Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Чугуїв - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Аліна Ж.

250грн/год

5відгуки: 15

МатематикаФізикаЕкономіка

Освіта: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

Досвід: більше 10 років

Репетитор з математики, фізики та економіки. У 2012 з відзнакою закінчила фізико-технічний факультет ХНУ імені В.Н. Каразіна. У 2014 з відзнакою закінчила ХНУ імені В.Н. Каразіна за спеціальністю фінанси. Працюю в ННЦ Харківський фізико-технічний інститут (молодший науковий співробітник). Аспірантка за фахом «Фізика ядра, елементарних частинок...

5відгуки: 15

250грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

ФізикаАстрономія

Освіта: Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ

Досвід: менше 1 року

Досвід роботи з учнями менше року, заміняв викладачів в школі. Мої досягнення: Участь в конкурсі NASA, створив найбільш перспективну технологію, яка дозволяє дозувати потоки нейтронів, протонів і електронів, виробляти перетворення готового атома і трансформувати його в атом іншої речовини. Перша в с...

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Хімія

Освіта: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (НТУ ХПІ)

Досвід: більше 2 років

Основний профіль уроків: неорганічна хімія. Надаю допомогу в написані рефератів, конкурсних, курсових, дипломних робіт. Мої уроки націлені на допомогу учням зрозуміти що таке власне хімія та для чого вона взагалі потрібна. Основна мета уроків: зацікавити учня даним предметом.

120грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Гра на гітаріЛогопед

Освіта: Донбаський державний педагогічний університет (ДДПУ)

Досвід: більше 10 років

Логопед. Дефектолог. Олігофренопедагог. Спеціальний психолог. Музичний диплом Заняття для дітей з особливостями розвитку (РАС, СДУГ, ЗПР, ММД і ін). -Логопед (запуск мови, постановка звуків) -Дефектолог (заняття з дітьми з затримкою в розвитку і пр.діагнозамі) -Сенсорний ІНТЕГРАЦІЯ (робота з вестибулярним апаратом, тактильної, зорової, аудиальной і ін. Системами). -Підготовк...

300грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

ЖивописМалювання

Освіта: Харківська державна академія дизайну і мистецтв (ХДАДМ)

Досвід: більше 5 років

Мені 26 і я художник. Люблю створювати прекрасне і бачити красу в усьому. У мистецькій сфері більше 10 років. Все починалося з рєпінських школи в місті Чугуїв, звідки і сам знаменитий художник І. Е Рєпін. Потім навчалася в Коледжі та вступила до Академії. Навчалася в майстерні художників Кофтуна В. І. та Вінтаєва Ю. Н. Брала участь в годоскіх виставках, а так само в Союзі...

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 5 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Математика
  • Фізика
  • Хімія
  • Живопис
  • Малювання
  • Гра на гітарі
  • Астрономія
  • Економіка
  • Логопед

Репетитори, Чугуїв - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Чугуєві. Ваш репетитор Чугуїв - всі райони міста.

Репетитори Чугуїв - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Чугуїв на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Чугуїв

🥇 Репетитор Чугуїв - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Чугуїв, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Чугуєві?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 5 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Чугуїв для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".