Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 45

Поточна оцінка 4.64 від 559 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Вікторія Р.

Опубліковано 450 днів тому

Не можу отримати заявку вже 3-й день. Менеджери не беруть до уваги, не працюють, чи що? На сайті більше 70 заявок, хоча б дали знати що заявка недійсна, бо сидиш і чекаєш.

Відповідь компанії

Доброго дня, Вікторіє. Якщо ви відгукнулись на замовлення і підходите на нього, ви будете обов*язково призначені на заявку :) Якщо ж замовлення ви не отримали, значить клієнт відмінив його або ви не підходите на нього (враховується район, рівень, досвід викладання чи інші побажання клієнта).

Тетяна Б.

Опубліковано 451 день тому

Есть плюсы и минусы: 1) не всегда менеджеры отвечают оперативно и исправляют ошибки 2) нет возможности оспорить оплату, если ученик отказывается через 3-5 занятий 3)не оперативная рассылка потенциальных заявок (пришло сообщение на гмайл,захожу,а заявка у другого преподавателя и это за 5-7 секунд?!) 4)из плюсов разве что напоминание,о том, что необходимо связаться с учеником 5)и еще один нюанс, когда будет более-менее конкретное месторасположение ? Нереально выстроить график с такими разбросами

Відповідь компанії

Татьяна, спасибо за комментарий. 1) менеджеры отвечают в течение рабочего дня, исключения могут составлять выходные. 2) если у вас обрываются занятия, вы всегда можете обратиться к менеджеру и он сделает возврат средств, это предусмотрено в договоре. 3) потенциальные заказы рассылаются всем подходящим репетиторам одновременно, а не по одному. Кто-то успевает откликнуться быстрее. 5) уточните, что вы имеете в виду под "конкретное месторасположение"? Можно на почту [email protected]

Liubov

Опубліковано 452 днi тому

В общем довольна работой менеджеров и компании. Менеджеры всегда найдут выход с моей ситуации. Оперативно в принципе реагируют. Можно всегда договорится. Хотя есть и маленькие минусы. Но в общем оценю работу на отлично как клиент и как преподаватель! Хороших и успешных нам заказов, а также процветания!:)

Відповідь компанії

Спасибо за ваш отзыв! Будем стараться :)

Марія Б.

Опубліковано 462 днi тому

Я репетитор. в принципі сайт досить чіткий, проте є один великий мінус, який я спостерігала вже не раз. через те, що оператори тягнуть зі зміною даних (оплата за годину, частота занять) у мене вже 4 рази була заборгованість, яка мені знімає ж бали

Відповідь компанії

Маріє, дякуємо за ваш коментар. Менеджери вносять зміни протягом робочого дня. Затримка може бути лише у вихідні. Якщо ж вам довелось очікувати більше, повідомте про це на пошту ст.менеджера [email protected] . Після оплати заборгованість зникає, ваш рейтинг відновлюється, а також додаються нові бали. Успіхів у роботі!

Наталия

Опубліковано 463 днi тому

Отвечают и назначают очень быстро. Но проверка компетенции преподавателей лежит только на плечах соискателя. Некоторые объявления и графики репетиторов не соответствуют действительности! Не обновляются данные.

Відповідь компанії

Наталя, доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Ми, як сервіс, який зв'язує між собою репетиторів і клієнтів, стараємось максимально стимулювати викладачів, щоб вони постійно оновлювали, актуалізовували власні дані (графік, дипломи, райони виїзду), але це не завжди можливо, оскільки це більше формат рекомендацій. Також ми докладаємо всіх зусиль, щоб якісно перевіряти і оцінювати профілі репетиторів і відображати це в рейтингах і відгуках. Наша система налічує біля сотні параметрів оцінювання, але і вона не завжди ідеальна, оскільки завжди присутній людський фактор, як і в усіх решти сервісів пошуку виконавців. Ми завжди відкриті на 200% і готові допомогти з пошуком іншого викладача, або отримати ваші зауваження в більш детальному форматі, щоб на їх основі покращити наші алгоритми. Ще раз дякуємо за відгук і хорошого дня!)

Рімма Б.

Опубліковано 465 днів тому

Оператор не завжди читає бажаний район учня, в зв’язку з чим дають учнів, з іншого кінця міста, до якого нічим добратись, ні мені, ні учневі

Відповідь компанії

Ріммо, дякуємо за коментар. Оператор орієнтується на ту інформацію, в тому числі райони, які учні вказують самостійно при подачі заявок.

Рита Б.

Опубліковано 465 днів тому

Не даєте заняття по скайпу!!!

Відповідь компанії

Доброго дня, Рито. Менеджери ведуть розподіл заявок лише в крайніх випадках. Замовники (учні) самостійно обирають для себе викладачів на сайті і заповнююють на них заявки.

Альона Ш.

Опубліковано 468 днів тому

Очень рада с вами сотрудничать, спасибо за внимание и заботу о клиентах и за оперативность. С новым годом и хороших клиентов и учеников в новом году!

Відповідь компанії

Алена Андреевна, спасибо за долгосрочное сотрудничество и пожелания! Успехов и благополучия в грядущем 2019 году!)

Катерина П.

Опубліковано 468 днів тому

Вважаю нечесним оцінювати репетиторів згідно з новими правилами постфактум.Раз на те вже пішло,що ви застосовуєте нові правила до минулого,було б логічно,нове правило про оплату за 12-бальну статтю до блогу застосувати до тих репетиторів,які вже мають такі статті,і оплатити їм це.Інакше виходить,що політика компанії вибіркова,раз ви застосовуєте правила вигідні ВАМ,коли ви цього захочете.На майбутнє,було б добре,якби ВСІ наступні правила набували чинності з певної МАЙБУТНЬОЇ дати,а не минулої.

Відповідь компанії

Катерино, дякуємо за ваш коментар. Нові критерії рейтингу ніяк не вплинули на вже зароблені бали викладачами - вони нічого не втратили (бали за оплати, відгуки, блоги, заповненість анкети залишились, не були і не будуть зменшеними). Нові критерії були додані з 15.11.18 - додались бали за відеопрезентацію, графік, швидкість відповідей на заявки. Попередні напрацювання викладачів ніхто не виключав і не перераховував. Політика компанії не є вибіркою - всі оновлення вступають в силу в день змін і не впливають на попередні напрацювання наших репетиторів.

Валентина Г.

Опубліковано 470 днів тому

Сайтом задоволена,але нема зворотнього звязку,іноді по 2 дні дзвоню,ніхто трубку не бере,потім,коли в мене урок дзвоните.Дуже доречно б було виходити на звязок тому менеджеру,хто працює з моєю заявкою.

Відповідь компанії

Доброго дня! Якщо у вас є активна заявка, ви завжди можете написати в чат менеджеру. За кожною заявкою закріплений конкретний менеджер, який і допоможе вирішити вам поточні питання.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати