Я - репетитор! Олексій Куліш - один з найкращих репетиторів Києва

    Компанія стає успішною тоді, коли розвиваються всі члени її команди. Букі пишається своїми репетиторами. Ці люди обрали шлях просвітництва недарма.

 

    Що ж, до справи. Сьогодні компанія Букі хоче похизуватись одним із репетиторів, Олексієм Кулішем. Поближче з його особистою біографією як викладача ви можете познайомитись на його сторінці в компанії Букі.

 

    Чому саме Олексій Куліш? Підсумки його роботи протягом 2014-2015 навчального року:

Математика. Стандартний рівень ЗНО: три учні набрали 200 балів, також є 193 та 185 балів;  ЗНО підвищеної складності: три учні з результатами 190+. Крім того, диплом третього ступеня на київській міській олімпіаді у дев’ятикласника, вступ двох учнів у найкращі фізико-математичні ліцеї столиці і просто успішне закінчення навчального року.

 

    Підсумки  взяли в самого репетитора, із яким співпрацює компанія. Чесно кажучи, напрошуються слова із відомої пісні: «Vivat, король, vivat!». І це без усілякої іронії.

 

    Детальніше розповімо про особливу сторінку в житті Олексія – роботу та навчання в Кембриджському університеті. За його словами, жага брати участь в освітніх проектах по всьому світу переслідувала його ще з першого курсу, а поїхати в Кембридж – з дитинства. Завзятість і наполегливість, непереборне бажання навчатися в обраному університеті і кропітка підготовка зробили свою справу – Олексій Куліш став студентом Кавендишської лабораторії (фізичного факультету) Кембриджського університету.

 Репетитор на особистому досвіді відчув, що освіта в Великій Британії краща. І принцип «добре там, де нас нема» не має до цього жодного відношення. Справа у ставленні викладачів та студентів до навчання. Тільки цілковита самовіддача, тільки тяжка праця…

 

    Особливу роль відігравало спілкування у товаристві. Погодьтесь, це необхідна складова здорового процесу навчання. Часом лекції проводили відомі люди, лідери у своїх галузях. Причому семінари та лекції супроводжувались купою запитань і відповідей, що говорить про високий ступінь зацікавленості студентів.

 

    Висновок: нам є чого повчитись і що перейняти. Наша самодостатність – мильна булька. Треба робити краще, і ми почнемо тоді, коли перейматимемо корисні традиції та правила в наших сусідів по планеті Земля. 

 

    Пам’ятайте, що світ починається з вас, тим паче зміни в ньому. Побільше б нам таких талановитих репетиторів і хороших людей – і життя навколо стане кращим. Якщо ви маєте власні історії успішної підготовки, складання іспитів чи вдалого вступу до навчальних закладів, пишіть нам про них! Ми вчимося у вас та разом з вами. 

 

Читайте також: Перемога компанії Букі на конкурсі бізнес-планів

 

Опубліковано:

2015-07-18

Розділ: Шкільна освіта