Гра на фортепіано Репетитор для дітей Івано-Франківськ - найкращі викладачі на сайті BUKI

Предмет

Гра на фортепіано
Місто
Репетитор пройшов особисту співбесіду зі співробітником BUKI та підтвердив наявність освіти, досвіду та рівня кваліфікації
Рівень підготовки
Репетитор Вікторія Ярош  - BUKI

Вікторія Ярош

5.0 (відгуків: 13)
Гра на фортепіано

Освіта: Львівська національна музична академія ім. Лисенка (ЛНМА)

Досвід: більше 10 років

Вільні години для запису на заняття фортепіано: П'ятниця 14 год ; 19 год Середа 13 год ; 19 год Субота 14 год ; 15 год Понеділок 19 год Вівторок 11:30 Четвер 12 год Відкритий набір на індивідуальні заняття , дуетні та ансамблеві

300 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Репетитор Ольга Бабула - BUKI

Ольга Бабула

5.0 (відгуків: 10)
Гра на фортепіано

Освіта: Івано-Франківське музичне училище ім. Д.Січинського

Досвід: більше 20 років

Креативні уроки гри на фортепіано, як для початківців, так і для вдосконалення та розвитку майстерності грі на фортепіано. Досвід дає можливість знайти підхід до кожного учня та прищепити йому любов до музики.

300 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Репетитор Галина Лоїк - BUKI

Галина Лоїк

5.0 (відгуків: 7)
Гра на фортепіано

Освіта: Ніжинський державний університет ім. Гоголя (НДУ)

Досвід: більше 20 років

Професійний викладач з досвідом роботи 38 років. Навчаю гри на фортепіано різні вікові групи дітей та початківців. Окрім гри на інструменті з радістю допоможу з елементарною теорією музики (сольфеджіо) - офлайн і онлайн. Дослухаюсь до вподобань учнів, щодо вибору репертуару, стилів та жанрів музики. Я визначу Ваш рівень підготовки та запропоную Вам індивідуальну програму, виходячи з Ваших цілей та уподобань. Врахую Ваші побажання щодо розкладу занять.

300 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Репетитор Вікторія Котовська - BUKI

Вікторія Котовська

5.0 (відгуків: 2)
Гра на фортепіано

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 5 років

На заняттях з гри на фортепіано я поєднюю елементи імпровізації, ритміка та розвиваю мізичний слух у дитини. А також знання музичної грамотності дитині підготує дитину до розуміння побудови музики в Україні та в цілому світі. На заняттях дитині буде не тільки пізнавально але і цікаво.

500 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Репетитор Марія Фелик - BUKI

Марія Фелик

5.0 (відгуків: 1)
Гра на фортепіано

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 5 років

Репетитор з різних предметів,новітні методики та підходи до учнів. Закінчила Педагогічний коледж та університет,закінчила міжнародні курси психології. Звертайтеся, доступні ціни, якісний підхід, новітня система. Люблю дітей, пояснюю все доступно та цікаво. Буду рада допомогти вашим дітям та стати для них другом. Вже після перших занять будуть помітні здобутки та рівні, кращі оцінки у навчанні, розмовний рівень.

300 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Гра на фортепіано

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 10 років

Викладаю фортепіано дітям і дорослим незалежно від рівня підготовки. Підбираю індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи його цілі, темп навчання та інтереси. На моїх уроках панує доброзичлива атмосфера, а навчання поєднує професійну базу, сучасні методики та практичний результат.

600 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Гра на фортепіано

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 20 років

Мій стаж роботи у професійному музичному мистецтві понад 25 років. Граю на баяні, акордеоні, фортепіано, домрі, диригент оркестру народних інструментів, регент церковного хору. Люблю музичне мистецтво і передаю це почуття своїм вихованцям Окрім дипломів університету, кандидата наук, маю диплом Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського, де зазначено мої кваліфікації: викладач баяна, диригент оркестру, артист ансамблю та оркестру. Мої вихованці-студенти є лауреатами багатьох всеукраїнських та міжнародних к...

300 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Гра на фортепіано

Освіта: Львівська національна музична академія ім. Лисенка (ЛНМА)

Досвід: більше 5 років

Якщо ви зацікавлені у навчанні то я з радістю буду вас навчати 🙌 Маю підвищення кваліфікації , якщо потрібна більш детальна інформація - пишіть )

450 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Гра на фортепіано

Освіта: Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА)

Досвід: більше 5 років

Спеціаліст у сфері музично-теоретичних предметів, навчаю сольфеджіо, муз.грамоту, муз.літературу, мистецтво, ритміку у Івано-Франківській ДМШ №1. Викладала педагогічну практику сольфеджіо та музичної літератури при музичному коледжі. Прагну розвинути у своїх учнів легкість розуміння музики, відкритість висловлення, кайфування від процесу навчання:) Маю досвід роботи як з дітками після дитсадка, так і зі студентами ВНЗ. Для навчання підбирається різноманітний матеріал, особливий підхід до ваших потреб та ретельність. Звичайно є фортепіано. Все, що потрібно від вас - бажання навчатись!) Маю також досвід роботи з предметами «групи продовженого д...

500 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Гра на фортепіано

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 10 років

Професійно викладаю фортепіано, працюю з учнями різного віку та рівня підготовки. Розвиваю технічні навички, музичний слух, ритм, артистичність і творче мислення учнів. Особливу увагу приділяю індивідуальному підходу, підбору репертуару та підготовці до концертів, конкурсів і відкритих уроків. Також працюю з фортепіанними ансамблями та формую навички ансамблевого музикування.

500 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Фото репетитора може бути оброблене ШІ

Гра на фортепіано

Освіта: Талліннська консерваторія

Досвід: більше 20 років

Для мене кожна дитина — це унікальна особистість. Я не працюю за шаблонами. Моє головне завдання — почути дитину, зрозуміти її темп, характер, інтереси та допомогти розкрити її внутрішній потенціал через любов до музики.

350 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Гра на фортепіано

Освіта: Навчально-науковий інститут мистецтв, Івано-Франківський фаховий музичний коледж імені Дениса Січинського

Досвід: більше 1 року

Вітаю, любителі музики! Мене звати Анастасія ! Якщо Ви бажаєте навчитись грати улюблені твори на скрипці і фортепіано, тоді я з радістю допоможу Вам у цьому!.Проводжу індивідуальні заняття для дітей та дорослих Знайду підхід до кожного учня! У роботі використовую різні сучасні методики. Працюю в Івано-Франківській обласній філармонії на посаді артистки оркестру! Маю значний досвід роботи з дітьми та молоддю. Готова ділитися своїм досвідом 🤗ЗАПРОШУЮ НА УРОКИ!Разом втілимо Ваші музичні мрії в реальність!

500 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Репетитор Юлія Губ'як  - BUKI

Юлія Губ'як

5.0 (відгуків: 19)
Гра на фортепіано

Освіта: Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ)

Досвід: більше 5 років

Викладач, репетитор з англійської та іспанської мов. Уроки гри на фортепіано. ✔ Допомога з домашнім завданням та покращення знань з англійської та іспанської мов. - Методика викладання підбирається індивідуально для учня. - Досвід роботи більше 5 років - Подача матеріалу в найбільш ефективних та креативних формах. - Цікаві та пізнавальні заняття з використанням сучасних методик!

500 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Репетитор Оксана Грицак - BUKI

Перевірений репетитор

Репетитор пройшов особисту співбесіду зі співробітником BUKI та підтвердив наявність освіти, досвіду та рівня кваліфікації.

Оксана Грицак

5.0 (відгуків: 5)
Гра на фортепіано

Освіта: Тернопільський мистецький фаховий коледж ім. Соломії Крушельницької, Терно́пільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка́

Досвід: більше 20 років

Викладаю вже більше 20 років, є викладачем вищої категорії. Це не тільки моя професія, але й улюблена справа. Окрім приватного репетиторства, викладаю у державній музичній школі. За свою практику мала учнів від 4 до 60 років, чим можу стверджувати, що в будь-якому віці можна почати навчатись, маючи всього одне бажання. Вже на першому уроці ви зіграєте зі мною якусь із улюблених мелодій. Навіть якщо до того ніколи не торкались клавіш фортепіано. За 60 хвилин уроку онлайн я даю багато корисної інформації. Більше практики - менше теорії. Вивчення нотної грамоти входить в курс занять. Серед моїх учнів - лауреати конку...

400 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Гра на фортепіано

Освіта: Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра

Досвід: менше 1 року

Я виросла в сім’ї музикантів, тому з дитинства оточена музикою. Граю на фортепіано вже понад 12 років і люблю ділитися своїм досвідом з учнями. Навчаюсь у Київській муніципальній академії музики імені Р. М. Глієра та постійно розвиваюсь як музикант. Проводжу індивідуальні заняття з фортепіано для початківців та тих, хто хоче вдосконалити свої навички. Для мене важливо, щоб навчання проходило легко, без стресу та в дружній атмосфері. На заняттях ми: • вивчаємо музичну грамоту (основу для самостійної гри та читання з листа) • розвиваємо слух і в...

250 грн/год

це безкоштовно

Детальніше

Знайдено 15 анкет репетиторів

Чому варто обрати уроки Гра на фортепіано з репетитором на BUKI

  • Перевірені репетитори

    Кожен репетитором проходить модерацію після реєстрації на платформі

  • 💼Реальний досвід викладання

    Наші репетитори провели понад 100 занять з Гра на фортепіано

  • 🔍Контроль якості навчання

    Аналізуємо зворотній зв'язок від учнів та комунікуємо з виконавцями для покращення сервісу

Гра на фортепіаноРепетитор для дітейІвано-Франківськ

Предмет

Рівень підготовки

Де ви хочете навчатися?

Онлайн

або

В учня

У репетитора

Оберіть район

Ціна за годину занять

Ціна від

Ціна до

OK
15020025030035040045050060070080090010001200140015001600170018002000250030003500

Спосіб сортування

Відгуки клієнтів про репетиторів

Галина Лоїк

Катерина про

Галина Лоїк

Понад місяць тому

Заняття проходили чудово, всім залишилися задоволені.

Вікторія Ярош

Оксана про

Вікторія Ярош

Понад місяць тому

Гарний викладач! Роботою задоволена!

Ольга Бабула

Юлія про

Ольга Бабула

Понад місяць тому

Безподобний викладач, одразу знайшла підхід до дитини. Вміє так подати інформацію, щоб дитині було цікаво займатись.

📢 В каталозі Гра на фортепіано Репетитор для дітей Івано-Франківськ - найкращі викладачі на сайті BUKI на BUKI 15 репетиторів. Ціна заняття від 250 до 600 грн, залежно від досвіду викладача, рівня підготовки та формату. Понад 60% учнів обирають заняття в діапазоні .

Поширені запитання про Репетитор Івано-Франківськ Гра на фортепіано

🥇 Як обрати репетитора Репетитор для дітей з Гра на фортепіано у місті Івано-Франківську?

У розділі Гра на фортепіано на рівні Репетитор для дітей у місті Івано-Франківськ представлено 15 викладачів. Щоб знайти викладача, який найкраще відповідає вашим потребам, звертайте увагу на ставку за годину, досвід, освіту, кількість відгуків та можливість безкоштовного пробного уроку — це зазначено під кнопкою "Зв"язатись з репетитором".

💰 Скільки коштують заняття з Репетитор для дітей з Гра на фортепіано у Івано-Франківську?

Ціна індивідуального заняття коливається від 250 до 500 грн за годину, залежно від досвіду репетитора, формату занять та складності матеріалу.

💻 Чи доступні онлайн-заняття з Репетитор для дітей з Гра на фортепіано у місті Івано-Франківськ?

Так, на BUKI ви можете знайти репетиторів, які проводять онлайн-уроки через Zoom або Google Meet. Онлайн-заняття часто гнучкіші, зручніші й іноді доступніші за ціною.

🌟 Який середній рейтинг репетиторів з Репетитор для дітей з Гра на фортепіано у місті Івано-Франківськ?

Середня оцінка викладачів у цьому розділі — 4.8 з 5 на основі реальних відгуків учнів. Кожен репетитор має відкритий профіль з рейтингом та коментарями.

👨‍🏫 Що робити, якщо обраний репетитор не підійшов?

BUKI — це сервіс із підтримкою. Якщо перше заняття не виправдає очікувань, залиште нову заявку — ми допоможемо підібрати іншого викладача.

🔎 Чому варто обрати саме платформу BUKI для занять з Гра на фортепіано у місті Івано-Франківськ?

На платформі BUKI вже понад 120 000 перевірених репетиторів. Ви можете обрати викладача за спеціалізацією, досвідом, відгуками та вартістю, а також пройти безкоштовний пробний урок. Платформа проста у використанні, зручною фільтрацією та швидким підбором викладача.