Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 24

Поточна оцінка 4.63 від 331 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Наталія Л.

Опубліковано 315 днів тому

Хороший сайт! Ввічливі менеджери, вчасно відповідають на запитання і завжди готові до спілкування.

Відповідь компанії

Спасибі за відгук! З вами теж приємно працювати!

Христина В.

Опубліковано 317 днів тому

Швидкість відповіді менеджерів дуже повільна,інколи ігнор днями триває,зміни пізно роблять або ж взагалі не роблять,буває сплачуєш в 2 рази вищу суму,бо змін так і не внесли до останнього дня оплати.

Відповідь компанії

Христино, дякуємо за коментар. Ми працюємо над тим, щоб покращити сервіс і викладачі максимально швидко отримували відповідь. Затримка може бути у вихідні. Якщо ж вам доведеться очікувати у робочі дні - повідомте ст.менеджеру на [email protected] і ми вирішимо питання. Також якщо репетитор переплатив, ми завжди робимо повернення коштів.

Оксана Н.

Опубліковано 319 днів тому

Сайт хороший. Мне нравится, что в своем кабинете могу видеть заявки своего города и сделать свой выбор и без менеджера. У меня большая просьба, указывайте хотя бы примерный адрес ученика. Мое решение брать или не брать ученика всегда 100% связано с местом проживания. Эта информация облегчит и работу компании , и мой выбор, и решение ученика о сотрудничестве.

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв! Ученики заполняют заявки выбирают район из списка. При возможности менеджер старается уточнить адрес более точно. Но мы обязательно обратим на это внимание!

Людмила Л.

Опубліковано 320 днів тому

Дуже зручний сайт! Дякую менеджерам за оперативне реагування на мої запитання! Бажаю Вашій компаніїї успіхів у вашій шляхетній праці!

Відповідь компанії

Людмило Сергіївно, дякуємо за зворотній зв*язок! раді співпраці з вами

Лілія Х.

Опубліковано 321 день тому

Чудовий сайт як для репетиторів так і для студентів. Менеджери відповідали стосовно учнів та викладачів. Платформа проста в використанні, а працівникі завжди реагують вчасно і стараються допомогти! Успіхів вам у роботі! Гарних репетиторів та багато студентів!

Відповідь компанії

Ліліє, дякуємо за такий відгук! Раді співпрацювати з вами вже протягом трьох років :-) Вам теж бажаємо успіхів і гарних студентів!

Інна С.

Опубліковано 323 днi тому

З BUKI я знайома вже 4 місяця,працюю з задоволенням!!!Менеджери дуже швидко мені відповідають та допомогають порадами,як краще домовитись в складній ситуації.Мені приємно працювати в такій дружній команді.Бажаю всім натхнення,успіхів та любові!!!

Відповідь компанії

Інно Костянтинівно, дякуємо за високу оцінку! З вами теж приємно працювати!

Анастасія В.

Опубліковано 325 днів тому

+ Сайт очень прост в использовании; +Здесь действительно можно найти реальных учеников, а не только обещания; +Удобная система оплаты. -Ужасная работа менеджеров, долго отвечают ( суток 3е) и очень невнимательны; -Большинство заявок не доходят до преподавателя; - неудобно,что необходимо связаться с учеником через 15 минут после поступления заявки. Преподаватель может быть на уроке или просто занят. !5 мин.-очень мало,необходимо хотя бы 2 часа.

Відповідь компанії

Спасибо за комментарий, в котором вы упомянули наши преимущества. Менеджеры отвечают в течение рабочего дня, задержка может быть у выходные. Если же вам пришлось ожидать - сообщите ст.менеджеру на [email protected] и он решит вопрос. Мы только рекомендуем связываться с учениками сразу же после получения заказа. А будет это через 15 мин или 2 часа - прерогатива преподавателя. Просим также уточнить, что вы имели в виду, что заказ не доходит до преподавателя. Т.к. мы заинтересованы подобрать клиентам репетитором, и все свободные заказы сразу же публикуем на сайте.

Тетяна К.

Опубліковано 327 днів тому

Сервіс дуже хороший, багато учнів, однак робота менеджерів засмучує. Довго відповідають, доводиться чекати 2-3 дня на відповідь, а інколи і тиждень. Також дуже б хотілось оплачувати комісію через один місяць роботи з учнем, щоб зрозуміти, чи йому все подобається і надалі братиме уроки, чи ні ( інколи оплачуєш комісію, а учневі пізніше не підходить формат роботи з викладачем )

Відповідь компанії

Тетяно, дякуємо за коментар. Ми працюємо над тим, щоб покращити сервіс і викладачі максимально швидко отримували відповідь. Затримка може бути у вихідні. Якщо ж вам доведеться очікувати у робочі дні - повідомте ст.менеджеру на [email protected] і ми вирішимо питання. Що стосується раптового припинення занять, то ви завжди можете звернутись до менеджерів і вони повернуть частину коштів :-)

Наталя

Опубліковано 328 днів тому

Не допомогли нічим, закривають заявки.

Відповідь компанії

Наталіє, ми робили декілька спроб зв*язатись з вами, щоб уточнити ваше замовлення. Та, на жаль, вони були безуспішні. Наш менеджер зателефонує вам ще раз.

Оксана І.

Опубліковано 329 днів тому

зареєстрована вже більше року і все подобається. Але робота деяких менеджерів псує, на жаль, задоволення від співпраці.

Відповідь компанії

Дякуємо за зворотній зв*язок. Оксано, у ваших заявках ми не побачили непорозумінь із нашими працівниками, щоб прийняти необхідні міри. Якщо ж у вас є конкретні скарги чи пропозиції щодо нашої роботи, зокрема менеджерів, будемо очікувати їх на пошті [email protected] , щоб співпраця з нами була на найвищому рівні!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати