ответ компании

Ліліє, дуже дякуємо за високу оцінку нашої роботи та за такі чудові слова про викладача. Продуктивних та успішних вам занять :)

Виталий К.

Опубликовано 11 день назад

Цікава і вигідна співпраця:)

Ответ компании

Віталій Анатолійович, дякуємо, з вами приємно співпрацювати :)

Оценить!

или авторизируйтесь через социальные сети:

Надіслати