Віталіна О.
Репетитор для студентів рівня C1-C2
Репетитор для студентів рівня C1-C2
Деталі про досвід викладання:
Акцентую увагу на чотирьох аспектах у вивченні мови: говоріння, сприйняття мови на слух, граматика, письмова мова. Під час занять слухаємо автентичні англійські тексти! Обговорюємо почуте, що дає змогу натренувати розмовні навички студента!
Закінчила у 2016 році Київський національний лінгвістичний університет (ступінь – фахівець). Проводжу заняття в Zoom та Google Meet зі студентами рівня upper-intermediate/advanced. Застосовую у роботі всі переваги Інтернету, сучасні методи та технології. Займаюся з дорослими (віком від 18 років). Ціль – мотивувати до вивчення англійської мови та підвищити рівень мовних навичок студента. У процесі навчання даю багато матеріалів з підручників відомих іноземних видавництв Cambridge, Oxford, Pearson ("Speak out", "Headway", "Enterprise", "English File"). У процесі навчання обов'язково спонукаю студента до усної розмови. Гарантую цікаві теми та обговорення на своїх уроках! 😉 Керуюся (при цьому) чудовими матеріалами підручників "Keynote", які є надзвичайно прогресивними, особливо в частині 'Ted Talks' і т.д. Більше того, активно використовую інтернет-ресурси. Акцентую увагу на граматиці та лексиці. Граматику згадала не випадково, бо вважаю її важливою для ґрунтовного вивчення мови, якщо студент ставиться до цього процесу серйозно. Будь ласка, звертайтесь – буду дуже рада допомогти! Моя головна вимога до учня – серйозне ставлення до вивчення англійської мови. Це, у свою чергу, має на увазі бажання студента докладати своїх власних зусиль. Мотивація самого студента для мене теж дуже важлива (!)
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
22 відгуків про Віталіна О.
2
0
3
1
4
0
4+
0
5
8
5+
13
3
Математика, Англійська мова, 7-9-й класи, Рівень B1-B2 (Intermediate)
3
Відповідь:
Хочу нагадати, що про те, щоб Ви мене комусь рекомендували, вас ніхто НЕ ПРОСИВ. Я НЕЗАЛЕЖНИЙ викладач, який співпрацює з ресурсами щодо надання репетиторських послуг. Оплачую комісію за кожного студента + різні податки як фізична особа. Вибір саме такого способу діяльності мною цілком усвідомлений, тому що я розумію, що Іноді доведеться мати справу і не з цілком адекватними людьми. І можливість відмовитися від надання послуги в момент, коли мене не влаштовуватиме 'друга сторона'-ДУЖЕ важлива. Даний клієнт не особливо церемониться з вашим особистим часом. Якщо візьметеся за роботу з Мариною, то будьте готові до того, що мама підлітка порушуватиме Ваші межі: повідомлення пізно ввечері; прохання допомогти дитині тоді, коли Ви працюєте з іншими клієнтами. Люди, які ХОТІЛИ здобути знання, отримали від мене все в повному обсязі. Це радує, тому що був зроблений часом непростий шлях.
5+
Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate)
5+
5+
Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)
5+
5+
Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)
5+
5+
Англійська мова, 5-6-й класи
5+
5+
Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
5+
5
Англійська мова, Розмовна мова
5
5
Англійська мова, Репетитор для початківців
5
5+
Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)
5+
5+
Англійська мова, Репетитор для початківців
5+
5+
Англійська мова, 7-9-й класи
5+
5
Англійська мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців
5
5+
Англійська мова, Молодші класи 1-4, Репетитор для початківців
5+
5
Англійська мова, Молодші класи 1-4
5
5
Англійська мова, Молодші класи 1-4
5
5
Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
5
5
Англійська мова, Молодші класи 1-4
5
5+
Англійська мова, Молодші класи 1-4
5+
5
Англійська мова, Репетитор для початківців
5
5+
Англійська мова, Репетитор для початківців
5+
5+
Англійська мова, Молодші класи 1-4
5+
5+
Англійська мова, Молодші класи 1-4
5+