Отзывы о сайте

Текущая оценка 4.63 от 1006 пользователей.

Поделитесь впечатлениями о Буки.

На этой странице будут отображаться отзывы и комментарии об опыте работы с Буки.

Оставить отзыв могут зарегистрированные репетиторы или посетители, которые подтвердили свою личность через электронную почту или социальные сети.

Если у вас есть вопросы или столкнулись с проблемой при работе с сервисом, пожалуйста, напишите нам на [email protected]. В течение 1-2 дней мы детально рассмотрим ваш запрос.

Спасибо за вашу активность!

Помогите нам стать лучше!

Все отзывы

Вержиния Т.

Опубликовано 1 день назад

Добрый день, меня зовут Томак Вержиния, я хотела вам сказать что я очень довольна вашим сайтом, и благодарна вам что вы помогли мне найти хорошего репетитора с Химии Катерина Сакура. Она очень хороший репетитор, за короткое время которое у меня было подготовиться к сессии она очень хорошо объясняла, и подтягивала меня, я начала понимать химию, и сдала сессию. Только к Катерине Сакура буду обращаться, всем рекомендую очень хороший репетитор с химии, объясняет очень хорошо.

Ответ компании

Доброго дня, Вержиніє. Дякуємо за ваш відгук! Раді, що стали корисними для вас!

Лиана

Опубликовано 3 дня назад

Олександр Староста дуже хороший репетитор з української мови. Знайшов підхід до сина, результатом задоволені. Всім рекомендую!!!

Ответ компании

Доброго дня, Ліано. Дуже дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви задоволені заняттями із викладачем!

Юрій Ш.

Опубликовано 3 дня назад

Ни одного реального заказа за почти полгода. При этом «буки» мне предлагали заниматься с учениками за 500 гривен, что в два раза меньше минимальной цены на уроки со мной! Также мне звонил менеджер, мы общались около получаса, но это время я потратил впустую...

Ответ компании

Доброго дня, Юрію. Дякуємо за ваш відгук. По вашій анкеті немає обмежень. Менеджери не ведуть розподіл замовлень між викладачами. На сайті учні самі обирають викладачів, з якими хочуть працювати. Зверніть увагу на свій профіль - наявність дипломів, нагород, відеопрезентації, графіку, блогу. Якщо ваш профіль добре заповнений, ви наберете більше рейтингових балів і ваша анкета стане привабливою для потенційного учня.

Александр Н.

Опубликовано 3 дня назад

Повністю задоволений. Як завжди у репетиторстві - трапляються неадеквати. Замовниця з Вінниці забажала мати безкоштовні уроки, з Харкова - не розрахувала навантаження на дитину: результат - втрата часу і грошей. Але інші учні повністю влаштовують. Пару складних ситуацій швидко і професійно були вирішені менеджерами. Дякую. Чекаю інших учнів на історію

Ответ компании

Доброго дня, Олександре. Дуже дякуємо за ваш відгук. Раді співпраці з вами!

Виталий Я.

Опубликовано 3 дня назад

Працював викладачем! Комісія розраховується безглуздо! Я ще не провів заняття, а вже повинен віддати 1000 грн! А тепер про найголовніше! Сайт вже понад 2 місяці не може повернути мені 700 грн! Ау!! Коли очікувати кошти шановні????

Ответ компании

Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук. Оплата за заявку здійснюється тільки після проведення першого заняття протягом 7 днів згідно умов Договору Оферти. Щоб повернути кошти із вашого гаманця, напишіть нам на центральну пошту [email protected]

valentina

Опубликовано 4 дня назад

Дуже чуйна і уважна репетитор з англійської мови Бажак Владислава. ЦІкаво та доступно проводить заняття.Щиро дякуємо тобі, Владиславо! Успіхів і вдячних тобі учнів!

Ответ компании

Доброго дня, Валентино. Дуже дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені заняттями!

Max D.

Опубликовано 5 дней назад

Отзыв об репетиторе Анна Ш. с номером телефона из Черноморска. Не сколько дней переносит занятия. Разок ответила грубо и не хотя. Потеряно время на ожидание урока отказавшись от других репетитров. У меня нет времени ждать и ждать и ждать. В итоге за 15 минут до первого занятия когда я подъехал на машине к ее дому ,она пишет мне что снова занятия не будет и не будет вообще,не может она учить. Ей совсем не интересны люди которые хотят у нее учиться.

Ответ компании

Дякуємо за ваш відгук! Шкода, що ваша співпраця із викладачаем не була успішною. Якщо пошук репетитора для вас ще є актуальним, напишіть нам на [email protected], ми допоможемо у пошуках викладача.

valentina

Опубликовано 5 дней назад

Дуже вдячні сайту,що допомогли найти професійного репетитора з математики Олександру Серман. Дуже задоволені заняттями. За короткий час підтягує знання і знайша підхід до учня .Дякуємо за старанність,увагу та пунктуальність!

Ответ компании

Доброго дня, Валентино. Дякуємо за ваш відгук! Раді, що стали корисними для вас!

Алина Н.

Опубликовано 6 дней назад

Дуже подобається сайт. Зараз маю одного учня, але я не зупиняюсь, і покращую свої вміння. Дякую за таку можливість розвиватись і шукати учнів. Сайтом задоволена, але хотілось щоб швидше відповідали на потенційні заявки. Дякую

Ответ компании

Доброго дня, Аліно. Дякуємо за ваш відгук і пропозиції щодо покращення роботи сайту. Для потенційних заявок: заявку автоматично отримає репетитор, який відгукнувся першим, якщо протягом 30 хвилин після нього більше ніхто не відгукнувся. Якщо за цей час відгукнулися декілька репетиторів, то система автоматично призначає на заявку репетитора з найвищим рейтингом. Проте, якщо в цей час відгукнеться репетитор, вибраний раніше учнем із каталогу, то система призначить його на цю заявку, оскільки він бажаний для учня.

Валентина

Опубликовано 9 дней назад

Дуже вдячна сайту BUKI ! Працює команда професіоналів, які допомагають здобути дітям якісні знання! Будемо і надалі співпрацювати.

Ответ компании

Доброго дня, Валентино. Дуже дякуємо за ваш відгук! Завжди раді бути корисними для вас!

Оценить!

или авторизируйтесь через социальные сети:

Надіслати