Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 42

Поточна оцінка 4.64 від 559 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Майя Т.

Опубліковано 412 днi тому

Хочу подякувати менеджерам за чудову роботу. Завдяки вам у мене завжди є учні) Вам успішного процвітання та високих рейтингів.

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук та за тривалу активну співпрацю!

Оленка В.

Опубліковано 413 днi тому

Яна Маковяк має хороший підхід до дитини , викладанням задоволена .

Відповідь компанії

Оленко, раді, що викладач вам сподобався! Успіхів у вивченні англійської :-)

Юрій Л.

Опубліковано 415 днів тому

Чудовий репетитор, допомогла за кілька днів мені підготуватись до екзамену на відмінно!

Відповідь компанії

Раді, що викладач вам сподобався і є видимий результат роботи! Звертайтеся до нас ще за іншими репетиторами:-)

Вікторія С.

Опубліковано 419 днів тому

Дуже зручний сайт для роботи!

Відповідь компанії

Вікторіє, дякуємо за відгук! Будемо старатись покращувати його і в майбутньому.

Галина Ш.

Опубліковано 419 днів тому

Очень хороший сайт, поставила бы 5 звёзд, но есть один минус, менеджеры не собирают отзывы о работе репетитора или очень долго это делают.

Відповідь компанії

Добрый день, Галина. Спасибо за ваш комментарий! Отзывы сейчас клиенты пишут самостоятельно. Через месяц после занятий они получают письмо с просьбой оставить отзыв. Если вам необходимо, можем отправить вам на почту описание этого функционала - как собрать отзывы о своей работе.

Ірина Л.

Опубліковано 419 днів тому

Я зарегистрирована на сайте почти два года. Хочется сказать большое спасибо менеджерам и всем создателям сайта. Всем очень довольна! Могу сказать одно-работа у меня появилась благодаря именно Вашему сайту. Сейчас все ученики ищут репетитора через интернет, а не через газеты. Ещё раз большое спасибо Вашей компании за то, что я чувствую себя востребованной как преподаватель.

Відповідь компанії

Ирина, спасибо за доверие к нашему ресурсу! Также рады продолжительному сотрудничеству с вами! Побольше вам благодарных и талантливых учеников.

Кристина

Опубліковано 420 днів тому

Добрый день,хотела оставить отзыв об этой компании. Искала репетитора,с английского языка,обратилась сюда и не пожалела. Очень быстро сработали и нашли мне репетитора.Я рада что встретила Коваленко Екатерину. Это не только профессионал своего дела,но и человек с большой буквы.Спасибо Вам за нее!)

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв!

Олена Харків

Опубліковано 423 днi тому

Репетитор Вашого сайту спочатку погодилась співпрацювати з нами, а через неділю відмовилася від занять. Таким чином, ми згаяли більше неділі дорогоцінного часу. В подальшому вам слід вилучати з реєстру репетиторів, які не виправдовують очікувань клієнтів внаслідок зайнятості або неналежного ставлення до учбового процесу. Дякую

Відповідь компанії

Доброго дня, Олено! Дякуємо за зворотний зв*язок. Дуже прикро, що сталась така ситуація. Але ми не можемо повпливати на те, що у викладачів виникають якісь справи чи змінюються життєві обставини. Наш менеджер зателефонує вам і допоможе і виборі іншого репетитора. Перепрошуємо за незручності.

Володимир Д.

Опубліковано 424 днi тому

В цілому добрий сайт. Але мають місце й прикрі випадки. Скажімо, отримую у четвер повідомлення на про потенційного учня, обираю, отримую, надсилаю смс на номер телефону учня. Аналогічного змісту лист надсилаю на е-мейл учня (того ж четверга); пишу учневі у чат, менеджерові. Втрачена заявка, -2 бали, знижений рейтинг. Це показує, на скільки більше сайт влаштований під клієнтів, аніж викладачів. А в цілому дякую адміністрації та менеджерам сайту за потрібну і продуктивну роботу :)

Відповідь компанії

Доброго дня, Володимир. Уточніть, будь ласка, ваше зауваження: в чому зв*язок між отриманим замовленням і -2 балами на пошту старшого менеджера [email protected] Дякуємо за співпрацю!

Максим

Опубліковано 427 днів тому

Класний сайт :-)

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук :-)

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати