Підсумки 2016 року для репетиторської компанії BUKI

Ось і підходить до закінчення 2016 рік. Для нас він був неймовірно насичений подіями, результатами та новими звершеннями. Звичайно, були і невдачі, але не про них сьогодні. Сам факт того, що 80% членів нашої поточної команди приєднались до нас в цьому році, вже робить 2016 дуже значущим. Спробую коротенько згадати решту важливих і цікавих моментів.


1. У вересні ми розпочали роботу на ринку Польщі, де зараз дуже динамічно розвиваємось. Маємо вже більше 500 реєстрацій і близько 280 активних репетиторів.


2. Буквально тиждень тому BUKI запустили в Казахстані. За ці сім днів до нас додалось вже більше 20 казахських репетиторів.


3. В Україні ми стали одним з найбільших ресурсів з поточною базою в 10.000 репетиторів (близько 7.000 постійно активних) та динамікою росту замовлень.Тепер BUKI є в більш ніж 250 містах і містечках України.


4. Отримано і опрацьовано більше 3000 заявок за місяць і більше 200 за день в рекордні періоди.


5. Зібрали чудову команду розробників і майже повністю відмовились від делегування послуг програмістів на аутсорсинг. Тепер всі ваші побажання, зауваження і пропозиції будуть виконані ще швидше і краще.


6. Про результати нашої роботи писали різні ЗМІ. Зокрема можна виділити статтю на найбільшому українському ресурсі про IT – AIN.UA.

 

7. Перемагали на конкурсах стартапів, отримували багато цікавих пропозицій від партнерів та інвесторів.

 

 

І це тільки невеличка краплина з усіх подій 2016 року, але їх описувати було б дуже довго і, напевно, не так цікаво для вас. Головне, що хотів би відзначити – за цей рік ми знайшли море друзів серед наших партнерів, репетиторів та просто людей, які слідкують за нашою скромною діяльність на ринку репетиторських послуг. Дякую всім вам за те, що приєдналися до нашої великої сім’ї – команди BUKI.

 

Всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

 

P.S.: До вітань приєднується вся наша дружня команда з побажаннями веселих свят та здійснення всіх мрій. Ми зробимо все можливе в Новому році, щоб наш сервіс став ще зручнішим та був присутній у кількох нових країнах.

Вадим Синжерецький

Опубліковано:

2016-12-29

Розділ: Шкільна освіта