Як підвищити свій професійний рівень?

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Підвищення рівня вчителя має тісний зв'язок із покращенням успішності учнів, тому виникає потреба залучення до цієї сфери діяльності більш талановитих викладачів. Професіоналізм виражається у тому, як ви одягаєтесь, у вашому ставленні до роботи і своїх «клієнтів», у впевненості, відповідній поведінці, вдалому використанні новинок у техніці та методах викладання, яке потребує певного експерименту зі студентами для дослідження (не)ефективного впливу на них.

Пропоную такі поради для вдосконалення професійного рівня вчителя:

1. Усвідомте важливість вашої роботи.


2. Беріть до уваги багатогранність викладання. Як вчитель ви не можете вважати, що знаєте достатньо для того, щоб виступати перед повною аудиторією студентів. Для ефективного викладання ви потребуєте збільшення досвіду і знань у різних галузях, щоб бути готовим відповісти на питання учнів. До того ж, учителі повинні бути ефективними комунікаторами, соціальними організаторами і консультантами, здатними вирішувати ряд проблем.


3. Використовуйте підтримку наукових досліджень. Так, більш висококваліфіковані викладачі надають своїм учням ряд переваг, таких як: більші шанси вступу в університет або коледж, менша вірогідність підліткової вагітності, можливість заробляти більше грошей та ін.

4. Беріть участь у педагогічній діяльності в цілому. Будучи вчителем, пам’ятайте, що ви не єдина людина, яка формує свідомість учнів. Таким чином, важливо бути учасником освітнього товариства. Шукайте способи співпраці із колегами для створення сприятливого й успішного навчального середовища, визначайте можливості безперервної освіти. Для вас доступні конференції, семінари, курси, консультації, вебінари тощо. Бути командним гравцем – важлива і водночас нелегка справа. Вам треба бути готовим прислухатись до думки інших людей, враховувати їх досвід та ідеї, приймати або мати сміливість відхилити їх.

До речі, важливо використовувати творчість у своїй роботі. Неможливо передати «любов» і енергію до предмету студентам, самостійно не маючи відповідного почуття. Так звана пристрасть до певної дисципліни призведе до активної кооперації, залучення вчителів та учнів до єдиної стихії. Активні методи вивчення слід ширше використовувати у старшій та середній школі, адже доросліші учні мають більше досвіду та фантазії.

Не слід оминати увагою важливість особистого спілкування зі студентами. Побудова хороших відносин із учнями потребує достатньо часу, але виправдовує себе, адже допомагає сформувати взаємну повагу, що впливає на дисципліну та загальну ефективність занять.

Нарешті, соціальні мережі – важлива ланка у спілкуванні між тими, хто навчається, і тими, хто навчає. Звичайно, вони мають достатньо недоліків, і досі вважались ворогом освіти. Однак, існування людства без них уявити тепер неможливо. Чому б не використовувати їх із користю для себе і своїх підопічних? Не можете боротися, тоді очольте…

Читайте також: Вчитель - це не професія, це покликання.

 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Олександр Я.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Методика навчання CLIL

Теоретичні засади методики CLIL та як підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови за допомогою даної методики?

Автор: Аліна С.

Важливість дихання під час тренування

У цій статті розглянемо, чому правильне дихання під час тренування має велике значення і як воно впливає на ефективність фізичних вправ.

Автор: Наталія Ф.

Інтерактивні методи викладання математики: як залучити учнів до активного навчання

Стаття описує інтерактивні методи викладання математики: використання технологій, гейміфікацію, проектне та колаборативне навчання, і їхню роль у залученні учнів до активного навчання.

Автор: Вадим П.

Зробіть вивчення англійської цікавим та захопливим

Пам'ятайте, що вивчення мови - це марафон, а не спринт.

Автор: Юліана Г.

Поєднання кардіо та силових тренувань

Поєднання силових та кардіо тренувань є ефективним підходом для зниження ризиків серцево-судинних захворювань, покращення загального фізичного стану та досягнення гармонійного розвитку тіла.

Автор: Наталія Д.

Порядок прикметників у реченні

Порядок декількох прикметників у речення в англійській мові.

Автор: Вікторія В.

Інші новини:

;