Перемога компанії Букі на конкурсі бізнес-планів

    Весна 2015 року була надзвичайно плідною для компанії Букі. ЇЇ учасники всіма силами прагнуть досягти чогось більшого і не стояти на місці. Прийшла черга розповісти вам про один з найбільш гучних весняних тріумфів  - перемогу на київському конкурсі стартапів.

 

    Розпочався він 18 квітня, і майже через місяць, 16 травня, відбувся фінал конкурсу. Репетиторську компанію Букі представляли в номінації "Виробництво, сфера послуг і торгівля". З гордістю представляємо вам список переможців у цій номінації:

 

І - Вадим Синжерецький, співзасновник компанії Букі, репетитор

ІІ - Маша Кульбако

ІІІ - Мілана Тягур 

    Усі переможці отримали пакет з просування від інвестиційно-консалтингової компанії InVenture, подарунки від міжнародної компанії KPMG та путівки до молодіжного табору FreeZone.

 

    Вадимові пощастило проходити стажування із Данилом Тонкопієм – стартапером, активним діячем у сфері IT, засновником сервісу для порівняння цін «Best.ua», проекту доставки на електровелосипедах «DelFast»для інтернет-магазинів та багато інших.  До речі, Данило Тонкопій – прихильник серіалів «Дірк Джентлі», «Шерлок» та фільмів із Бондом. Значить, навіть мега-зайняті люди знаходять час для відпочинку та відновлення сил.

 

    Восени 2015 року Вадим знову буде захищати честь компанії на всеукраїнському етапі конкурсу, що дуже престижно для юної компанії Букі. Якщо ідею існування репетиторського сайту оцінили в Києві, то цілком реально, що нею зацікавиться журі всеукраїнського етапу. 

     Букі не працює за стандартними правилами, а намагається стерти шаблонні стереотипи у сфері освіти. Незабаром компанія здійснить відеосертифікацію репетиторів, чого не можуть запропонувати інші репетиторські сайти. Це значно покращить і полегшить вибір репетитора, а також підвищить довіру батьків до сайту та його вчителів.

 

    Можливо, компанії  вдасться перетворити репетиторів у зірок вітчизняної освіти, як це відбулося в Китаї. Тут репетитори позиціонують себе як бренди і джерело якісних знань. Тому вперед  до нових висот! Заповнюйте анкету на сайті, приєднуйтесь до репетиторської спільноти та вболівайте за компанію Букі. Ми цінуємо вас і просимо повірити, що разом ми зможемо все. 

 

Читайте також: Результати навчального семінару від компанії Букі: як це було

 

Опубліковано:

2015-06-27

Розділ: Шкільна освіта