Перевірений репетитор
Федяй Юрій
Працюю у Харківській гімназії вчителем історії України, всесвітньої історії та правознавства з 2017 р. Займаюсь підготовкою до ЗНО 10 років.
Перевірений репетитор
На особистій співбесіді підтверджено:
Наявність документів про освіту
Наявність досвіду та необхідних навичок
Ефективність роботи
Працюю у Харківській гімназії вчителем історії України, всесвітньої історії та правознавства з 2017 р. Займаюсь підготовкою до ЗНО 10 років.
На особистій співбесіді підтверджено:
Деталі про досвід викладання:
Мій курс підготовки до НМТ допоможе вам повторити учбовий матеріал попередніх років, полегшить вивчення нового матеріалу, навчить працювати з тестовими завданнями. Працюємо відповідно до вимог Програми НМТ з історії України відповідно до тестових завдань (знайомимося з формою, часом виконання та структурою тестів). На заняттях використовую мультимедійні презентації, відео, портрети історичних осіб, історичні карти. Після вивчення нової теми працюємо з тренувальними тестами
Харків
Маю диплом магістра зі спеціальності "Історія та археологія" ХНУ ім. В.М. Каразіна.
Тривалість заняття – 1-1,5 години. Мова викладання – українська. Готую до ЗНО за індивідуальним планом. Заняття проходитимуть 1-3 рази на тиждень.
Мій курс підготовки до ЄДІ допоможе вам повторити навчальний матеріал попередніх років, полегшить вивчення нового матеріалу, навчить працювати із тестовими завданнями. Працюємо відповідно до вимог Програми ЗНО з історії України та відповідно до тестових завдань (знайомимося з формою, часом виконання та структурою тестів). На заняттях використовую мультимедійні презентації, відео, портрети історичних осіб, історичні карти та ін. Після вивчення нової теми працюємо з тренувальними тестами.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
3 відгуків про Федяй Юрій
2
0
3
0
4
0
4+
0
5
0
5+
3
5+
Історія України, Підготовка до НМТ (ЗНО)
5+
5+
Історія України, Підготовка до НМТ (ЗНО)
5+
5+
Історія України, Підготовка до НМТ (ЗНО)
5+