Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 47

Поточна оцінка 4.64 від 559 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Оксана Н.

Опубліковано 484 днi тому

Сайт хороший. Мне нравится, что в своем кабинете могу видеть заявки своего города и сделать свой выбор и без менеджера. У меня большая просьба, указывайте хотя бы примерный адрес ученика. Мое решение брать или не брать ученика всегда 100% связано с местом проживания. Эта информация облегчит и работу компании , и мой выбор, и решение ученика о сотрудничестве.

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв! Ученики заполняют заявки выбирают район из списка. При возможности менеджер старается уточнить адрес более точно. Но мы обязательно обратим на это внимание!

Людмила Л.

Опубліковано 485 днів тому

Дуже зручний сайт! Дякую менеджерам за оперативне реагування на мої запитання! Бажаю Вашій компаніїї успіхів у вашій шляхетній праці!

Відповідь компанії

Людмило Сергіївно, дякуємо за зворотній зв*язок! раді співпраці з вами

Лілія Х.

Опубліковано 486 днів тому

Чудовий сайт як для репетиторів так і для студентів. Менеджери відповідали стосовно учнів та викладачів. Платформа проста в використанні, а працівникі завжди реагують вчасно і стараються допомогти! Успіхів вам у роботі! Гарних репетиторів та багато студентів!

Відповідь компанії

Ліліє, дякуємо за такий відгук! Раді співпрацювати з вами вже протягом трьох років :-) Вам теж бажаємо успіхів і гарних студентів!

Інна С.

Опубліковано 488 днів тому

З BUKI я знайома вже 4 місяця,працюю з задоволенням!!!Менеджери дуже швидко мені відповідають та допомогають порадами,як краще домовитись в складній ситуації.Мені приємно працювати в такій дружній команді.Бажаю всім натхнення,успіхів та любові!!!

Відповідь компанії

Інно Костянтинівно, дякуємо за високу оцінку! З вами теж приємно працювати!

Анастасія В.

Опубліковано 490 днів тому

+ Сайт очень прост в использовании; +Здесь действительно можно найти реальных учеников, а не только обещания; +Удобная система оплаты. -Ужасная работа менеджеров, долго отвечают ( суток 3е) и очень невнимательны; -Большинство заявок не доходят до преподавателя; - неудобно,что необходимо связаться с учеником через 15 минут после поступления заявки. Преподаватель может быть на уроке или просто занят. !5 мин.-очень мало,необходимо хотя бы 2 часа.

Відповідь компанії

Спасибо за комментарий, в котором вы упомянули наши преимущества. Менеджеры отвечают в течение рабочего дня, задержка может быть у выходные. Если же вам пришлось ожидать - сообщите ст.менеджеру на [email protected] и он решит вопрос. Мы только рекомендуем связываться с учениками сразу же после получения заказа. А будет это через 15 мин или 2 часа - прерогатива преподавателя. Просим также уточнить, что вы имели в виду, что заказ не доходит до преподавателя. Т.к. мы заинтересованы подобрать клиентам репетитором, и все свободные заказы сразу же публикуем на сайте.

Тетяна К.

Опубліковано 493 днi тому

Сервіс дуже хороший, багато учнів, однак робота менеджерів засмучує. Довго відповідають, доводиться чекати 2-3 дня на відповідь, а інколи і тиждень. Також дуже б хотілось оплачувати комісію через один місяць роботи з учнем, щоб зрозуміти, чи йому все подобається і надалі братиме уроки, чи ні ( інколи оплачуєш комісію, а учневі пізніше не підходить формат роботи з викладачем )

Відповідь компанії

Тетяно, дякуємо за коментар. Ми працюємо над тим, щоб покращити сервіс і викладачі максимально швидко отримували відповідь. Затримка може бути у вихідні. Якщо ж вам доведеться очікувати у робочі дні - повідомте ст.менеджеру на [email protected] і ми вирішимо питання. Що стосується раптового припинення занять, то ви завжди можете звернутись до менеджерів і вони повернуть частину коштів :-)

Наталя

Опубліковано 493 днi тому

Не допомогли нічим, закривають заявки.

Відповідь компанії

Наталіє, ми робили декілька спроб зв*язатись з вами, щоб уточнити ваше замовлення. Та, на жаль, вони були безуспішні. Наш менеджер зателефонує вам ще раз.

Оксана І.

Опубліковано 494 днi тому

зареєстрована вже більше року і все подобається. Але робота деяких менеджерів псує, на жаль, задоволення від співпраці.

Відповідь компанії

Дякуємо за зворотній зв*язок. Оксано, у ваших заявках ми не побачили непорозумінь із нашими працівниками, щоб прийняти необхідні міри. Якщо ж у вас є конкретні скарги чи пропозиції щодо нашої роботи, зокрема менеджерів, будемо очікувати їх на пошті [email protected] , щоб співпраця з нами була на найвищому рівні!

Михаил Г.

Опубліковано 495 днів тому

Зарегистрирован на сайте как репетитор больше года. От сотрудничества с сайтом только положительные впечатления. Менеджеры сайта очень внимательны, всегда вовремя сообщают о появлении нового заказчика. доброжелательны, охотно откликаются на все вопросы. У меня ни разу не возникало проблем. Благодаря сайту имею хороших учеников. Спасибо за вашу работу!

Відповідь компанії

Михаил Евгеньевич, спасибо за положительной отзыв! С вами также приятно сотрудничать - ученики дают замечательные отзывы о ваших уроках, и вы теперь размещаете публикации в блоге. Успехов вам и спасибо, что выбрали нас!

Оксана Ю.

Опубліковано 496 днів тому

Дякую за співпрацю!

Відповідь компанії

Навзаєм! Дякуємо, що обрали співпрацю з нами.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати