Букі виходить на новий рівень: виступ на міжнародній конференції Falling Walls Lab

   Репетиторська компанія Букі, а саме один із засновників Вадим Синжерецький виступив на наймодернішій міжнародній науковій конференції Falling Walls Lab. Для довідки: FallingWalls – це унікальна міжнародна лабораторія для лідерів в галузях науки, політики, мистецтва та бізнесу. Назва виникла на честь 20 річниці падіння Берлінської стіни («Fallingwalls» - з англ. «падаючі стіни»). Та й покликана організація руйнувати стіни між суспільством і наукою, поширювати останні винаходи серед людей. Довірені особи і спікери FallingWalls  - вченні в області фізики, медицини, соціології, біології, мистецтва тощо.  

    Конференція відбулась 17 вересня в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Вадим розвивав тему «Освітній start-up по-українськи, або як студенту створити власну компанію». Ця ідея дуже зацікавила «вершки» київської освіти, і Вадим від імені Репетиторської школи Букі виступить у декількох університетах Києва.

 

    Справді, ця тема дуже актуальна для молоді. Як розпочати свою справу, не маючи ні інвестиційних вкладень, ні великого бюджету? Які знання необхідні для подальшого розвитку? Як підібрати правильний персонал і якою має бути корпоративна культура компанії? Головне: як не лише створити, а розвинути і підняти компанію на належний рівень? Ви знайдете відповідь на ці питання вже 24 вересня, о 16.00 в ауд.325 головного корпусу КНЕУ, де відбудеться перша презентація проекту Репетиторської компанії Букі для студентської молоді.

    Наступного дня Вадим відвідав Software Engineering Conference – конференцію з розробки програмного забезпечення та IT-підприємництва, що тривала 18 по 20 вересня на базі платформи арт-завод. Software Engineering Conference – для усіх, хто хоче послухати лекції та дізнатися про останні тенденції у сфері IT, представити свої стартапи і насолодитися приємною дружньою компанією амбіційних та допитливих людей.

 

    Дуже насичений тиждень для Репетиторської школи Букі і Вадима особисто. Але попереду ще сотні виступів, конкурсів, презентацій і перемог. Працівники компанії Букі роблять усе, щоб її робота задовольняла вас та ваших учнів. Долучайтеся до лав репетиторів, заповнивши анкету, і беріть участь у житті компанії. Будемо раді побачити вас на презентації проекту 22 вересня. Репетиторська школа Букі та її робітники відкриті для спілкування та співробітництва. Розвиватися разом веселіше!

 

Читайте также: Результати 2014-2015 навчального року в компанії "Букі" - Інфографіка 

 

 

Опубліковано:

2015-09-22

Розділ: Новини компанії Букі