Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Тести ЗНО з відповідями - онлайн або завантажити - сторінка 16

Тести ЗНО з української мови, математики, історії, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов з відповідями

  Ми збираємо для вас в одному місці тести ЗНО за попередні роки та відповіді до них. Це ті тести ЗНО, які були під час здачі основної сесії та ті тести, що були запропоновані на пробне тестування.
  Якщо ви випускник та плануєте здавати ЗНО, вам обов’язково потрібно потренуватися на тестах минулих років. І тут вам дуже знадобиться ця сторінка. Ви можете скачати тести ЗНО з усіх предметів, що коли-небудь були на ЗНО. Це українська мова, математика, історія Украни, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська, російська мови. Представлені всі тести ЗНО, починаючи з 2012 року. Виберіть ті предмети які вас цікавлять - це дуже просто зробити, з допомогою фільтрів. Завантажуйте їх та починайте вирішувати.

  Зверніть увагу на те, що тести з деяких предметів здаються в два заходи в різні дні. Наприклад, це ЗНО з математики та української мови. Причина тому - велика кількість учнів, що здають математику та мову. Тестування з цих предметів розділяють на два дні. Відповідно, кожен день учні вирішують різні тестові завдання. Вони відмічені, як сесія 1 та сесія 2. Тести кожної сесії дуже схожі між собою, але їх теж корисно порівняти між собою.

  Потренуйтеся, виділіть собі час для роботи, зробіть собі власне ЗНО. Дуже корисно буде пройти весь тест за один раз. Після цього ви можете самі себе перевірити і скачати тести ЗНО з відповідями. Так ви зможете побачити свій реальний результат і зрозуміти в яких темах вам потрібно ще потренуватися та повчитися. Якщо питань та проблем багато, не зволікайте та зв’яжіться з репетитором, щоб покращити ваші знання. Адміністратори компанії Букі вам допоможуть у пошуку викладача.

  Головне не забувайте про самостійну роботу. Тут лежать тести для тих, хто хоче вчитися. Самоосвіта це непросто, але без неї теж ніяк. Студенти університетів це знають добре, а школярам пора вчитися самостійно знаходити матеріали ще в школі.

  Успіхів вам! Хай навчання ваше буде простим та приємним, а ЗНО стане кроком до обраного університету.

Тестування у формі ЗНО було введене, як обов’язкова форма вступних іспитів до університету у 2008 років (2005 – 2007 роках здійснювався перехід на нову систему вступу). Відповідно вже майже десять років випускники українських шкіл здають тести ЗНО перед вступом до ВНЗ. Також ЗНО може замінювати здачі ДПА. Але майже кожного року щось змінюється в самих тестах, системі їхнього оцінювання, змінюється час від часу і список предметів з яких здаються тести. Тому абітурієнти повинні слідкувати за новинами та змінами в системі освіти України. Останнім важливим нововведенням стало дворівневе ЗНО. Це значить, що з деяких предметів учні зможуть здавати загальні тести та тести підвищеної складності. Якщо ви хочете вступати на спеціальність, де математика є профільним предметом – вам доведеться здавати ЗНО підвищеної складності. Це виправдане нововведення і можна сподіватися, що воно закріпиться в системі тестування ЗНО України. У 2015 році буде проведено дворівневе тестування з математики та української мови.