Блоги репетиторів - авторські статті репетиторів про освіту в Україні

Категорії
Репетитор - Марія id:34647

Автор: Марія

У цьому блозі нам ідеться про нюанси та особливості написання власного висловлення в щорічному тесті ЗНО з української мови та літератури. З одного боку, тут зібрано й загальновідомі факти, із другого - висвітлено важливі доповнення.

Я розповім про профільні тести на знання китайської мови, для кого вони створені, що мають на меті, та чи потрібно їх складати.

Репетитор - Оксана id:68011

Автор: Оксана

Для того щоб покращити вимову, не обов"язково робити нудні вправи. Можна весело провести час, промовляючи смішні скоромовки.

Репетитор - Наталія id:62456

Автор: Наталія

Для того, щоб краще пізнати і вивчити мову, потрібно заглибитися у її культуру. У цьому нам з вами допоможуть фразеологізми. Ми детально розглянемо різнв фразеологізми і приклади їх вживання.

Репетитор - Світлана id:62495

Автор: Світлана

Мультфільми і сайти. Чому важливо слухати іноземні мови, коли ти їх вивчаєш та як робити це ефективно?

Репетитор - Оксана id:68011

Автор: Оксана

Часто при вивченні мови самостійно є проблема практики саме мовлення. Пропоную декілька способів подолання пробеми.

Репетитор - Антоній id:76961

Автор: Антоній

Практичні поради щодо успішного вивчення математики у школі.

Репетитор - Маркіян id:11870

Автор: Маркіян

Пропоную 5 порад, за допомогою яких покращиться якість вивчення мови, збільшиться бажання та значно зменшаться зусилля, витрачені на її вдосконалення.

5 порад як вчити англійську мову швише і ефективніше
Репетитор - Євгенія id:41035

Автор: Євгенія

В цій статті буде розглянуто основні хибні уявлення дітей та їхніх батьків,які ніяк не наважуються вчити дитину малювати, вважаючи,що для цього треба бути обдарованим. А також педагог зі стажем наведе докази, що розвіюють ці неправильні погляди.

Анна

Автор: Анна

Как добиться успехов в иностранном языке? Идти на курсы? Пару часов в неделю с репетитором? Кто-то бьется 10 лет и нет результата, а кто-то за год добивается уровня выше среднего. Что же делать? Как полюбить язык, и сделать тягость в радость?