Отзывы о сайте

Текущая оценка 4.64 от 285 пользователей.

Оставьте свой отзыв о работе сервиса Буки.
Он будет доступен для просмотра другим пользователям сайта.
Для подтверждения личности войдите через аккаунты социальных сетей Фейсбук или Гугл или оставьте свой на емейл - его придет письмо с подтверждением активации отклика.
Спасибо за вашу активность!

Помогите нам стать лучше!

Все отзывы

Низар А.

Опубликовано сегодня

В мене було 8 з 16 персональних заявок,чомусь стало 7 з 16, через це впав мій рейтинг. Я написав менеджеру про це. Тепер в мене ще більше зменшилася кількість відповідей на персональні заявки. Стало 6 з 16. Крім того вже неодноразово було таке, що я приймав заявку, а учень вже займався з іншим викладачем з букі.

Светлана М.

Опубликовано 2 дня назад

Надійшла персональна заявка від учня №216399. За посиланням було написано: "Дане замовлення для вас не доступне, оскільки на нього був призначений інший репетитор. Прогляньте інші замовлення в особистому кабінеті."

Марина К.

Опубликовано 2 дня назад

Оставила заявку репетитору. Пришло на почту письмо о том что преподаватель принял заявку и написал. На сайте создался чат, в котором (я так понимаю автоматически заготовленное сообщение с данными). Я решила позвонить для уточнения нашей дальнейшей работы. Но на том конце провода мне сказали что ни чего не знают, и ни чего не получали, и первый раз слышат о моей заявке. Сказали что как только получат запрос, перезвонят. До менеджера невозможно дозвонится. В чате менеджер не отвечает.

Анна И.

Опубликовано 2 дня назад

Дякую за чудову співпрацю!!!

Ольга Т.

Опубликовано 3 дня назад

Чудова робота.Дякую.

Ответ компании

Ольго, а вам дякуємо за співпрацю і довіру до нашого ресурсу)

Виктория К.

Опубликовано 3 дня назад

Співпрацею зі сайтом дуже задоволенна. Претензій з приводу роботи менеджерів не розумію. У них дуже багато заявок, але на протязі дня вони завжди відповідають. Також всі менеджери дуже ввічливі і любязні, відповідають на будь-яке запитання з приводу роботи сайту. На жаль, проблеми з клієнтами виникають достатньо часто, учні самі не розуміють чого хочуть, але менеджери завжди з’ясовують ситуацію і без проблем знімають заяву.

Ответ компании

Вікторіє, щиро дякуємо за ваш відгук. Обов'язково передамо менеджерам :) Дякуємо вам за співпрацю. Бажаємо вдячних учнів!

Клавдия С.

Опубликовано 3 дня назад

Дякую.Задоволена.

Ответ компании

Дякуємо за співпрацю! :)

Нина Т.

Опубликовано 5 дней назад

Дякую, наразі все ок!

Ответ компании

Ніно, дякуємо за високу оцінку!

Сергій. К

Опубликовано 7 дней назад

Дуже велика вдячність репетитору польської мови Наталі Михайлівні.Мій син отримує велике задоволення від навчання з нею.Видно ,що людина фахівець своєї справи.Сподіваюсь на здійснення мрії сина.

Ответ компании

Ми раді, що викладач вам сподобався і ваш син робить успіхи у вивченні мови! Дякуємо за відгук!

Фёдор

Опубликовано 10 дней назад

Велике дякую репетитору Юліані Прокіпчак за дуже добре репетиторство з словацької мови

Ответ компании

Дякуємо за ваш відгук! Успіхів у вивченні словацької :)

Оценить!

или авторизируйтесь через социальные сети:

Надіслати