Хто з репетиторів найпопулярніший і найдорожчий

Зазвичай попит на репетиторів збільшується під кінець навчального року, проте пропозиції в мережі з’являються постійно. Існує безліч програм приватних занять: від підготовки до ЗНО до навчальних університетських. Враховуючи статистику  нашого сервісу з пошуку репетиторів “Букі” - ми визначили послуги яких викладачів найбільш популярні.

Хто з репетиторів найпопулярніший
Всього за рік “Букі” отримав більше 10 тис. заявок від шукачів приватних викладачів. Пік активності, звісно, припадає на той період, коли абітурієнти починають по-справжньому боятись втратити шанс побачити своє призвіще серед тих, хто вступив до Вищого навчального закладу. Тобто, квітень-травень для репетиторів завжди найбільш “хлібний” період.
Отож, звання найпопулярнішого репетитора здобувє - викладач англійскої мови! Від загальної кількості тих, хто хоче підучитись 22% становлять шукачі репетитора  саме з англійскої.
Друге, але не менш почесне місце займає викладач математики! Заявки на цих викладачів відправило 20% користувачів сервісу.
І трійку найпопулярніших закриває викладач з української мови! За ними “полюють” 8% охочих поповнити свої знання.
П’яте місце зайняв викладач польської. Десяте - викладач історії. П’ятнадцяте - викладач вищої математики. Двадцяте - викладач іспанської мови.

Якщо брати по напрямкам, то найбільший з них - це шкільна освіта. 41% учнів звертаються до репетиторів по шкільним предметам. Далі йде, звичайно, вивчення мов - 37% учнів вчать з репетитором іноземну мову. Підготовка до школи та молодші класи - 11%, творчі напрямки - 4,6%, програмування - 2%, університетскі курси - 2,2%. Ці значення можуть змінюватися в залежності від сусупільних змін, але можна бути впевненим, що шкілні предмети та іноземні мови ще довгий час будуть лідерами.Хто з репетиторів найпопулярніший і найдорожчий

Хто з репетиторів найдорожчий
Подейкують, що репетитори англійскої мови не з чуток знають, що вони справді займають перше місце в рейтингу найпопулярніших. Саме тому ходить думка, що для того, аби займатись з репетитором англійскої, потрібно відкладати гроші за 5 років до початку занять. Так, ніхто не заперечує, що приватні викладачі англійської можуть коштувати і 500, і 700 грн/год. Але не потрібно хвилюватись. На сервісі “Букі” є можливість знайти собі підходящого репетитора від 40 до 300 грн/год! Це стосується й інших викладачів будь-яких предметів!


Насправді, репетитор - це завжди складна, проте дуже відважна професія! Ніхто не вкладає у майбутнє країни і світу так багато, як репетитор, викладач, педагог та вчитель!
А іспити та ЗНО не повинні бути найголовнішою причиною підвищення рівня знань, вчитись потрібно завжди! І пам’ятайте: вчитися не тільки цікаво, а й легко!

Опубліковано:

2016-09-02

Розділ: Новини компанії Букі