12 правил успіху від першого мільярдера - Джона Рокфеллера

«Життя - це постійна праця. Але головне не тільки в тому, щоб заробити, потрібно вміти економити - це допоможе зберегти зароблене »- відома цитата видатного Джона Рокфеллера, який свої перші кроки в бізнес почав робити з самого раннього дитинства, що всіх обурювало, а особливо його педагогів. До кінця життя його статки оцінювалися в $ 1,4 мільярда. Якщо перевести цю цифру, з огляду на інфляцію, то в 2016 році статок Рокфеллера дорівнює приблизно $ 300 мільярдів!

 Дійсно, Джон Рокфеллер став для нашого покоління легендою. Практично кожна людина сьогодні знає його «12 золотих правил». Не дивлячись на те, що вони були придумані досить давно - сьогодні ці правила залишаються як і раніше актуальними:


1. Менше працюй на когось. Чим більше ти працюєш не на себе, тим гірше живеш. Робота - від слова "раб"!

2. Заощаджуй гроші. Шукай, де можна купити товари дешевше і оптом.

3. Якщо у тебе мало грошей, треба робити бізнес. Якщо грошей немає зовсім, треба робити бізнес терміново! Прямо зараз!

4. Шлях до величезного багатства лежить тільки через пасивний дохід! Дохід, який приходить до тебе незалежно від твоїх зусиль. Створи джерело пасивного доходу і живи собі на втіху!

5. Думай про те, як заробити мінімум $ 50 000 в місяць. Можна більше. Менше - не можна! Ця цифра була рекомендована Рокфеллером не просто так: справа в тому, що найбагатші люди в нашому світі щомісяця витрачають не більше $ 50 000.

6. Гроші приходять до тебе через інших людей. Спілкуйся! Нетовариські люди вкрай рідко стають багатими.

 

7. Бідне оточення практично завжди тягне тебе в бідність. Навіть у дуже багатих людей завжди знайдуться родичі, друзі та інші прохачі. Які, якщо від них професійно не відбиватися, швидко позбавлять тебе грошей, цілей і твоєї мрії. Якщо ти людина поки бідна, то, швидше за все в твоєму оточенні просто не люблять, не поважають, і деякі навіть ненавидять багатих. Завжди треба спілкуватися з Оптимістами і Переможцями.

8. Бідність виникає, якщо ухилятися від відповідальності. Чи не вигадуй собі виправдання - чому саме зараз ти не можеш почати йти до своєї мети.
Потрібно взяти на себе відповідальність і просто почати йти до мети, без виправдань.

9. Вивчай біографії і думки найбагатших людей світу.

10. Мрії - це головне в твоєму житті! Мрії професійно перетворюй в бізнес-програми і реалізуй їх на повний результат! Кожна, професійно розроблена програма, повинна містити весь розрахунок до найповнішого бажаного результату. Тільки так і збуваються мрії!

11. Допомагай людям безкорисливо, від чистого серця! Але тільки тим, кому ти сам хочеш допомогти. Віддавай 10% прибутку на благодійність.

12. Створюй бізнес-системи і насолоджуйся своїми заробленими грошима. Про створення бізнес-систем - це зрозуміло. А ось з приводу насолоди заробленими грошима я думаю, що потрібно завжди радувати і свій Дух (Душу) і тіло. Для Душі треба ходити в театр, в кіно, купувати розумні книжки і навіть якусь дрібничку, але якщо вона радує Душу. Так, Душу треба так само "годувати", як і тіло. Але і про тіло забувати не варто. Бо що не використаєш і не любиш, то атрофується.


Вам може бути цікаво: 12 правил успіху від короля "Яблука" Стіва Джобса

Опубліковано:

2016-05-03

Розділ: Шкільна освіта