Репетитор Муровані Курилівці - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Англійська мова

Освіта: Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ)

Досвід: більше 10 років

Викладаю у цікавій та доступній формі дітям шкільного та молодшого віку, використовую сучасні методи, враховую вікові особливості дітей та розвиваю комунікативні навики. Використовую комунікативний та безпосередньо прямий метод, особливо ігровий. Навчаючи, створюю позитивний настрій до вивчення мови. Для мене важливі вікові особливості діток та чіткість, лаконічність викладу матеріалу.

220 грн/год

це безкоштовно

Репетитори в Мурованих Курилівцях - основна інформація

✅ Кількість репетиторів:2
✅ Середня ціна:100 грн/год
✅ Середній рейтинг:4.2
✅ Заняття по скайпу/онлайн:

Так

✅ Середній досвід репетиторів:більше 10 років
✅ Графік роботи репетиторів:Пн-Нд, 8:00 - 21:00
Гра на фортепіано

Освіта: Вінницьке музичне училище ім.Н.Леонтовіча

Досвід: більше 20 років

Мені 50 років. 30 років пропрацювала в одній музичній школі. Дуже люблю працювати з дітьми і радію їхнім успіхам У 1989 році закінчила музичне училище. Почала свою роботу викладачем і працювала ще концертмейстером. У своїй роботі використовую як класичну методику (для діток 7 і старше) так і нові методики Ірини Мінц, Н.Лемешкіной (для діток від 3 років). Навчання і гра нероздільні у нашій роботі.

100 грн/год

це безкоштовно

Знайдено 2 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Середня вартість занять в місті Муровані Курилівці - 100 грн/год

Вартість занять з репетитором в місті Муровані Курилівці по предметам

ПредметЦіна
Англійська мова120 грн/год
Гра на фортепіано100 грн/год
Репетитори міста Муровані Курилівці - анкети та рейтинг репетиторів. Безкоштовний підбір репетитора у Мурованих Курилівцях.

Часто задавані питання про Репетитор Муровані Курилівці

🥇 Репетитор в місті Муровані Курилівці - як правильно обрати?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 2 репетиторів, які викладають більш ніж 2 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора. Щоб обрати найбільш оптимального репетитора в місті Муровані Курилівці, рекомендуємо обрати предмет який вас цікавить. Звернути увагу на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту. Читайте більше на BUKI

💰 Яка ціна уроку з репетитором в місті Муровані Курилівці?

Точна ціна за урок з репетитором залежить від предмету вивчення. На платформі БУКІ в місті Муровані Курилівці, серед всіх предметів, ціна на заняття від 100 грн до 220 грн за годину. Читайте більше на BUKI
;