Отзывы о сайте - страница 2

Текущая оценка 4.64 от 997 пользователей.

Поделитесь впечатлениями о Буки.

На этой странице будут отображаться отзывы и комментарии об опыте работы с Буки.

Оставить отзыв могут зарегистрированные репетиторы или посетители, которые подтвердили свою личность через электронную почту или социальные сети.

Если у вас есть вопросы или столкнулись с проблемой при работе с сервисом, пожалуйста, напишите нам на [email protected]. В течение 1-2 дней мы детально рассмотрим ваш запрос.

Спасибо за вашу активность!

Помогите нам стать лучше!

Все отзывы

Христина

Опубликовано 21 день назад

Сайтом дуже задоволена ,за короткий термін знайшла чудового репетитора Ірину своїй сестрі.Ірина дуже швидко знайшла підхід до дитини і сестра займається в своє задоволення ,тому я дуже щаслива.

Ответ компании

Доброго дня, Христино. Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи. Раді вашим успіхам!

Назар Руденко

Опубликовано 22 дня назад

Хочу сказать спасибо преподавателю Назару Руденко, для нас было важно, чтобы преподаватель объяснял предмет понятно для ребенка ,так и получилось. После первого занятия по геометрии сын сказал, что узнал и понял больше чем за весь год в школе !!! И большой показатель , что ждет с нетерпением следующего занятия.

Ответ компании

Дуже дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені викладачем!

Наташа

Опубликовано 22 дня назад

Самый лучший

Ответ компании

Доброго дня, Наташо. Дуже дякуємо вам за відгук!

Тетяна

Опубликовано 23 дня назад

Хочу лишити відгук про викладача з математики Бондарцову Галину Михайлівну. Викладач знайшла підхід до дитини, добре пояснює. Дитині почала подобатися математика і покращилися знання і оцінки. Я дуже усім задоволена.

Ответ компании

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за ваш відгук. Раді вашим успіхам!

Марія

Опубликовано 23 дня назад

Займалась у Сніжани Гайдай Сніжана гарно та доступно пояснює, має підхід до кожного учня, результами ЗНО з хімії була дуже задоволена! Дійсно рекомендую!

Ответ компании

Доброго дня, Маріє. Дякуємо вам за відгук про викладача! Раді вашим успіхам на ЗНО!

Оксана

Опубликовано 23 дня назад

Хочу залишити відгук для викладача латині. Алла Козырева дуже спокійна, має прекрасный підхід до дитини(8років хлопчик) Дитина охоче займається та чекає наступних уроків. Хоч і навчання відбувається в онлайн режимі, але це не заважає їй навчати дитину. Вона викладає матеріал на 100%!!! Дуже відповідальна!!! Дякую за такого викладача! Все таки є ще чуйні, добрі та дійсно навчені вчителі з яких хочеться брати приклад!!! Сто зірочок Вам

Ответ компании

Доброго дня, Оксано. Дуже дякуємо вам за відгук! Раді, що ви задоволені співпрацею! Успіхів на заняттях!

Міла Л.

Опубликовано 24 дня назад

мене змушуть сплачувати за заняття, які я не проводила, а коли я пишу під заявкою про це, ніхто мені не телефонує. В результаті я сиджу без клієнтів, хоча роботи в карантин і без цього немає. Також клієнти часто кажуть, що вони не встановлювали таку ціну, яка зазначено в заявках, вони пропонують вдвічі меншу ціну, чомусь, мені по телефону. Клієнти відтерміновують заняття - то вони хворі, то вони ніби-то їдуть з міста. Нащо тоді виставляти такі заявки, якщо реально учень не займається?

Ответ компании

Доброго дня, Міло. Дякуємо за ваш відгук. Ми тісно співпрацюємо як з репетиторами, так і з учнями. По вашій заявці клієнт нам повідмила, що у вас було повноцінне оплачуване заняття, Після цього уроки, на жаль, припинилися. Менеджер зробила вам перерахунок по заявці згідно умов Договору Оферти як за короткий курс. Усі заявки на сайті оформлюють учні, вони обирають викладачів, керуючись тими побажаннями, які їм підходять (ціна, час та місце проведення занять, досвід і т.д.). Якщо заняття переносяться, про це потрібно повідомляти менеджера по заявці, він при потребі призупинить її.

Дарина С.

Опубликовано 26 дней назад

Даже супер

Ответ компании

Доброго дня, Дарино. Дуже дякуємо за ваш відгук і високу оцінку нашої роботи.

Юхименко Олена

Опубликовано 30 дней назад

Терплячий,неконфліктний,професійний репетитор

Ответ компании

Доброго дня, Олено. Дуже дякуємо за ваш відгук. Успішних вам занять із викладачем!

Oluseyi O.

Опубликовано 30 дней назад

Buki is a good platform for both tutors and students,fast response to issues. I recommend Buki.

Ответ компании

Thank you very much for your feedback!

Оценить!

или авторизируйтесь через социальные сети:

Надіслати